bebeklerin uyku düzeni icin baybay ilacını kullanan warmı

ASYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
181
1
40
merhaba arkadaslar. bu ılac tamamıyle bıtkıselmıs bebegı sakınlestırıyo.ama her nedense bızım doktor önermedi.ama öneren doktorlarda var .aranızda bu ılacı kullanıp gercekten yararını gören varmı...

ya benim oğlum dada uyku sorunu var 3 yaş biraz büyük ama bizmkinde işe yararmı acaba sabah 5 6 7e kadar oturuyoruz ne yapacam bilmiyorum

ewet zaten bu ılac sırf bebekler ıcın degıl cocuklar ıcınde kullanılıyor.deneyın bı zaten bıtkısel yan etkısı yok..

merhaba arkadaslar. bu ılac tamamıyle bıtkıselmıs bebegı sakınlestırıyo.ama her nedense bızım doktor önermedi.ama öneren doktorlarda var .aranızda bu ılacı kullanıp gercekten yararını gören varmı...

bençe verme derim
etkisi belli bir sürede geçiyor kullanmadım çocuklarımda
ama bu ilaca benzer yengemin bebeğine vermişlerdi
ilk başta çay kaşığı ile başladık
sonra bünye alışıyor etki yapmıyor
ve sonrası tatlı kaşıgı derken yemek kaşığı ile verdik yok banamısın demedi
gece uyumuyor bu sefer şişeyi diktim agzna
yok yok çocuk uyumuyor yaw:roflol:
o zaman bekardım tabi ben bakıyordum bebeğe
ondan biliyom yania.s

ben bu ılacı ılk defa duyuyorum bıraz acıklama yaparmısınız arkadaslar. hem ne kadar garıp bır ısmı var

bende doktoruma sordum ama önermedi onun yerine humananın iyi geceler çayını verdi....

kızlar bebeklerinize vermeyin böle şeyler.yazık günah yaaa.bünyeleri kaldırmaz.o ilaçı sinir hastaları içiyor yaa.nasıl kıyıyorsunuz minicik bebelere.sakın.ve de bu tür ilaçlar erkek çocukları kısır yapıyor diye biliyorum.benim bi akraba var.o çocuğuna uykusu için ilaç vermiş.adam kısır olmuş.doktorunada demiş ben böle böle ilaç verdim bebekken diye.dr da çocuğunun olmamasının sebebi bu ilaçtır demiş.sora tüp bebek yaptı bilmem kaç denemeden sonra oldu bebeği.benim oğlumda hiç uyumaz gündüz 1 saat uyur okadar.hiç düşünmedim ilç vererek uyutmayııı.

Benim kızımında uyku problemi vardı.İki yaşındayken öğlen uykularını bıraktı.Şuan üç buçuk yaşında bizimle yatıyor bizimle kalkıyor.Baybay damla tamamen bitkisel hiçbir yan etkisi yok.Gerçi oda benim kızıma yaramadı.Drumuzda bitkisel olduğu için her bünyeye faydası olmaz dedi.Yani ben yararını göremedim.İnsan çocuğu uyumayınca kendine hiç vakit ayıramıyorvede dinlenemiyor.

ya ama benim 6 aylık uyumuyoooo deli oluyom resmen ilacın ismini yazarmısınız tekrar...

benim kızımda hiç uyumuyor geceleri sabahlara kadar ayaktayızz ..eğer bi zararı yoksa bizde alsakk..

kızlar bebeklerinize vermeyin böle şeyler.yazık günah yaaa.bünyeleri kaldırmaz.o ilaçı sinir hastaları içiyor yaa.nasıl kıyıyorsunuz minicik bebelere.sakın.ve de bu tür ilaçlar erkek çocukları kısır yapıyor diye biliyorum.benim bi akraba var.o çocuğuna uykusu için ilaç vermiş.adam kısır olmuş.doktorunada demiş ben böle böle ilaç verdim bebekken diye.dr da çocuğunun olmamasının sebebi bu ilaçtır demiş.sora tüp bebek yaptı bilmem kaç denemeden sonra oldu bebeği.benim oğlumda hiç uyumaz gündüz 1 saat uyur okadar.hiç düşünmedim ilç vererek uyutmayııı.

kusura bakmaynda insanları burdan bilmediğiniz bişey için yanlış yönlerdirmeyin

merhaba,ben bay bay ilacını kullandım.uykusuzluk sorunumuz yok ama çok hareketli bi oğlum var.biraz sakinleşir belki diye ama nafile hiç işe yaramadı.kullanmıyoruz artık

Bu ilaçı ilk defa duydum kızımda çok uykusuzluk problemi vardı.Gündüz az uyurdu gece uyumazdı ama hiç ilaç kullanmadık zaten büyüdükçe uykusu düzene giriyor 1 yaşına kadar biraz dişimizi sıkmak gerekiyor galiba.yerimseniben
ınşallah bu bebişimde uyku sorunumuz olmazda mışıl mışıl uyur...:Saruboceq:

internetten sipariş verdim o kadar yorgun ve bitkinim ki istemeden de olsa
(ki doktorumuz verebilirsin dedi) bu akşam vermeye başladım. Babası sürekli
iş seyahatinde olduğu için 24 saat benimle çok hareketli ve uyumuyor sürekli
ilgi istiyor hergün 4-5 saatlik uykularla durmaktan doğum kilomun bile
çok çok altına indim ve daha da zayıflamaya devam ediyorum. Buradan vermeyin
demek kolay ama bir umut bakalım işe yarar umarım. Zaten gaz olayı olduğu için de bitkisel
denilen doktor tarafından önerilen ilaçlar kullandık napalım bunu da denemek zorundayım.
Kimse de kınamasın napalım yani??????

kızım akşamları bir türlü uyumak istemiyor 21 aylık ve uykusu geldiğinde sinirden ağlama krizleri geçiriyor . bay bay aldım bugun geldi yarın kullanmaya başlıyorum okuduğum kadarıyl tamamen bitkisel ve hiç bir yan etkisi yok diyor parkta bir başka annenin tavsiyesi üzerine aldım anlattığına göre 3 ay kullanmış be 1,5 senedir oğlunun uykusu düzenliymiş umarım bir yan etkisini görmeyiz içeriğinde sacede bitki isimleri yazıyor bu humana bitki çayları filanda bitkisel bitki var içerisinde o nedenle bir yan etki olacağını sanmıyorum umarım gelişmeleri yazacağım

benim kızımda çok uykusuzdu hiç düzenli uykusu olmadı ilk olarak humana iyi geceler çayını daha sonrada bay bay diye bir ilacı kullandım ikisininde hiçbir faydasını görmedim.birtek ıhlamur içirince çok rahat uyuyor..:ecrin_bebek:

saat 01:00 itibariyle çıldırmış durumda bebeklere bitkisel uyku ilacı varmı diye ararken burayı gördüm. biraz araştırıcam bahsettiginiz bu ilacı. benim sabaha kadar deliksiz uyuyan kızım gitti, aylardır giderek artan bir huysuzlukda uyumayan başka bir kız geldi. ya sabırrrrrrrrr

X