Çeyizimdeki Banyo Lif Örnekleri

[fisfisfis lifleriniz nasıl güzel anlatamam siteye yeni üye oldum bende lif yapıyorum ama biraz karışık geldi nasıl yazıcağımı bilemedim eflatun beyazlı bir lif var baklava dilimki kuzum nasıl yaptın harika bişey açıklayıcı anlatırsan çok sevinirimlaelaelaelaelae

teşekkür edrim çok guzel lifler var paylasım için tşk ler ama biraz daha net olsa daha iyi olur

şu sıralar liflere takmış durumdayım ama seninkiler öyle güzellerki ve öyle net çıkmışki dönüp dönüp tekrar baktım ve 1.2.3. diyede sıraladım kendimce yapanların ellerine sağlık kullanacak olanlarada ne mutlu

lif örmek hastalık gibi bişey heralde,başlayınca çeşit çeşit örmek mi istiyor insan ne.. benim çeyizimden veya evleneceğim zaman gelen hediyelerden tonlarca lif cıktı. ne olacak o kadar lif anlamıyorum. satsam para kazanırım yani.

hepsi de çok güzelmiş bende işliyorum lif bunlar değişik modelmiş ama pek anlayamadım ben...

a.s.Canım liflerin olağanüstü dersem inan abartmış olmam annenin ellerine sağlık sende güle güle kullan:nazar:

kirmizi-gul.jpg

çok güzelleeeeer alkisalkisalkis oturdum baklava şeklinde olanını ördüm örmüşken bi tane de kardeşime ördüm çok güzell modellerrr a.s.

X