Acil yardım lütfen

sedaal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2021
216
66
Merhaba! 3 Yıldır sabit bi ünlü prefesörde tedavi görüyordum hiç bi netice alamadım 3 kez ngsli tüp bebek denedik olmadı.bende tekrar tedaviye başlayıp başlamakta kararsızdım.ailem ünlü olduğu için gitmemi istiyordular işe yara diye bende o sırada kararsızlık aşamasında başka bi prefesöre göreneyim onun fikrini alayım derken hamile olduğumu öğrendim benim sebepsiz tekrarlayan gebelik kaybım var kalp atışı attıktan sonra duruyor bu bebegiminde cumartesi kalp atışı durdu.yurt duşunda yaşadığım yerde ilaç veriyorlardı düşsün diye fakat türkiyedeki doktorun bana dediği düşük işin ilaç yokmus vermiyorlarmıs bu dogrumu bazı yerlerde yorumlara baktığımda ilaç verildiğini okudum.doktor rahim duvarı inceliğim olduğunu söylediğimde direk kürtaj yapmayalım bi kaç gün içinde düşük oldu oldu olmadı kürtaj yaparız dedi şimdi bu düşük İlacı varmı yokmu kullanan oldumu adı nedir doktora tekrar sorayım

evet sağlıklı bi yöntem olmadığı için yasaklandı ve yasaklanalı bayağı oldu. ama bazı kaynaklar hala yasadışı satıyor. çok geçmiş olsun canım üzüldüm inşallah tekrarı olmaz tez zamanda kavuşursun bebeğine🙏🏻

X