🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Sudanım üzülürüm böyle dersen. kendime geleyim ben de geri gelicem inşALLAH. diyetten de tamamen kopmadım sadece birebir uyamıyorum suan . Civcivim de sorunalrını halletsin o da gelecek zaten .
😍 O kadar alıştım kiz size aile gibi olduk üzülme benim bozasım varmış :olamaz:
ben bu hafta kendime
1.baklagilli salata (yeşil salata içine 5 kaşık barbunca +10 kaşık yeşil mercimek)
2.tavuklu salata(yeşil salata üzerine 2 el büyüklüğünde tavuk cızbız)
3.baklagilli salata(yeşil salata içine 5 kaşık nahut+8 kaşık yeşil mercimek)
4.az kıymalı alinazik
5.fırında kabak+patlıcan
6.yeşil fasulye yemeği
7.kabak spaghetti
bunları yapmayı düşünüyorum sudanım belki fikir olur. ilk ikisini yaptım detoks yapmaya çlışıyorum şuan. akşamları da yemek olarak bunları yapacagım inşALLAH. liste de 3 gün detoks 4 gün sebze var benım. sebze sana cok gelirse bi gün köfte salata ya da kavurma salata gibi çeşit ekleyebilirsin :KK200:
Ya sen nasıl bir balsın teşekkür ederim 😍
Kızlar dün tartılayım dedim işten gidince o halde 75.9 geldim. 76 yı kırdım inşALLAh .bi heves geldi dedim ben devam edicem başarıcam. gece abur cubur perileri geldi yine .o yüzden de buraya menu yazamıyorum . ama sizlerleyim .okuyorum yazdıklarınızı ve azminiz için herbirinizi kutluyorum :KK200:
76 mı wuhuuu🧿 benim zayıflamaya karar verdiğim kilolar iştee gerisi çorap söküğü gibi gelcek bak 🙏🏻 bin kere Maşallah

😍 O kadar alıştım kiz size aile gibi olduk üzülme benim bozasım varmış :olamaz:

Ya sen nasıl bir balsın teşekkür ederim 😍

76 mı wuhuuu🧿 benim zayıflamaya karar verdiğim kilolar iştee gerisi çorap söküğü gibi gelcek bak 🙏🏻 bin kere Maşallah
evet canım ben de alışmışım gelip gelip bakıyorum bi :)
Rica ederim canım ne demek
inşALLAH çorap söküğü gibi gelir gider sudanım sebebim :)

Bizim kızların trambolininde ben de atlayabilirim ama aklımda söyle bisey kalmış atletler koşarken yüz kasları aşağı doğru sarktigi için erken yaslaniyorlarmis. Aynı şey ziplarken de oluyor. Bu yüzden koşma yüzme zıplama şeylerine mesafeli duruyorum siz hiç duydunuz mu böyle bisey?
Ben hiç duymadim böyle bisey , bilemiyorum.

Selamlar henüz sporumu yapmadim. Ama yediklerimi yazayım.

Sabah 6.30
Bi lokma havuç
2 lokma avokado

11.15
Yesillik avokado biraz havuç
2 lokma tt ekmek
Bi has yumurta

15.00
2 krep 1 tk cikolatali
Biraz tavuk
Bir dilim tt keten tohumlu ekmek
Bi Has yumurta
Bi avuc kadar cekirdek çayla

Bugün ne varsa yedim . Bu saatten sonra da bol şu.

Sporu güncelleyecegim

09.00 Türk kahvesi
10.00 yumurta peynir yeşillik
12.00 1 kase çorba
15.00 1 avuç çiğ badem, bitki çayı
20.00 4yk bezelye yemeği, 2yk bulgur pilavı, 1kase tarhana çorbası
10 dk trambolin
2 lt su

Selammm
Dün ben:

13. Peynirli omlet iki dilim ekmek tahin pekmez domates biber
17. iskender-1 top dondurma

Dün aslında tek öğün yapmaya niyetlendim ama acikmaya başladım cesaret edemedim, akşam geç vakitte biseyler yemektense şimdi yiyeyim dedim. Dışarıda olduğum için de böyle oldu. Bugün ilk öğünümü saat 16 -17 gibi yapıp tek öğünle günü kapatmayı planlıyorum. Bugün sıkıntı yaşamazsam perşembe de böyle yapacağım. Bakalım yapabilecek miyim? Bu hafta çok kaçamağım oldu haftalık toplam kaloriyi dengelemek istiyorum bu şekilde.

Egzersiz: 20dk yürüyüş
30 dk chloe yaptım ama kardiyo gibiydi kalbim yerinden fırlayacak gibi oldu çok terledim

Selam hatunlar nasilsiniz ? Ben de dün spor yapamadım kaldı. Akşam sunumum vardı ona hazırlan çocukları uyut sunum yap derken spor kaldı. Erken uyudum dün dinlenme günüm olsun artık. Bugün akşam yapmam lazım bacaklarımın inceldiği pantolanlardan belli. Biraz belime ve popoya çalışmam lazım.

Dün yediklerimden sonra az önce yedim biseyler.
11.30 da yani . Açlık yapmış oldum o saate kadar. Okulda da yemek çorba ve cacık ile tt ekmek çıktı. Onlardan yedim olduğu kadar.

@Alyasena
bnnu bnnu
Kızlar bu hafta daha aktif ve düzenli olmanızı bekliyorum. Her gün bildirim yapmazsanız kaçamaklar art arda gelir

Banu canim sen 8 gündür hiç gelmedin ?
Canım annemler geldi bayramda bizdeydiler işlerim aşırı yoğun mesaili çalışıyorum seçim öncesi yetiştirmek için
Yerim sağlamsa devam edebilir miyimmmm 🌺

İyi geceler kızlar menüm
10.30 sebzeli sucuk,peynir ,domates,salatalık, kıl biber
15.00 bezelye yemeği,bulgur pilavı kase
19.00 lahmacun ayran
Aralarda Türk kahvesi,bitki çayı
Gün içinde hep hareketlilik vardı ama spor olarak yapmadım

Selamm dün ben tek öğün yaptım:

18: 1 tabak etli sebze yemegi, 1 tabak eriste, 1 tane baklava😅

Egzersiz: 15dk leslie, 15dk egzersiz

Son günlerde malesef berbat bir beslenme düzenim var,
Oda artık sağlığımı etkiledi
Bugün sıkıntılar çekince anladım ki sağlıklı beslenmeye dönmem lazım

sabah kahvaltı yapamadım
Öğleyin tavuk kanat ve tavuk suyu çorbası içtim yarım beyaz ekmek yedim
Rezene çayı içtim
Akşam kepekli grissini az süzme peynir,yarım dilim çavdar ekmeği
2muz, 1rezene çayı
Midemde reflü belirtileri var iki gündür perişan oldum gaz rahatsızlık mide ekşimesi inşallah bir anönce iyileşir
5000civarı adım attım suyuda içebildiğim kadar içmeye çalışıyorum karnım şişiyor diye azar azar

Son düzenleme:
Amann
Hem tek öğün hem karbonhidrat
Direk yağa dönüşür 😕
Umarım dönüşmemistir😬 Kalori açığı vermeye çalışıyorum karbonhidratin prosiyonunu küçük tutuyorum 3k gibi, kendi evimde protein agirlikli ogunler hazirlamaya gayret gosteriyorum dün kayunvalidemlerdeydim böyle denk geldi 😅

Umarım dönüşmemistir😬 Kalori açığı vermeye çalışıyorum karbonhidratin prosiyonunu küçük tutuyorum 3k gibi, kendi evimde protein agirlikli ogunler hazirlamaya gayret gosteriyorum dün kayunvalidemlerdeydim böyle denk geldi 😅
Ah kayın valideler :)) yemesen olmaz yesen olmaz , diyet zamanı bir yere gitmek de istemiyorum 😀

Günaydınlar dünkü menüm
Sabah
1 h yumurta

Öğle
1 kase ekşili çorba
150-200 ger haşlama et
2 kaşık pilav
Salata

Ara
Fellas protein bar

Akşam
1 tabak etli kuru fasulye
1 dilim ekmek
Su: ah o su :KK43: yarım litre :KK43:
Adım: 6439 hedefim 8 bindi :KK43:
E3557485-56B7-4065-B17F-985DFF2E4788.jpeg

Günaaydıın😁

Bu sabah tartıda 66.35 kg geldim😁

Ramazan başında 72 kilo idim. -5.65kg

Buraya başladığımda 69.75 kilo idim. -3.4kg

Geçen hafta tartıda 67 gelmiştim. -650gr

77cm bel çevrem ve 90cm göbek çevremle yola devam ediyorum. Diğer bölgelerimle problemim olmadığı için takip etmiyorum.

Ama buralar çok ıssız kaldı😕

İyi geceler
Sabah muz ve galete yedim
Sonrada tavuk pilav ayran arada yine 1-2muz az galete kepekli bu şekilde günü geçirdim midem hassas ilaca başladım.inşallah iyileşir reflü,gastritten şüphelendi doktor ilaç verdi onlarıda içeceğim

X