Saç Bakım Ürünleri Bemiks , Bepanthen , Evigen

ama canım herkes şampuana katmış hem daha kullanışlı gibi geldi bana da :bbo: aldım bugn sanırım şampuana katcam da 400 ml şampuana ne kadar konulur CADIARZU bide bal konusnda kullanan biri cevaplasn lütfen ayrıca içine birazda doğal zeytnyağı koysam olur mu

ama canım herkes şampuana katmış hem daha kullanışlı gibi geldi bana da :bbo: aldım bugn sanırım şampuana katcam da 400 ml şampuana ne kadar konulur CADIARZU bide bal konusnda kullanan biri cevaplasn lütfen ayrıca içine birazda doğal zeytnyağı koysam olur mu

vallahi demedi demeyin arkadaşlar ben 1 yıldır o şekilde kullandım son zamanlarda patlak verdi sadece tecrübemi paylaşmak istedim.a.s.

walla yıne kısının kendı bılecegı sey tabıı ama ben sac a bır cok karısımın surulmesı taraftarı degılım..hele hele yag..cunku o yagı akıtmak ıcın normal de 1 sampuan yapıyorsak bu sayı 2ye hatta 3 e cıkıyor bu yuzden de sac daha cok yıpranıyor..e vıtamını ve bepanthene ampul benım aklıma daha cok yatıyor ama onları da karıstırarak degıl bır hafta bırını bır hafta bırını seklınde surmek gerekır dıye dusunuyorum..
dedıgım gıbı bu benım dusuncem..
ben bır kere zeytınyagı sarımsak yumurta uclusunu denemıstım ve pısman olmustum sanırım bu yuzden de fıkrım degıstı :)
bakım yapıcaz derken daha beter yapmayalım :)

walla yıne kısının kendı bılecegı sey tabıı ama ben sac a bır cok karısımın surulmesı taraftarı degılım..hele hele yag..cunku o yagı akıtmak ıcın normal de 1 sampuan yapıyorsak bu sayı 2ye hatta 3 e cıkıyor bu yuzden de sac daha cok yıpranıyor..e vıtamını ve bepanthene ampul benım aklıma daha cok yatıyor ama onları da karıstırarak degıl bır hafta bırını bır hafta bırını seklınde surmek gerekır dıye dusunuyorum..
dedıgım gıbı bu benım dusuncem..
ben bır kere zeytınyagı sarımsak yumurta uclusunu denemıstım ve pısman olmustum sanırım bu yuzden de fıkrım degıstı :)
bakım yapıcaz derken daha beter yapmayalım :)

Cok haklisin, bakim yaparken bile iyice arastirip denemek lazimkötükedihüso

yani saçlarımda inanılmaz tortular çıkmış eczanede gördüm saç diplerim inanılmaz tıkanmış şampuanıma attığım bu ampuller yüzünden.yağla sürülmesine karşı deilim yalnız.

canım ara vererek yapsak olur mu böyle bişey ben kattım şmdi şampuanıma kullanmakta istiyorum mesela bu şampuanı bitrdikten sonra diğerinde kullanmasam bi sorun çıkar mı ayrıca da geçmiş olsnn..

yani saçlarımda inanılmaz tortular çıkmış eczanede gördüm saç diplerim inanılmaz tıkanmış şampuanıma attığım bu ampuller yüzünden.yağla sürülmesine karşı deilim yalnız.

sen hangi şampuanı kullanıyodun cnm?

Tabii ki yaklasik 2 yildir kullaniyorum, cok faydasini gordum, hatta aradan guclenip cikan minik saclara berberim bile sasiriyor:nazar:

ben organıcum şampuan kullanıyordum ama şampuana katıcaksanız bir yıkamada sadece ampullu şampuanla yıkayın daha sonraki banyonuzda da ampulsuz olan şampuanı kullanın en mantıklısıyerimseniben

Ben Bepanthene ve Evigen'i veya Bepanthene ve Mecitefendi Sac Bakim Yagini karistirip once sac diplerine masaj yapiyorum, arkasindan sac uclarina cok hafifce surup isitilmis bir havluya saclarimi sariyorum, mumkun oldugunca (enaz 30 dakika-2 saat arasi) uzun tuttuktan sonra - o arada guzel bir kitap okumak pek iyi geliyor!!:kahve:- iyi bir dogal sampuan ile yikiyorum ama kesinlikle sampuana karistirmiyorum.:eek:lmaz:

herkese çok çok tes. ederm Allah razı olsun özellikle demete çünkü bu bilgilere ihtiyacım vardı..her aynaya baktığımda saçlarımı gordukce bırde o eskı gusel saclarımı hatırlayıp gözlerım dolardı şimdi içimde bı umut olustu cunku bunların hiç biirni bana doktorum bıle sölemedı...bende deneycem bu gazla da 5-6 kutu alırım heral :1rolleyes:

ben de denemeyi dşünüyorum en kısa zmanda.daha önceleri badem yagı,zeytinyagı ve hint yagı kullanmıslıgım var (o zamanlar saclarmı kurutmustu aksamdan sacıma sürüp yatıodum ) fazla beklediginden kuruma oldu diye düşünüyorum..şimdi de söyle bi sorun karsımıza cıkıyo ; yagla karıstırp sürsek yagı sactan arıtması zor sac daha da cok yıpranmıycak mı ? yok şampuana koyalım diyosanız hadi saçlarımız tam arıtılmamış gibi olursa ???? ( daha evvel yaşadım çünkü yagları 3 şampuanlamayla iyice yıkayarak arıtabiliyodum ) herkesin görüşünü bekliyorum ....a.s.

Ben Bepanthene ve Evigen'i veya Bepanthene ve Mecitefendi Sac Bakim Yagini karistirip once sac diplerine masaj yapiyorum, arkasindan sac uclarina cok hafifce surup isitilmis bir havluya saclarimi sariyorum, mumkun oldugunca (enaz 30 dakika-2 saat arasi) uzun tuttuktan sonra - o arada guzel bir kitap okumak pek iyi geliyor!!:kahve:- iyi bir dogal sampuan ile yikiyorum ama kesinlikle sampuana karistirmiyorum.:eek:lmaz:

şampuana karıştırmama yönteminizi herkese tavsiye ediyorum ben bir zamanlar karıştırdığım için saçımda tortular kepekler çıktı hiç iii bişi değil.

millet bağıra bağıra saçlarınızı sıcak suyla yıkamayın dio bunlar da gidio şamppuanın içine bi şeler koyuyolar bunlar ılık suyla akıyo mu ??

bemiks bepanthen evigen üçlüsünü badem yağının içine kırıp kullanıyorum
tavsiye ederim şakkıdı

X