Saç Rengi ve Saç Boyama Merak Ettiginiz SAÇ RENKLERİNİ Burdan Paylasiniz ...

cnm benim saçlarımın rengi koyu kahveydi bende platin sarısı diye bi renk bilmeden öyle evde kafama göre boyadım ortada bu renk çıktı..başta kimse beğenmedi acayip bişiydi sonra aktı resimdeki renk oldu yolda arkamdan kızın saçının rengi çok güzel felan gibi şeyler çok işitiyorum bilmiyorum saçların hangi renk laf aramızda aldığım boyada 3ytl bişiydi adiydi şans galiba ortaya böle bişi çıktı..

uçlarına doğru kızıllık var gibi.....
güzel bi renk değil ama sanki canlılığını kaybetmiş,akmış gibi duruyor...

uçlarına doğru kızıllık var gibi.....
güzel bi renk değil ama sanki canlılığını kaybetmiş,akmış gibi duruyor...

bende zaten uçlarındaki kızıllığa takılıp sizlere sordum kızlar....benim de şu an saçlarım kızıl da...acaba ne renk boyadı da böyle oldu saçlar diye düşündüm ve sordum....sizce de kızılın üstüne yapılmış bi boya mıdır...??? fisfisfis:sm_confused:

bence voila kestane kızılı
ama dediği gibi arkadaşların güneş te vurmuş
büyük ihtimalle kestane kızılı:1ninca:

tatlım boya uzmanı olan ben cevaplıyorum tatlicadiarzuhangi kuaföre sorarsan sor sana diyecek ki ;

fındık kabuğua.s

hatta kızıl da karıştırılmış buna ama iddaya girerim fındık kabuğu bu...

yalnız her kuaför tutturamaz bu boyayı..doğal görünüyo ama değil kızlar kanmayın..boya bu boyaaaasengözlerimebaksanab:icecream:

cerenimo çok sağol canım...fındık kabuğu ile kızıl demek...doğrusu hiç aklıma gelmemişti...peki sana bi sorum olucak benim saçlarım kızıl...hangi renk kapatır...nasıl güzel durur...veya resimdeki gibi olması için kızılın üstüne ne boyamalıyım....????a.s.a.s.a.s.

Bu renk mahagoninin akmis haline benziyor..
Benim de sACIM bir ara böyle olmustu..

Sen en iyisi sacini boya mahagoni rengine,sonra akmasini bekle tatlicadiarzu

Bu renk mahagoninin akmis haline benziyor..
Benim de sACIM bir ara böyle olmustu..

Sen en iyisi sacini boya mahagoni rengine,sonra akmasini bekle tatlicadiarzu

:dance:dance::dance: ohoooo canım onu bekleyene kadar.. yarısı dipten gelir yarısı akar yarısı bilmemne...zaten renk çok renkli:uhm::uhm: iyice alacalı bulacalı bişe olur çıkarımşakkıdışakkıdı zaten kızıl şu an saçlarım...:icecream::icecream:

cerenimo çok sağol canım...fındık kabuğu ile kızıl demek...doğrusu hiç aklıma gelmemişti...peki sana bi sorum olucak benim saçlarım kızıl...hangi renk kapatır...nasıl güzel durur...veya resimdeki gibi olması için kızılın üstüne ne boyamalıyım....????a.s.a.s.a.s.

sana kestane ve fındık kabuğunu karıştırabilirler..bu benim bunca yıldır boyattığım saç deneyimime dayanarak söylediğim bi cümle yalnız..

sen yine de işin uzmanına kuaföre sor derim..

al bu resmin renkli çıktısını götür kuaföre..

inşallah başarılı olurlar a.s.

sana kestane ve fındık kabuğunu karıştırabilirler..bu benim bunca yıldır boyattığım saç deneyimime dayanarak söylediğim bi cümle yalnız..

sen yine de işin uzmanına kuaföre sor derim..

al bu resmin renkli çıktısını götür kuaföre..

inşallah başarılı olurlar a.s.

haklısın aslında burdan saçımı görmeden nasıl yorum yapabilirsin kişutarafagittişutarafagitti ama yine de fikirlerin için çok sağol canım....senin önerdiğin renkleri de sorarım kuaföre...a.s.

her telden çalıyo bu saç diyosunsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:sm_cool::teytey:

ama bak saç rengi uzmanı arkadaş sölemiş fındık kabuğu ve kızılı demekki doğru tutturmuşum, ama iddialıyım bakır da var hafiften

bayanlar bence bu saç koyu kahve tonun üzerine düz şarap kızılı atmışa benziyor yani tam emin değilim ama ona benziyo aramızda kuaför arkdaş yokmu yorumn yapsın artı bende beğendim bu saçı bende mi yaptırsam nee

bende beğendim canım çok... benim beğenmemin ayrıca özel bi sebebi de saçlarımın kızıl olması...hani ulaşabilirim belki diye bi umutsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab ... kızılın üstüne kahve boyasam akınca bu ton mu olur aslında merak ediyorum canım....fisfisfisfisfisfis

merhaba canım,,bana da bu renk ya sarının üstüne kahve tonları boyanmış akmış (yani mesela çikolata kahve gibi) ya da kızılın üstüne kahve tonları boyanmış ve akmış bu hale gelmiş gibi geldi.......şakkıdışakkıdı

benim de saçlarım kızıl ( BÜTÜN KADINLAR KULÜBÜ SİTESİNİN ÖĞRENMİŞ OLDUĞUNU BİLİYORUM :roflol::roflol:) kurtulmak için uğraşmaktayım...

acaba kızılımın üstüne kahve yapsam böyle mi olurr???

:sm_confused::sm_confused:

liveimagesgzelimberraktev4.jpg

yine yardımınıza ihtiyacım var....

ben saçımı boyayana kadar biraz artık başınızı ağrıtıcam kusura bakmayın kızlar...

kızlar kızıldan bu renge dönüş açtırma olmadan mümkün müdür...?

ve bu renk tam olarak nedir...??a.s.a.s.

koyu kahverengi canım... açtırma işlemi olmadan 2 boyamayla bu sonuca ulaşabileceğini tahmin ediyorum

X