Maden suyu önerileriniz...

P

papaty

Ziyaretçi
arkadaşlar maden suyunun ne kadar faydalı olduğunu ve günlük olarak tüketmemiz gerektiğini biliyorsunuzdur.bende tüketmeye çalışanlardanım.ama internette okuduğum bir yazıda sağlık bakanlığı tarafından bazı maden sullarının içinde nitrit olduğu için ve nitritte sağlık açsından sakıncalı olduğundan dolayı insan sağlığı için uygun değildir saptaması yaptığını öğrendim.haber doğrumudur yanlışmıdır reklam amaçlımıdır bilmiyorum çünkü markalarda adı ile yazıyor...
sizden ricam maden suyu tercihlerinizi paylaşmanız.bende hangi markayı kullanmam gerektiğini az çok çıkarayım.sevgiler.

p.gif
a.gif
p.gif
a.gif
t.gif
y.gif
a.gif

ben kınık marka kullanıyorum bi arkadaşım orada mühendisti analizleri falan o yapıyordu kızın bana söylediği güvenilir olduğuydua.s
yinede tercih sizinCADIARZU

kınık ,özkaynak veya sırma..
birde kızılay var ama o çok sert gerçekten..

kızılayı bende pek sevmedim beypazarını seviyorum bende

Evet kesinlikle özkaynak(su,soda,Bursa kaynaklı)..
Ben çok seviyorum:))))

kızılcahamam çamlık iyi.inanmiycaksınız ama dünden beri babamla bu konuyu tartışıyoruz.içinize doğdu galiba

Ben de bişe paylaşayım
Maden suyunun bir gün önceden kapağını açıp dinlendiriseniz içindeki gaz çıkmış olur size zarar vermez,biraz da içine limon sıkarsanız çok daha faydalı olur.

evet gunde iki şişe soda öneriliyor..
Bende içerim ama hergun ıkı tane degıl tabı..
Bırkaç gunde 1 tane anca içiyorum..

Canım Perrier öneriyorum sana,ben güvenip içiom valla :)))

canım yaa Perrıer ı ılk defa duyuyorum bıraz acarmısın. bende genelde ozkaynak veya sırma kullnıyorum. daha once sarıkız alıyordum sımdı bozuldu eskısı gıbı kalıtelı degıl...

sarikiz alasehir maden suyunu oneririm cok saglikli gunde 1 tane icilmesi cok iyidir. ayrica gunde icilen 1sarikiz maden suyu vucudun eritemedigi yiyecekleri eritiyor herkeze oneririm sarikiz olacakkkkkkk :içelim::içelim::içelim:

Özkaynak kullanıyorum canım ben içine limon sıkınca gerçekten iyi geliyor hazımsızlıklara. Ayrıca her gece cildimi de maden suyu ile temizliyorum yerimseniben

ben SARIKIZ tercih ediyorum ama gittiğim yerde bulamazsam ancak o zaman diğerlerinden içerim.ayrıca özellikle yazları kola ve benzeri içecekler yerine günde en az 2 şişesoda içmek gerekiyor.zaten mide rahatsızlığı olanlarda ne derece rahatlattığını bilirler sanıyorum.içemediğiniz sodayı(yani şişede kalan)cildinize tonik olarak kullanabilirsiniz.ayrıca sarıkız madensuyunun saçlar için olanıda var saçlara sprey şeklinde sıkıyorsunuz ve kolay taranmasını sağlıyor biz yeğenimde kullanmıştık saçları çok uzundu ve açılmıyordu.
ayrıca bazı ünlü markaların su ve sodalarına güvenmeyin onlar doğal değiller sarıkız ise doğal olarak üretiliyor Alaşehirde sarıkız çeşmesi bile var.

bende her gün bir tane içerdim eskiden.ama artık midem çok ağrıyo.annem hep mideni deliceksin içme hergün derdi.bende günde 1 tane faydılı der içerdim.
şimdi canım çok istiyo ama içemiyorum.. midem mahfoldu.. :çok üzgünüm:

beypazarı içiyorum gayette güzel tavsiye ederim

her gün bir veya iki tane soda sağlıklı ama asiti alınmış olacak.Vucüttaki toksinleri attığı için dr.larda öneriyor.

kızlar maden suyunun faydası var fakat fazla tüketildiğinde bir o kadarda zararı var. bende önceden her gün mutlaka içerdim rahatsızlandıktan sonra bıraktım. hem mideyi hemde bağırsakları tembelleştiriyor. gastritim ve reflü rahatsızlığım var. dikkatli tüketin derim size

ben her markayı denedim ama en çok kızılayı beğendim

X