Aşılama Aşilamada Ikiz üçüz

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

AŞILAMADA HAMİLE KALDIYSAN BEBEKLER KAÇ TANE

• Ankete Katılan
    37

PAPATYAM

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
16.550
14.899
ARKADAŞLAR BENDE AŞILAMA OLDUM VE ÇOĞUNLUKLA HAMİLE KALIRSANIZ BEBEKLER İKİZ ÜÇÜZ DÖRDÜZ OLMA OLASILIĞI YÜKSEKMİŞ AŞILAMADA HAMİLE KALIP ÇOĞUL GEBELİĞİ OLANLAR YAZIN VE ANKETE KATILIN BAKALIM SONUÇ DEDİKLERİ GİBİMİ:nazar:

ama kızlar hala cevap yokmu yoksa hamişmi yok ... hadi ha gayret eller klavyeye

Hicran Yaa Valla Kimsee Hamiş Kalmamiş Sanirim Aşilamada Valla Bede Korkmaya Başladim Hicran Sizin Sorun Neydi

Hicran Yaa Valla Kimsee Hamiş Kalmamiş Sanirim Aşilamada Valla Bede Korkmaya Başladim Hicran Sizin Sorun Neydi

sorun bilinmiyor canım malesef 3 düşük var 2.evlilik eşimde az biraz sayı hareket eksikliği var ama sorun olmaz dediler olduk aşılama bekliyozruz sanırım ilk cevabı yine ben vereceğim buraya

ELA SÜPERR CANIMM YAAAA İNAN BENDE ÇOK İSTİYORUMM İKİZ ÜÇÜZZ BENDE HAFTAYA AŞILAMA OLACAMM..ELA SİZİN SORUN NEYDİİİİ CVP VERİRSEN SEVİNİRİMMM

selam ben sana diğer bir başlıkta mesaj atmıştım görmedin sanırım neyse
eşimde herhangi bi problem yoktu benimde yumurtalar büyümüyordu.iğne tedavisi gördüm.2.aşılamada hamile kaldım.

selam ben sana diğer bir başlıkta mesaj atmıştım görmedin sanırım neyse
eşimde herhangi bi problem yoktu benimde yumurtalar büyümüyordu.iğne tedavisi gördüm.2.aşılamada hamile kaldım.

SAĞOLLL CVP VERDİĞİN İÇİN.DARISI BENİM VE TÜM İSTEYENLERİN BASINA HAYIRLISIYLA İNŞALLAH

rica ederim.seninde aşılaman hayırlı olsun.inşallah tez zamanda bebeklerine kavuşursun.aşılama için gelişimin nasıl ?

Valla Aybasi Geldimi Ilk Gün Yumurta Oluşumuna Bakilacak Ona Göre Ilaç Tedavisi Olacak Istenilen Boyuta Gelince Aşi Yapilacak Sanirim. Bizim Sorun Aşimin Sperm Düşüklüğü Var.. 17 Mil. Ileri Hareket 32 Yerinde Hareket 24 Hareketsiz 38 Bakalim Spermler Yikandiktan Sonra Sayi Ne Olurr Bilmiyorumm Hayirlisi Artik....
Yaa Bide Sen Hamiş Olmadan önce Rüyanda Kendini Hamile Gördün Mü Hiç.
Iki Gün önce Rüyamda Gece Kalkiyorum Ve Karnimin Içinde Bebğimi Görüyorum Sonra Eşime Kiziyordum Bak Beni Daralttin Bebek Ters Döndü Diye Sonra Tekrar Yataga Yatiyordum Sizcee Ne Olabilir Anlami....ama Resmen Görünüyordu Yaa Hani Bebek Anne Karninda 8, Ayi Falan Gibiydi.. çok Temizdi. Cvp Lütfen

öylemi .ben tedaviye başladın sandım aşılama yapılacak deyince.hiç görmedim kendimi rüyamda ama hayır diyelim hayır olsun.

ayyyy maşallah maşallahhhh bol bol hamişler nasip etsin rabbimmm aşılama ile hem hamiş kalsın herkes emekler boşa çıkmasın .negüzel yaaa ikizler üçüzlerr tek bebişlerrr ooohhh ohhh allah daha da arttırsınnnn

benim daha aşılamam cumaya yapılcak fakat ben ikiz olsun diye isterim butonuda soruyu tam okumadan işaretlemiş bulundum

X