Saç Rengi ve Saç Boyama Merak Ettiginiz SAÇ RENKLERİNİ Burdan Paylasiniz ...

ya boya olduguna eminmisin benim uçları degilde eskiden hepsi bunun gibi bişidi..
Kendi saçımdı

bilmem bana boya gibi geldiii...böyle doğal saça rastlamadım açıkçası.....değil midir ki sence boya???a.s. ya da bu saç boyayla elde etmek istense ne kullanmalıyızzz?

boya var bu sacta. kahve gibi bu kiz. cok mu begendin. bende guzel bisi sanmistim. :1rolleyes:

boya var bu sacta. kahve gibi bu kiz. cok mu begendin. bende guzel bisi sanmistim. :1rolleyes:

ya ama düz bi kahve değil farkındaysan...fazla renk var gibi...???bana da boya gibi geldi ama tam ne renk...tam kahve değil ama bu...:uhm::uhm::uhm:

bence güneş ışığı vurmuş akmış bi bakır tonu,normal ışıkta mat gösterir cildi tavsiye etmem,denemiştim :))

bronz kahve ve kestaneye benzio:):):):)
ama bence yanlış tutturulmuş bir renk.
çünki bizde dört kere sarı yaptığımızda çok tuhaf bir renk olmuştu.
aynı buda onun gibi:)

bence de tek bi renk yok bu saçta....bana yanlış tutturulmuşun dışında alttan kusmuş başka renkler gibi geldi....yanlış mıyım sizce kızlar??:sm_confused::sm_confused:

aslında bu kızın saçları hiç böyle gözükmüyo hatırla sevigili dizisinde ama...aşka sürgün'de bakır mıydı...?ben o diziyi izlemedim de...a.s.

ben hemen söyliyim çünkü tam olarak benim saç rengim (ama benimkisi doğal :roflol:) fındık kabuğu, çikolata kahve bi de bakır... farklı boya kataloglarında saç rengimi karşılaştırarak saçımda bu üç tonun olduğunu keşfettim

Kızlar valla bilmiyorum ama benim saçım böyledi hatta 1-2 ton açıgıydı

İnanırmısınız saçım kendi kendi ne açıldı valla bak yalan atmıyorum

çocuklugum hep simsiyah saçlarla geçti sonra ne olduysa 13 yaşlarımda saçlarım açıl açıldı uçları nerdeyse sarıydı yani valla yalan sölemiyorum ):
Dipleride aynı böyledi tamamı 1-2 ton açıgıydı.. kaç sendir mavi siyah kullanıyorum ...

bana kalırsa daha önce gölgeliymiş ve üzerine kahve tonlarıyla br boya uygulanmış sonrasındada akmış ve böyle olmuş

bana kalırsa daha önce gölgeliymiş ve üzerine kahve tonlarıyla br boya uygulanmış sonrasındada akmış ve böyle olmuş

bana da öyle geldi...üzerine renk atılmasından çok alttan renk vermiş saç...ama güneştede fena durmuyorr kızlarşakkıdışakkıdı

Doktorlar dizisindeki Ela'nın saç rengini beğeniyorum bende. Bu renk de ona benziyor ama bilmiyorum ki hangi renk olduğunutatlicadiarzu

X