Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

vallah ben de bunu diyebilirim ben bisever bacaklarimi aldim kökten cok siyahtilar ve dedim denim aldiktan sonra hemen hemen limon sürdüm ve sonra tuzu iceeeee sürdüm ve inanirmisin sadece bisever yaptim öle gittim uyudum ertesi gün banyio yaptim inanirmisiniz ince tüyler cikmaya basladi tabiki her yer degil ama cogunlukla baya inceldiler bence yario ve ben sadece bisever yaptim harika bisi yaniii

yok artık o acı 1 sene çekilirmi yaaa...yasakkelime

Tüyleri tamamen yok etmeye dair inancım giderek yok oluyor. Türlü yöntemler denedim ama hiç işe yaramadı. Bir de bunu deneyeyim ama ne kaybederim ki?

arkadaşlar bu limon tuz olayı şahane ya bende acaip etki etti,20 günde kıllarım o kadar seyrek çıktılar ki üst bacaklarımda doru dürüst hala çıkan yok göbeğimide ağdayla alıorum normalde 20 günde rahatsız edici bi hal alırdı ama kocam göbeğimi görünce hiç rahatsız olmadı batmadı çıkan bu kıllarım onada:KK70:epilixxir alana kadar bunla idare edecem,ii bi yöntemmiş mutlaka deneyin derim

ardından da ıtfaye cagırıozu eklememış arkadaskaydirigubbakcemile2 one ya kavrulur bıseycık kalmaz tabe hey yawrum heyyyyyy ne zormuş kadın olmakkkk :hulya:

yok be yav yakıo ama öle acaip deil,ağdayı yaptıktan sonra o yanmanın acısına hayli hayli katlanılır ben rahatsız olmadım yani:KK66:

cnim ama bende denedim pek bisi anliyamadim sende nasil etki yapti hemen ceneme biyiklarima denedim bacaklarimda biraz seyrlesme yapti ilk kullandigima ramen ya senn kac defaa yaptin

Arkadaslar ben cok nanenin kısırlık yaptıgı gibi bisey okumustum yada duymustum. sürekli nane cayı içicez fln yazılmıs ama. ole bişey yok dimi?

cnim ama bende denedim pek bisi anliyamadim sende nasil etki yapti hemen ceneme biyiklarima denedim bacaklarimda biraz seyrlesme yapti ilk kullandigima ramen ya senn kac defaa yaptin

canım bu daha 2,yapışım ilk yapışta etkisini gördüm diebilirim uzun vadede denemeye değr yüzümde hiç denemedim ama.dün ve bugün ağdadan sonra koltuklatım altbacak ve göbeğe yaptım.ya geçen ay ağdadan sonra yapmıştım işte 20günde kıllar nası çıkar bilirsin işte kıllarım çıktı ama bazı yerler keldi,göbeğimdekiler ise rahatsız edeci değillerdi(ki 20 günde hayvan gibi dikkat çekmesi gerekirdi)

Nane çayı olmaksızın limon ve tuzu bu gece ağdadan sonra bacaklarıma hiç su değdirmeden uygulayıp kuruduktan sonra giyindim.Benim cildim hassastır açıkçası bayağı bir yanma hissi yaşadımmafoldumben ,bakalım neler olacak düzenli kullanabilirsem paylaşacağım...

formdaki yazıları okumaya erindikleri için böyle oluyo tşkederim toparladığın için inŞAllah tez zamanda kurtuluruz kıl derdinden

arkadasım su dedirince ne oluyorki su degsede degmese de kıllar yıne uzuyor bence bu işkenceye katlanmayın yanı su yun bır yan etkısı yok :1rolleyes:

Daha kolay bi yontem ama nerdeyse 100 de 90 oranında başarısız bi ürün. bence bunun baaşlıca sebebi de piyasa da bulunan bolca sahte Karınca Yağı.

ya su değmemesini nası sağlıcaz 4 gün boyunca duş almassam ben ölürüm heralde :KK70: günaşırı duş almam lazım benim en az başka türlü olmaz o zaman da etki eder mi?

X