tüp bebek tedavisine başlıyorum

K

KEDERSİZ

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi KEDERSİZ
arkadaşlar bana yardımcı olun daha çok yeni üyeyim o yüzden kimseyi tanımıyorum ama herkesle konuşup dertleşmek istiyorum

• Konu Sahibi KEDERSİZ
slm ben 5 yıllı evliyim ama henüz çocuğum olmadı 2 defa aşılama yaptık ama sonuç negatif

• Konu Sahibi KEDERSİZ
slm kederli izmirde hangi klinikte ıvf yaptıracaksın?karar verdinmi?

bende izmirde yaptırıyorum

• Konu Sahibi KEDERSİZ
slm kederli izmirde hangi klinikte ıvf yaptıracaksın?karar verdinmi?

bende izmirde yaptırıyorum
ben hangi klinikte yapacağıma karar veremedim irenbe ile özel ege arasında kararsızım sizin bir bilginiz varsa bana söyleyebilirmi çok bulanıyorum lütfen yardımcı olun

slm kederlı bıse sormak ıstersen yardımcı olurum sana

canım ben irenbe tup bebek merkezine gidiyrum dr um dilek hanım ve süper kesinlikle umarım siteye girersin canım bnm diğer merkezi tavsiye etmiyorum kesinlikle hayatım kesinlikle sen bilirsin yinede canım benim hayırlısı olsun hakkında kederli iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bak arkdaşım irenbe ye gitti ve ilk denemesinde hamile kaldı bu işi en iyi yapan yerlerden biride kenttir canım bnm ama özel ege yisil at kafandan

naptın kederlı bır yer buldunmu tedavıye basladınmı nasıl oldun

hadi hayırlısı canım
dilerim bir an önce kucağına da almayı nasip eder Allah.

selam canım allah kolaylık versın bende asılama oldum 7 gun sonra bellı olacak gunler resmen gecmıyor. Allah herkese hayırlısını versın Allah emeklerını bosa cıkartmasın ınsallah

canım ben irenbe tup bebek merkezine gidiyrum dr um dilek hanım ve süper kesinlikle umarım siteye girersin canım bnm diğer merkezi tavsiye etmiyorum kesinlikle hayatım kesinlikle sen bilirsin yinede canım benim hayırlısı olsun hakkında kederli iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bak arkdaşım irenbe ye gitti ve ilk denemesinde hamile kaldı bu işi en iyi yapan yerlerden biride kenttir canım bnm ama özel ege yisil at kafandan

slm sara nur seninle muhakkak konuşmak istiyorum benim msn mi almaya çalış seninle msn de daha rahat konuşuruz

KONTROL PANELİNDEN REPLERİNE BAK MSN ADRESİMİ YAZACAGIM AMA AKŞAM GİREBİLİRİM SADECE SAAT 10 GİBİ CANIM EŞİM EVDEYKEN MSN AÇMIYORUM İŞE GİDECEK O ZAMAN ACARIM TAMAM MI REPLERİNE BAKAMIYORUSUN YA DA BEN REP VEREMİYORUM HAYATIM SAAT 10 DA GİR TEKRAR KK YA O ZAMAN KONUŞALIM MSN ADRESİMİ DE VERİRİM OK

ekle ve haber ver eklediğini yaz buraya çünkü hemen silcem

merhaba kimse yookkk muuuuuu.3 gündür birilerini arıyorum dertleşecek

E Dertleşelim Gel Bakam
.........................................

kimse yoooooooooooooooooooookkkk muuuuuuuuuuuuuuuu.kafamçokkarıştı

neden kimse benle dertleşmiyo?:sm_confused:

merhaba sara nur yeni üye oldum.bu ay 2.tüp bebek denememe başlıycaz çok korkuyorum

X