İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

mafoldumbenya kızlar bende topuklu ayakkabı gıyınerek yenı olusturdugum tarzı tamamlamak ıstıyorum ama sankı her an dusecekmısım gıbı gorunuyo.aklım sureklı yuruyusumde.tabıkı bu goruntude cızıyo butun ımajı.nasıl becerecegım ben bu topuklularla yurumyı.cabuk alısayım dıye platformlu veya dolgu mantar topuklardan aldım ama aylardır yuruyorum daha dogrusu yurumeye calısıyorum ama hala sakat gıbıyımmafoldumben
mesela dun esımle gezerken bır markanın cok guzeeeel bı ayakkabısını gorduk.cokta uygundu fıyatı.gıyındım yuruyorum magazada bı arkadasımla karsılastık.dedım ıste nasıl duruyo ayakkabı falan.hımm guzel ayakkabı ama dıkkatlı ol.benım aldıgım bazı ayakkbılarla yuruyemedıgım ıcın dolap beklıyo sende yuruyebıleceksen al dedı.ve ekledı bıraz zor yuruyosun gıbı.esımde dedıkı o hep oyle yuruyo ama.bende cok bozuldum astım suratımı almadan cıktım canım ayakkabıyı.mafoldumben
nooolur kızlar yardım edınd gıyınıp salınayım soyle bak ıste ısteyınce oldu deyım esıme senağlama

bende sizin gibi topuklu giyemeyenlerdenim malum converselerden dolayı ayağım rahata baya alıştı bunun çözümünü evde topuklularla dolaşarak buldum sürekli evde topuklu giyince bi süre sonra alıştım yürümeye . ev terliklerinizin yerini bi süre topuklu terliklerin alması işinize yarayabilir :)

bende sizin gibi topuklu giyemeyenlerdenim malum converselerden dolayı ayağım rahata baya alıştı bunun çözümünü evde topuklularla dolaşarak buldum sürekli evde topuklu giyince bi süre sonra alıştım yürümeye . ev terliklerinizin yerini bi süre topuklu terliklerin alması işinize yarayabilir :)

CADIARZU hımmm ok sımdı hemen gıdıp gıyınıyorum:))umarım işe yarar:Saruboceq:

yha benm topukLu cook qusel yesiL terLikLerm var ama yürürKen ŞaKLıo :eek: buna bi caresi oLan varmı???? =))

banada yardimci olabilecek varmi genc ve dinamik gorunmek istiyorum
saclarim koyu renk tenim cok soluk bi 6kilo fazlam var kilolarim icin cabaliyorum ama bi turlu saclarimi ne renk ve nasil kesim yapacagimi bilemiyorum yuzum toplu hangi kesimler yaskisir kisa istiyorum ama:uhm:

saclarim koyu renk tenim cok soluk bi 6kilo fazlam var kilolarim icin cabaliyorum ama bi turlu saclarimi ne renk ve nasil kesim yapacagimi bilemiyorum yuzum toplu hangi kesimler yaskisir kisa istiyorum ama:uhm:

saclarını daha acık renk yapabılrsn cnm

mafoldumbenya kızlar bende topuklu ayakkabı gıyınerek yenı olusturdugum tarzı tamamlamak ıstıyorum ama sankı her an dusecekmısım gıbı gorunuyo.aklım sureklı yuruyusumde.tabıkı bu goruntude cızıyo butun ımajı.nasıl becerecegım ben bu topuklularla yurumyı.cabuk alısayım dıye platformlu veya dolgu mantar topuklardan aldım ama aylardır yuruyorum daha dogrusu yurumeye calısıyorum ama hala sakat gıbıyımmafoldumben
mesela dun esımle gezerken bır markanın cok guzeeeel bı ayakkabısını gorduk.cokta uygundu fıyatı.gıyındım yuruyorum magazada bı arkadasımla karsılastık.dedım ıste nasıl duruyo ayakkabı falan.hımm guzel ayakkabı ama dıkkatlı ol.benım aldıgım bazı ayakkbılarla yuruyemedıgım ıcın dolap beklıyo sende yuruyebıleceksen al dedı.ve ekledı bıraz zor yuruyosun gıbı.esımde dedıkı o hep oyle yuruyo ama.bende cok bozuldum astım suratımı almadan cıktım canım ayakkabıyı.mafoldumben
nooolur kızlar yardım edınd gıyınıp salınayım soyle bak ıste ısteyınce oldu deyım esıme senağlama

evde iş yaparken, sokakta alçak topuklularla basla cnm.hele evde hep giy yuru.alışrsn zamnla

saclarını daha acık renk yapabılrsn cnm

actirsam canli gorunurmuyumki galiba actiricam artik sikildim koyu renklerden
hep kendim boyuyorum ama acmayi yapamam acil kuafore gitmem lazim bi sac modelinde karar kilabilirsem:bbo: simdiye kadar hep katli ortaboy kesim kullandim simdide degisiklik icin baya kisa istiyorum ama toplu yuzlu birine yakisirmiki:uhm:

persembe cnm saclarının rengını actırabılırsın.model ıcınıse resımnı gormeden fıkır vermemız doğru olamyabılır dımı

actirsam canli gorunurmuyumki galiba actiricam artik sikildim koyu renklerden
hep kendim boyuyorum ama acmayi yapamam acil kuafore gitmem lazim bi sac modelinde karar kilabilirsem:bbo: simdiye kadar hep katli ortaboy kesim kullandim simdide degisiklik icin baya kisa istiyorum ama toplu yuzlu birine yakisirmiki:uhm:

neden yakısmasn?dogru renk ve modelı blnca tabıkı yakısır.

aslanyelesi modeli kestirebilirsin cnm cok kısaltma ama yanlardaki katlarını..kısaldıkca yüzün ön plana cıkar cünkü..saclarının rengini actırabilirsin yakısıyosa tenine acık renkler..giyim tarzını bilmiyorum ama mesela renkli/cicekli fırfırlı dizde/diz üstü etekler/elbiseler giyebilirsin altına converse le:jeyyar:..pastel tonlarında ama canlı sıcak renkler kullan bence kıyafetlernde ve makyajında yerimseniben

görmeden benden bu kdr yorum canım kaydirigubbakcemile2

aslanyelesi modeli kestirebilirsin cnm cok kısaltma ama yanlardaki katlarını..kısaldıkca yüzün ön plana cıkar cünkü..saclarının rengini actırabilirsin yakısıyosa tenine acık renkler..giyim tarzını bilmiyorum ama mesela renkli/cicekli fırfırlı dizde/diz üstü etekler/elbiseler giyebilirsin altına converse le:jeyyar:..pastel tonlarında ama canlı sıcak renkler kullan bence kıyafetlernde ve makyajında yerimseniben

görmeden benden bu kdr yorum canım kaydirigubbakcemile2

bonıtoya aynen katılıyorum zaten görmeden bundan ıyı onerıde bulunamazdı

oyy kızlar yine okullar açılıyor bende imaj değiştirmek istiyorum özellikle saçlarımı fakat kapalı oldugum için farklı bir model olmuyor ya ben tarif edemiyorum yada kuaförde iş yokk ne yapabilirmmCADIARZU

şallar atkılarla rdeğişklk yapabılrsn :)

ya kizlar dogru yere mi yaziorum bilmiorum ama bende giyim konusunda bi turlu tarzimi olusturamadim ve sanirim profosyonel yardima ihtiyacim var.. aslinda yasim kucuk ama daha olgun duruyorum.. bende kiyafetlerimle hem yasimi hem de o vakarli goruntumu biarada tutmak istiorum.. tabi vucut hatlarimda baska mesele.. legen kemigi cok genis olanlar bunu nasil kiyafetlerle ortebilir ki.. bana burdan yardim edebilecek var mi??

cameron%203.jpg
roflemi boyami sizce arkadaslar

Bende sureklı değiştiririm kendımı sac rengımı stılımı vs ve hepsıde cok begenılır bence kendımız ıcın dusundugumuz en ıyısı

gelin_saci.jpg
kizlar sacimi bu renk yapmak istiorum resmimi pcya atamiorum malesef ama sacimda rofle var ama epey uzadi yaklasik bi alti aydir yaptirmadim dimlerde kumral bu renk olurmu roflemidir bu

Bende imaj değiştirmek isteyenlerdenim:)))
6 ay önce falan saçımı kumral bakıra boyattım tabi saçımda siyah olduğu için önce açmışlardı.
Saç topiğindede görmüştünüz zaten:)
Neyse sonrada saçımı çikolata kahvesine boyattım amaa açıldı rengi yine açık bi renk oldu saçım:)
Şimdi diyorum yine saçımı boyatayım ama doğal bi renk kahverenginin tonlarında istiyorum...
Gerçi saçlarımda çok yıprandı biraz bakım yapıp 2 ay sonra falan boyasam daha iyi olur...
Saçlarım düz bi şekilde kesili biraz şekil versem iyi olucak..
Hadi bakalım bana nasıl saç şeklini öneriyorsunuz:)

X