Ekmek yapma makinesi hakkında...

ficipi

...............
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
5.424
10
3-4 aydır marketten ekmek almıyorum arkadaşlar...sinbonun ekmek yapma makınesınden.ınanın bu kadar guzel olacağını ummuyordum.içinden bır tarif kitapçığı çıkıyor ve türlü çeşit ekmek yapabılıyorsunuz.(kepekli.beyaz,çavdar,salçalı vs..)ayrıca kek,çorba,pilaz,reçel,marmelat ,pizza hamuru vs...... yapma özellikleri de var! sıze düşen sadece kıtapcıkta belırtılen mıktarda malzemeyı koymak ve makıneye koyup yıne belırtılen programı secmek.yaklasık 3 saat sonra ekmeğiniz hazır.eğer sabah taze ekmek ıstıyorsanız yıne ayarı var aksamdan koyu ayarlıyorsunuz sabaha mis gibi ekemk kokusuyla uyanıyorsunuz...okadar doyurucu oluyor kı kızlar 1 dılımıyle doyuyorsunuz.ben tadına bayılıyorum..ayrıca 1 ekmek sadece 1,2 kWH enerji ; yani 0,15 kuruş elektrık harcıyor.en onemliside temizliğinden emın olduğunuz ekmekler yıyorsunuz.ilgilenenlere tavsıye edıyorumm...
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Mesaj editlenmistir...

Sinbo'nun diğer ürünlerini değil ama,bu ürününü genelde tavsiye ediyorlar.Ben de düşünüyorum:1rolleyes:

bende sinbonun ekmek makinasını kullanıyorum gerçekten ekmekler çok güzel oluyor elektrik harcama konusunda bilgim yoktu ve gerçekten çok az harcıyormuş bunu yeni öğrendim ama inanamadım bu bilgiyi nerden öğrendin canım bilgilendirirsen sevinirim eğer gerçekten bu kadar az elektrik harcıyorsa günde bir kaç kez pişirilebilir kalabalık aieler için

bende almayı dusunuyorum fakat sımbodan yanı dertlıyım bıraz ama bılgı aldıgım ıyı oldu saol

arkadaslar ınanılmaz guzel yapıyor ıster 700 gr ıster 900 gr kocaman oluyo valla.ama bıraz tatlımsı oluyo ben genelde beyaz köy ekmegını yapıp uzerıne tereyagı suruyorum harıka valla en kısa zamanda yayla corbasınla pılavı denıcem

bende sinbonun ekmek makinasını kullanıyorum gerçekten ekmekler çok güzel oluyor elektrik harcama konusunda bilgim yoktu ve gerçekten çok az harcıyormuş bunu yeni öğrendim ama inanamadım bu bilgiyi nerden öğrendin canım bilgilendirirsen sevinirim eğer gerçekten bu kadar az elektrik harcıyorsa günde bir kaç kez pişirilebilir kalabalık aieler için

aldığım sıtede urun ozellıklerını okurken gormuştum canım

iyiki solemissin arkadasım ya
bende istiyorum ama
bı turlu cesaret edip alamadım
iyi olur kotu olur diye
fırında denedim bi kere cok kotu oldu

bende aldım makina arçelik makinam ama cok memnunum ekmeklerim cok güzel oluyo beyaz ekmek tam bugday ekmegi kepekli ekmek süper sıcak sıcak yiyoz kiloları alıyozzzzz

Dışarıdan aldığımız ekmeklerin besin değeri düşük,en sağlıklı ekmeğin tam buğday unundan yapılan ekmek olduğunu okumuştum...bu nedenle ekmek yapma makinesı aldım...benim makinemin markası beko.Ben genelde yarım ölçü ile hergün taze ekmek yapmayı tercih ediyorum....

Bende bir süredir düşünüyordum ekmek yapma makinasını sağol önerin için.Ben daha çok sebzeli ve baharatlı ekmek arayıpa bulamadığımdan heveslendim bu makinaya.Çok nadir fırında çıkıyor sebzeli ekmek ama çok çabuk bitiyor,eniyisi kendim yapayım diye karar verdim sonunda...

SİNBO SBM-4708 Ekmek, Yoğurt, Pilav Yapma Makinesi

google'den aradım da yeni çıkmış bu ürün galiba.kullanan var mı acaba aranızda?

tarçın 23 arkadaşım,bende arçelik aldım ama bir türlü istediğim gibi ekmek olmuyor,lütfen normal beyaz ekmek için kullandığın ölçüyü yazarmısın.

pamuk sekerı bende kullanıyorum benım makınenın modelı 4702 ben çok memnunum ve gözü kapalı tavsıye edıyorum kekınıde denedım bence muhtesem umarım alırsan memnun kalırsın

bende aldım makina arçelik makinam ama cok memnunum ekmeklerim cok güzel oluyo beyaz ekmek tam bugday ekmegi kepekli ekmek süper sıcak sıcak yiyoz kiloları alıyozzzzz

selam canım benimde arçelikten ekmek yapma makinam var ama ölçüsünü sanırım bir türlü tutturamıyorum.bunun için özel mutfak tartınmı var evde yoksa kendi bildiğin ölçüyümü kullanıyorsun bu konuda banada bilgi verirsen sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

kızlar bana bir ekmek yapma makinesi önerir misiniz?
tefal düsünüyordum ama kullanan arkadaslar gecedenh sabaha ekmek hazırlarken cok ses cıkarıyor dediler... bunun dısında memnun...sizlerin memnun oldugu marakalar var mı? almaya niyetim var ama rastırıyorum.kaydirigubbakcemile3

benim makinam esse çok çok memnunum eşim mutfağa gelip gidip bu makinayı çok seviyorum yaa diyo Şeniz
hafta sonları sabaha hafta içleri de işten geleceğimiz zamana ayarlıyom eve girince mis gibi ekmek kokusu geliyo :lepi:
ama önceden hiç ekmek yemezken bu mak. yüzünden ekmek yemeye başladık
kek de denedim güzel oldu tavsiye ederim

X