Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Ders calisiyorum diye sizleri unutuyorum sanmayin hep aklimdasiniz 😍 bakiniz örnek Elhan Elhan
20190428_021033.jpg

Selamın aleyküm kizlarrrrrrrr ♡♡♡♡♡

Herkese hayırlı sabahlar :KK66:

Erkenden uyandım şükür :KK66:
Bugün eşim bahçeye gidelim diyor ♡ Ramazan girmeden kızlar da biraz deşarj olmuş olur :KK66: gerçi ufakligin yarına bitmesi gereken önemli bir ödevi var ama olmadı yanımıza alırız bahçede tamamlariz çünkü biliyorum dönüşte kuzunun hali kalmayacak rüzgar çarparsa :KK70:

Gerci henüz uyuyor cimcimeler ama birazdan kalk borusunu calarim :KK70:

Bugün malum kızın ingilizce kursu vardı :KK66:
Arkadaş ille git gel yapma kal burada deyince işime geldi açıkçası :KK70:
Çocuklar ders görürken bizde onunla ve büyük kızıyla sohbet ettik :KK66:
Tabu kilodan acildi bender dün bulup telefona da kayıt ettiğim eski hallerini gösterince Arkadasin kızı inanamadı :KK70: Abla yemin ederim gözlerime inanamadım böyle de güzelsin de o halin inanılmaz diyip durdu :KK70:
Kendisi 53.5 kg ve o resimlerde 52 olduğumu hatta mini etekli hallerini görünce şok geçirdi :KK70:

O kadarda gözüm yok ama ben artık şu halimden kurtulmak istiyorum :KK43:
Bugün şükür suyla barıştım ve şu ana kadar 2 litre de olsa içtim :KK66: normalde 3 bardaklar kalıyordum Son zamanlarda :KK43:
Hadi bakalım daha da güzel olacak inşallah ♡♡♡
Off ben de iki üç bardakla kalıyorum ama buranın suyu yüzünden 😒 filtreli sürahi aldım. Biraz daha çok içiyorum şimdi.
Elhan Elhan senin bız bız makineden aldım dün iki de termos bardak hediyeli. Şimdi Meryem ne yapıyordu diye düşünüp duruyorum 🤔 basit, çabuk bulunabilir tarifler gerekiyor. Mesela yulaf, yoğurt ve muz süper 💃 başka tavsiye edebileceğin favori tarifler var mı?

Off ben de iki üç bardakla kalıyorum ama buranın suyu yüzünden 😒 filtreli sürahi aldım. Biraz daha çok içiyorum şimdi.
Elhan Elhan senin bız bız makineden aldım dün iki de termos bardak hediyeli. Şimdi Meryem ne yapıyordu diye düşünüp duruyorum 🤔 basit, çabuk bulunabilir tarifler gerekiyor. Mesela yulaf, yoğurt ve muz süper 💃 başka tavsiye edebileceğin favori tarifler var mı?
Bende heyecanla sana gelecek tavsiyeleri bekleyim şu kenara kıvrılıp :KK45: çünküsü benim de vaaar :cool:

Bende heyecanla sana gelecek tavsiyeleri bekleyim şu kenara kıvrılıp :KK45: çünküsü benim de vaaar :cool:
öğlen yoğurt, müsli, muz, armut ve kuru incirden yaptım müthiş oldu acayip de tok tutuyor. :KK66:
Yulaf ezmesi sabit kalıyor yaptığım smoothielerde evdeki meyve sebze damak tadıniza uygun yapın.
Muza süt yakışıyor, sebzelere yoğurt bunu tecrübe ettim mesela.... :super:
Çığ fındık, badem,çiğ kaju bazen bunlari da üçer beşer ekliyorum. Müthiş tok tutuyor.
Tamamen doğaçlama ....tokluk verici olsun istiyorsanız yulaf ezmesi veya kepeği mutlaka ekleyin.
Detoks için maydanoz,dereotu, nane ve limon suyu, su;
Ara öğünlerde süt veya yoğurtla sıvılaştırıyoruz.

öğlen yoğurt, müsli, muz, armut ve kuru incirden yaptım müthiş oldu acayip de tok tutuyor. :KK66:
Yulaf ezmesi sabit kalıyor yaptığım smoothielerde evdeki meyve sebze damak tadıniza uygun yapın.
Muza süt yakışıyor, sebzelere yoğurt bunu tecrübe ettim mesela.... :super:
Çığ fındık, badem,çiğ kaju bazen bunlari da üçer beşer ekliyorum. Müthiş tok tutuyor.
Tamamen doğaçlama ....tokluk verici olsun istiyorsanız yulaf ezmesi veya kepeği mutlaka ekleyin.
Detoks için maydanoz,dereotu, nane ve limon suyu, su;
Ara öğünlerde süt veya yoğurtla sıvılaştırıyoruz.
Bendede yulaf sabit yanına elime ne geçse atıyorum ama hiç yoğurtlu yapmadım sütle seviyorum.detoksta hiç yapmadım iyi aklıma düşürdün abla :KK66: 😘
E elham niye öyle diyorsun ki, parktaki spor aletleri hala aktif kullanılıyor, bence yağdır 🤣🤣
Elhandan kurtulduk elham çıktı şimdide :KK70:

Bendede yulaf sabit yanına elime ne geçse atıyorum ama hiç yoğurtlu yapmadım sütle seviyorum.detoksta hiç yapmadım iyi aklıma düşürdün abla :KK66:😘

Elhandan kurtulduk elham çıktı şimdide :KK70:
Canım ne İyi ettik de aldık bu mini bblendri harika içecekler yapıyor. Detoksu sabahları ihmal etme....kahvaltıdan yarım saat önce çok işe yarıyor. @zukkum için çok iyi olur aslında maydanoz sevmiyordu...bu çok güzel öğütüyor. Pürüzsüz hoşuna giderdi.
@Tembel Koala elham demiş Sübhaneke de diyebilirdi . :işsiz:

Ailecek hala bahcedeyiz ♡
Tabi benim kizkardesim olacak eşşek yine telefon açıp sabah sabah canımı sıktı :KK43:
Geçenlerde benide çağırma gereği duymadan Annemleri de alıp bahçeye geldiler tabi Annem boş durmaz da durdurmazda :KK70:
Bizim Cardagi temizletmis ona hatun da arayıp bahçede olduğumuzu öğrenince artık fesatliktan midir nedir ( hani Annem yok boş boş oturup keyif yapıyor bunlar diye dusunerekten ) Telefonda çocuk azalarak gibi durduk yere beni azarlamaya başladı yok efendim anam ağladı orayı temizleyene kadar işte bir tane birşey bırakma orda hep ben temizliyorum falan diye söylenmeye başladı :KK43:
Gecen geldiğimizde suyu acamadigimiz için sadece 3 fincan bırakmıştım ama hanim bir abartiyor yok efendim dağ gibi bulaşık birakmissin, yok efendim katran gibiydi onlar diye abarttı ki abarttı :KK43:
Kızım bana biri fırça atacaksa o ancak Annem olur kendine gel canımı sıkma sonuçta alt tarafı 3 fincan kalmıştı ve sen benle bü şekilde konusamazsin dedim :KK66: baktım hala söyleniyor hadi iyi günler diyip direk kapattım telefonu :KK70:
Şimdi o kurusun ben keyfim bakarım hiç canımı sikamam onun yüzünden :KK66:

Ajanda buraya kadar yazdıklarımı tam öğlene doğru gonderecektim ki telefonun şarjı bitti :KK70: Sağ Olsun kızlar müzik dinleyip durdular :KK43:
Sonrada islere dalıp eve dönene kadar bu saat oldu :KK66:

Herşeye rağmen çok keyifliydi ve şansa hava da süperdi :KK66: Tabi yapılacak bir kaç işi de aradan çıkaralım derken karı koca fena yorulduk :KK70:

Ailecek hala bahcedeyiz ♡
Tabi benim kizkardesim olacak eşşek yine telefon açıp sabah sabah canımı sıktı :KK43:
Geçenlerde benide çağırma gereği duymadan Annemleri de alıp bahçeye geldiler tabi Annem boş durmaz da durdurmazda :KK70:
Bizim Cardagi temizletmis ona hatun da arayıp bahçede olduğumuzu öğrenince artık fesatliktan midir nedir ( hani Annem yok boş boş oturup keyif yapıyor bunlar diye dusunerekten ) Telefonda çocuk azalarak gibi durduk yere beni azarlamaya başladı yok efendim anam ağladı orayı temizleyene kadar işte bir tane birşey bırakma orda hep ben temizliyorum falan diye söylenmeye başladı :KK43:
Gecen geldiğimizde suyu acamadigimiz için sadece 3 fincan bırakmıştım ama hanim bir abartiyor yok efendim dağ gibi bulaşık birakmissin, yok efendim katran gibiydi onlar diye abarttı ki abarttı :KK43:
Kızım bana biri fırça atacaksa o ancak Annem olur kendine gel canımı sıkma sonuçta alt tarafı 3 fincan kalmıştı ve sen benle bü şekilde konusamazsin dedim :KK66: baktım hala söyleniyor hadi iyi günler diyip direk kapattım telefonu :KK70:
Şimdi o kurusun ben keyfim bakarım hiç canımı sikamam onun yüzünden :KK66:

Ajanda buraya kadar yazdıklarımı tam öğlene doğru gonderecektim ki telefonun şarjı bitti :KK70: Sağ Olsun kızlar müzik dinleyip durdular :KK43:
Sonrada islere dalıp eve dönene kadar bu saat oldu :KK66:

Herşeye rağmen çok keyifliydi ve şansa hava da süperdi :KK66: Tabi yapılacak bir kaç işi de aradan çıkaralım derken karı koca fena yorulduk :KK70:
Guzel bir gun olmus yinede bosver sıkma canini

Guzel bir gun olmus yinede bosver sıkma canini

Maalesef can çıkar huy çıkmaz :KK43: kucuklukten beri böyle hep kendi kendine bir rekabet içinde :KK43:
Kendini benle kıyasla
Çocuklarımı çocuklarıyla kıyaslar
Hatta bir keresinde yüzüme açığını yakaladigim an Anneme yetistiririm çünkü senin sevilmene tahamullum yok dedi :KK70: :KK70: :KK70:

Hatta bir kaç kere keşke hiç dogmasaydin da ben tek kız olsaydim da dedi tabi ben kahkaha atıp len saftirik Annemin tek kızı olsaydı sen dogmazdin ben büyük olduğuma göre dedim daha çok bozuldu :KK70:
Annemin yanında bile dedi Annemde gulunce daha beter oldu :KK70:

İnan bir keresinde Anneme bile satasti onun çocuklarını daha çok seviyorsun hep büyük kızım için ilk gozagrisi, küçük kızım içinde bu bambaşka çok akıllı dediği için :KK70:

X