idrarda gebelik testi yapan arkadaşlar

ESMERIM81

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
439
154
arkadaşlar idrarda gebelik testi regliden kaç gün sonra belli olur.ikinci çizgi hafif belli oluyor diyolar,bu kaçıncı günlerde çıkıyor?

hayatım benim regl günüm bir kaç gün geçmişti test yaptığımda ama bebek 10 günlük bile olsa belli olur diyorlar evet ikinci çizgi bazen belirsiz çıkabiliyor

bilirim bu duyguyu çok merak edersin valla ben çok sabırsız biriyim yerinde olsam hemen yapardım ben 10gün önceden bile yaptığımı bilirim

sevgili şuşu
idrarda bakılan gebelik testleri insanın aklında soru işareti bırakır.Ama kanda B-HCG baktırırsan bir günlük hamile bile olsan bunu cevabını hemen alırsın....
Umarım testlerin pozitif çıkar Allah cümlemize hayırlısı ile nasip etsin....

ben adetim geçtikten 2 gün sonra yaptım idrar testini ve pozitif çıktı...
yanlız bildiğim farklılıklar gösterebiliyormuş arkadaşımında adeti geciktikten 10 gün sonra çıkmıştı gebeliği...
en güvenilir test beta hcg ;adetinize 10 gün kala dahi çıkıyor...

inşallah test pozitif çıkar Allah hepimize miss kokulu bebişler nasip etsin haber vermeyi unutma:)))

regl den 4 gün sonra yaptım silik çizgi çıktı inanamadım koşa koşa dr gittim kan tahlili yaptırdım.o da pozitif çıkınca havalara uçtum evlat ne tatlı bi varlıkallah herkese hayırlı evlat nasip etsin sanada arkadaşım..

hanımlar merhaba
bende anne olmaya adayım daha adetime 10 gün var ama meraktan öleceğim artık kan testi yaptırsam bebeşimin olup olmayacağı belli olur dimi?

yaaaaaa kızlar ben adetimin 33 günü akşam idrardan test yaptım sabah idrarı değildi onuda belirtmek isterim acelemde vardı biraz bekledim çıkmadı gittim ertesi gün sabah geldiğimde ikinci çizgiyi silik gördüm acaba varmıdır ne zaman çıktığınıda bilmiyorum 5 dk sonrasını dikkate almayınız diye yazıyo kılavuzunda ama böyle bi olayla karşılaşanınız varmı ben 5 yıllık evliyim ve bebeğim yok 2 yıllıkken 6 haftalık düşüğüm olmuştu şimdi deri altına iğnelerle tedavimin sonucunu bekliyorum dualarınızı bekliyorum sizde bişiler eklersiniz sevinirim

yaaaaaa kızlar ben adetimin 33 günü akşam idrardan test yaptım sabah idrarı değildi onuda belirtmek isterim acelemde vardı biraz bekledim çıkmadı gittim ertesi gün sabah geldiğimde ikinci çizgiyi silik gördüm acaba varmıdır ne zaman çıktığınıda bilmiyorum 5 dk sonrasını dikkate almayınız diye yazıyo kılavuzunda ama böyle bi olayla karşılaşanınız varmı ben 5 yıllık evliyim ve bebeğim yok 2 yıllıkken 6 haftalık düşüğüm olmuştu şimdi deri altına iğnelerle tedavimin sonucunu bekliyorum dualarınızı bekliyorum sizde bişiler eklersiniz sevinirim

canim benim de malsef bir kere oyle olmustu. cok sonra cikmisti silik cizgi ama hamilelik yoktu. kan testi negatifti. ama bazi arkadaslar oyle olunca hamile olduklarini anladilar. sabah idrarinla tekrar yap. veya 4 saat tut idrarini su icme, yaparsan cikar.

kan tahlili icin yumurtlamadan sonra 8-9. gun (benim 8. gun negatif cikmisti ama diokkat edin yumurtlama gununden emindim ben) idrarda ise en erken 11. gun cikar. (adete 3-4 gun kala)

Fortel ve dbest adli testlere de pek guvenmeyin.

KIZLAR BENİMDE bende adetim geçikti 8 .gün yani dün negatif çıktı ama hakla adet olmadım niye öyle çıktı bilmiyorum

KIZLAR BENİMDE bende adetim geçikti 8 .gün yani dün negatif çıktı ama hakla adet olmadım niye öyle çıktı bilmiyorum

canım ya negatif çıktıysa doğrudur seni üzmek istemem ama :KK43:
7 aydır başıma hep geliyo aynısı. stres yapmışsındır onun için hala regl olamamışsındır. ama bu arada hamile olduğu halde idrarda çıkmama ihtimalide var ama düşük bi ihtimal :KK43:

X