Sırasıyla En Çok Aldatan Burçlar

yengeç en sadık en evcimen en anaç burçtur bu araştırma neye dayanarak yapılmış kaynak nedir merak ettim. inandırcı v açıklayıcı gelmedi bana

ben ikizlerim askım koç lülülülülülülülülülülülü ikimizdede potnsiyel vardı belki ama tanısana kadar koc sevdimi gercekten sadık olurmus ama benimsemezse cok capkın onu biliyorum

Yengeç kadını için bu kesinlikle olamaz.Kabul etmiyorum.Yengecin en son sırada olduğunu düşündüm topiği açmadankaydirigubbakcemile3
En sadık burç yengeçtir...

aldatma potansiyeli en yüksek burç benimkiymişşş.. inanmıorummmm :tomato: yanlız şööle bişy var yengeç evcimen sadık bi burçtur ama partnerinden beklediği ilgiyi alamaz,, verdiklerinin karşılığnı göremez ise ilgisi başka taraflara kayabilir yaani kendimden biliorum.DD ama şuan çook çook aşık olduum için aklımdan bile geçmezzzz aldatmak felan :asigim: opuyorumnanaktan

walla doğum haritasında
5. evinin (aşk/flirt) yönetici gezegeninden URANÜS karesi yada zıtlığı alan insanlar aldatmaya meyillidir...

benden dimesi...

:lepi:

yay çok geride yav, ilk üçte olması lazımdı. koç aslan yay gibin.

Benim başak başak burcu kız arkadaşım gayet güzel aldatıyor aslında :bbo:
Ama erkekleri bilemicem.

ben sondan ikinci eşim baştan ikincialsanaalsanasmile aslında koç erkeği doğru partnerini bulamassa aldatmaya yatkın bir burç olduğunu biliyorum,ama yengeç 1 numara olması şaşırttı beni kocişim sakın beni aldatma he 2, sıradasın mafoldumben

başak niye en sonda anlıyamdm valla basak kadar çaktırmadan aldatan kımse yoktur yanı cok sahit oldum saman altından su yurutur erkeklerı ayrıcada akrep capkındır ama bir kere sevdımıde ondan sadıgı yok diye bılıyorum yengeclerde evet aldatma potansıyelı var ama basak en basta olmalı bence:KK43:((

valla sıralama sondan basa dogru gıtmelı bence başı başaklar cekmelııı cunku bukadan mikemmel caktırmadan aldatan yoktur yanii

Şunu söylemeliyim eski sevgilim burcu kovaydı beni bir seviyor , bir sevmiyor gibiydi . şimdi sevdiğim çocuk ise oğlak çok akıllı , düşünceli dürüst birisine benziyor . ama benim çok yakından olmasada tanıdığım bir abi var yengeç burcu sevdiğim dediği sevgilisi var istekleri için başkalarıylada oluyor bizzat kendisi söylüyor .bence burçların cinsellikle alakası yok forumda bir başkasıda bu kanıdaydı . kişiye göre değişir , nereli olduğuna , nasıl örf ve adetleri olduğuna , yetişmesinede bağlı ve tabi en önemlisi inancada , aldatan insan karaktersizdir . arkdaşım her erkek yapar diyor , annem ise kendini bilen erkek yapmaz diyor e tabi annemin insanları tanımakta yaş itibari ile daha tecrübeli . sahsen evlilik dışı bir ilişki yaşasam ailemin yüzüne bakamam eşimle aram kötü olursada aldatmam güzel dille konuşurum . 19 ma giricem ailemin yüzünü bu tür konularda düşürmedim yay burcuyum özllerinin çoğunu taşıyorum . diğer yay burçlarını bilmem ama ben aldatmadım çıktığım kişilerde sadece sevdiğimi unutmak için çıktıklarım oldu . ve şimdi sevdiğim başkası var kimseyle çıkmak istemiyorum , sevdiğim oğlak burcu bana öle geliyorki o gelip konuşsa çok güzel geleceğimiz olucak ve ben belkide dünyanın en mutlu insanı olucam . Oğlak burcu çok iyi diyorlar artık bilemem :)

boğa olmalı saman altındn su yürütür her zamn..

aslında burçla alakası yok insanın kişiliği önemli..

Son düzenleme:
X