Beyaz Dişler için özel karışımlar...Paylaşalım

kızlar yazan oldu mu bılmıyorum bütün sayfaları okuyamadım
ama dışlerınızı kabartma tozu ıle fırçalarsanızda faydası oluyor
ben genelde ılk dış macunu ıle fırçalıyorum, sonra fırçanın üstüne kabartma tozu döküp onunla fırçalıyorum
ama tadı ığrenç, dılınıze değdırmeyın sakın :KK1:
sıgara ıçen bırı olarak faydasını görüyorum kesınlıkle :KK14: haftada 1 uyguluyorum bunu

haa ama bu yöntemler sağlıklı mı? Asla değıl
hele bu kabartma tozu, karbonat felan dışlerı çızıyor, zarar verıyor en güzelı doktora temızletmek
ama her zaman maddı yönden olmuyor :KK14:

kızlar yazan oldu mu bılmıyorum bütün sayfaları okuyamadım
ama dışlerınızı kabartma tozu ıle fırçalarsanızda faydası oluyor
ben genelde ılk dış macunu ıle fırçalıyorum, sonra fırçanın üstüne kabartma tozu döküp onunla fırçalıyorum
ama tadı ığrenç, dılınıze değdırmeyın sakın :KK1:
sıgara ıçen bırı olarak faydasını görüyorum kesınlıkle :KK14: haftada 1 uyguluyorum bunu

haa ama bu yöntemler sağlıklı mı? Asla değıl
hele bu kabartma tozu, karbonat felan dışlerı çızıyor, zarar verıyor en güzelı doktora temızletmek
ama her zaman maddı yönden olmuyor :KK14:

dişler sigaradan sararıyor sanırım genelde... ben içmediğim için öyle bir sıkıntım yok :KK70: sigara bıraktırma sebebi olur bu diş meselesi sanırım. Bu arada karbonat duymuştum ama kabartma tozunun dişlere sürüldüğünü hiç duymadım ilginçmiş işe yarıyosa güzeldir herhalde.

bazı kişilerin dişleri tartar yapmaya müsait sanırım...düzenli fırçalarım,sigara içmem ama dişlerim malesef kötü..karbonat denedim ve ön dişlerimde aşındırma yaptı..bir de sirke ve limon deneyelim bakalım nasıl olacak:)

merhaba kızlar benden size kıyak benim kullandığım tek şey misvak macun falanda kullanmıyorum valla resim koymayı bilmiyorum valla dişlerim bembeyaz misvağın faydalarını okuyum derim en baştada sünnet

Kızlar bembeyaz dişlerim olsun istiyorum.Bir sürü yöntem var, sizce en etkilisi hangisi?:44::44::44:

Tuz ve limonu karştırp dişlerini frçala ve çileği ezip püre haline getirip dişlerini frçalayp 5 dk beklet ağznda snra iyice durula.miss

dişin doğal yapısı beyaz değilse, bu yöntemler de fazla fayda etmiyor.
sigara içmem ama sigara içenlere özel diş macunu kullanıyorum (çay lekeleri için), onlar daha beyaz gösteriyor.

Plus White® Beyazlatma Öncesi Ağız Gargara Konsantresi (118 ml), dişlerinize yapışık eski lekeleri çıkartmaya yardım eden jelin daha etkili bir biçimde uygulanmasını sağlar.
Plus White® Diş Beyazlatma Jeli (85 gr), daha hızlı ve daha etkili beyazlatma için ekstra beyazlatıcı
Yumuşak Damaklık, daha hızlı sonuçlar ve daha etkili bir beyazlatma için alt ve üst dişlerinizi aynı anda beyazlatan çift taraflı destek
Kullanım Talimatları

Çok az miktar Plus White® Gargara Konsantresi'ni su ile karıştırarak ağzınızda 5-10 sn çalkalayınız.

Damaklığın içine küçük sürekli bir çizgi oluşturacak şekilde Plus White® Diş Beyazlatma Jeli'ni sıkınız.

Sadece ön dişleri beyazlatmak için; damaklığın her iki tarafına doldurulmamış yaklaşık 2,5 cm lik bir alan bırakınız.
Ön ve arka dişleri beyazlatmak için; damaklığı baştan sonuna kadar tamamen doldurunuz.
Alt ve üst dişleri beyazlatmak için; isteğiniz üzerine damaklığın her iki tarafını doldurunuz.

Damaklığı dikkatle ağzınıza yerleştirerek, dişlerinizin üzerine gelmesini sağlayınız. Yavaşça aşağıya doğru ısırınız. Maksimum sonuçlar için küçük çapta bir basınç gerekmektedir. Fazla jeli siliniz.

Düzenli bir beyazlatma için damaklığı 5 dakika bekletiniz. Dişlerinizdeki lekeler çok inatçı ise bu süreyi 10-15 dakikaya kadar uzatabilirsiniz.

Damaklığı çıkartın ve ağzınızı birkaç kez ılık su ile çalkalayınız. Ağzınızda ve dişeti bölgenizde kalan jeli iyice temizleyiniz. Jeli yutmayınız. Damaklığınızı ılık su ile temizleyiniz ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Daha İyi Sonuçlar İçin

İki hafta süre ile günde iki defa kullanınız. Sonuçlar ilk uygulamadan itibaren fark edilecektir. İkinci haftadan sonra, uygulamanıza haftada bir veya iki kez, yada gerekli gördüğünüzde devam ediniz. Bu işlemi yaptıktan sonra dişlerinizi bir Plus White® diş macunu ile fırçalamanızı öneririz

Kızlar eğer karbonat, limon sirke gibi aşındırıcı yöntemler kullanıyorsanız seçtiğiniz diş macunu ve ağız suyunun florür miktarına mutlaka çok dikkat edin, benim dişlerim açık renkli ama çok hassaslar mine tabakası çok güçsüz çok kötü bir şey bu başına gelmeyenler bilmez, dikkat edin dişlerinize beyazlatıcam dişlerimi derken dişlerinizden olmayın. Diş macununuzun florür miktarı en az 1450 ppm olsun. Ben bu değerde sadece sensodynin bir çeşit macununu gördüm ismini hatırlamıyorum reklam falan gibi de düşülmesin ben başka bir diş macunu kullanıyorum yurt dışındayken diş hekimim önerdi burda yok sanırsam.
bir de o diş beyazlatan bantlar crew diye bir şey crew tooth whitening yazarsanız çıkar amazondan 15 ila 30 dolar arası bir fiyata alabilirsiniz sanırsam ama zararlı sanırsam. Bu arada bir arkadaşım var dişlerine çok dikkat eder yemeklerden sonra mutlaka fırçalar çay kahve içtikten sora sakız çiğner dişleri temizlensin diye sakızlar çürükleri de önlüyor aslında ama herneyse arkadaşımım dişleri bembeyaz üstelik hiç bir beyazlatıcı ürün kullanmıyor. Belki biraz dikkat ile beyazlıyordur bilemiyorum bu arada sirke kemik yapısını yumuşatır bu kızlar tubitaktan ödül mü almışlar bu buluşlarıyla sanmıyorum zira ilkokulda sirkenin içinde beklettiğimiz kemik yumuşamıştı elimizle falan büküyorduk plastikten yapılmış gibi öğretmenizi açıklamıştı sirke kalsiyumunu çözmüştü kemiğin. Isterseniz siz de yapın tavuk kemiğiyle de olur iki gin sirkede bekletin göreceksiniz.

Diş macunlarının içeriğindeki sodyum floridin sağlığa çok fazla zararı olduğu söyleniyor.Netten biraz araştırmanızı tavsiye ederim diş macunuzun içeriğini mutlaka kontrol edin. Diş beyazlığı içinse çekilmiş adaçayı ile dişleriniz fırçalamanızı tavsiye ederim

kızlar doğal aloe vera ve probolisli diş macunları var sadece 1 ay içinde günde 2 kere fırçalasanız yetiyot bembeyaz dişleriniz olucak

X