Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

birde ben bikaç ay önce face ten mesaj çektim.sende eğer resmim kaldıysa sil dedim.çünkü bu beni cidden düşündürüyordu zaman zaman.resim başkasında kalması beni razhatsız ediyor.yani bahane olsun diye yazmadım.ruhen güçlüydüm çok ta takmıyordum zaten unutmuşum duygusallık yok.o ara mesaj yazmıştım öyle.sonra o da dedi ben ta ayrılık zamanı zaten silmiştim ama maillerde bikaç tane varmış onlarıda sildim.selametle...diye yazmış.sonra bende bidaha yazmadım zaten.Bikaç ay önce böle bi konuşma geçti.bu bikaç ay içindede çok iyiydim üzüntüm yoktu yine.ama bu bikaç gündür nedense iyi değilim ve aklımda...

bence ne kadar zamandır özlediğin önemli.bence yazma.olumsuz bir tepkide daha çok üzülebilirsin.benim mesela son bikaç gündür çok aklıma geliyor.yazmam.kederimi içimde yaşamayı tercih ediyorum.geçer diyorum.

Evet haklısın. Valla seyrek oluyor artık bu durum. Eskiden feciydi de bu kadar
zaman sonra hergün etkilemiyor.
Aslında daha önceden de bazı geceler mail atsam mı diye düşündüğüm oldu,
atmadım ve sabah uyandığımda atmadığım için şükrettim.
Aynen dediğin gibi, gelip geçici ve atmıcam ben de.:umursamaz:
Bir daha atmiim kendimi acının içine ne gerek var. Çok doğru dedin.:1closedeyes:

Tryamour sakın atmaaa güzelim, sakınnnn :))) sarhoş gibi yazsanda yemez yer gibi görünür :KK70:

kızlar az daha sabredin :KK66:

Tryamour sakın atmaaa güzelim, sakınnnn :))) sarhoş gibi yazsanda yemez yer gibi görünür :KK70:

kızlar az daha sabredin :KK66:

Vazgeçtim canım zaten.:nazar:
Bugün başka bir erkekle alakalı bir problem yaşadım da ondan kendimi
boşlukta hissettim ve böyle düşündüm. Yoksa hayatta yapacağım iş değil.:1rolleyes:

birde bende suçluluk psikolojisi var.kendimi suçluyorum ayrılıktan ötürü.halbuki tek taraflı değildi ama keşke sen daha sabırlı olsaydın akıllıca davranmamışsın duygusal savranmışsın vs...diyorum kendi kendime.bunu üzerimden atamadım bi türlü.kendimi suçluyorum senin yüzünden diyorum kendime.az daha sabredip dikkatli olabilirdin diyorum...ne bilim...böyle bir psikolojide var bende.

Ben de var o durum. Herkeste olur ki zaten. :nazar:
Bir şekilde çıkar yol bulmaya çalışıyoruz kendimize.
Ama bunlar boş uğraşlar, sadece kendi kafamızda kurduğumuzla kalıyoruz.
Bir de sanırım yeniden görüşme isteğinin ardında kendimizi kanıtlama çabası da var.
Cidden gereksiz amaa düşünmeden durulmuyor tabii.:nazar:

arkadaşlar arasıra onun aklınıza gelmesi telepati sebebiyle olabilir. o da sizi aklından geçiriyor olabilir.telepati hakkında biraz araştırın derim.

herşeyin bi enerjisi vardır.düşüncelerimizin de öyle.birini düşündüğünüzde aslında onun bilinç altına mesaj gönderiyor olursunuz.tabi bunun tamamen gerçekleşmesi için iki tarafın da zihninin boş olması gerekiyor.hiç uzun süredir görmediğiniz bi arkadaşınız ya da tanıdığınızı aklınızdan geçirdikten kısa bi süre sonra onla karşılaştığınız oldu mu? ya da bi yakınınızı aramak istersiniz tam siz arayacakken o arar.''ya bende tam seni arıycaktım sen aradın kalp kalbe karşıymış'' dediğiniz oldu mu hiç.?

Son düzenleme:
arkadaşlar arasıra onun aklınıza gelmesi telepati sebebiyle olabilir. o da sizi aklından geçiriyor olabilir.telepati hakkında biraz araştırın derim.

herşeyin bi enerjisi vardır.düşüncelerimizin de öyle.birini düşündüğünüzde aslında onun bilinç altına mesaj gönderiyor olursunuz.tabi bunun tamamen gerçekleşmesi için iki tarafın da zihninin boş olması gerekiyor.hiç uzun süredir görmediğiniz bi arkadaşınız ya da tanıdığınızı aklınızdan geçirdikten kısa bi süre sonra onla karşılaştığınız oldu mu? ya da bi yakınınızı aramak istersiniz tam siz arayacakken o arar.''ya bende tam seni arıycaktım sen aradın kalp kalbe karşıymış'' dediğiniz oldu mu hiç.?

haklısın güzelim..İki kişi birbirini seviyorsa aralarında o enerji vardır ve evet telepatide vardır sevip ayrı yerlerde yoğun bir şekilde düşünürken diğerinin bunu hissettiğini yaşadığını düşünüyorum.

Haklı olabilirsin. Hatta daha dün birini aklımdan geçirdim aniden geldi beynime ve akşam aradı beni o kişi. Umarım o da beni düşünüyordur. mafoldumben Yine bir boşluktayım ve hep aklımda maleseff..mafoldumben

benim benimkine verdiğim en büyük ceza heralde sürekli onu düşünmek.çünkü ben onu düşündükçe o da beni düşünmeye mahkum :teytey:

bunun kanıtı da ortada zaten.. :smiley-cool:

düşüncenin bi enerji olduğu gerçek. . yaşadığım bişiyi anlatıyım biraz daha farklı aslında ama. .bi gün ev arkadaşımla oturuoduk konuşmuoduk ikimizde farklı şeylerle ilgilenioduk bi anda hiç aklımda bile yokken ben şarkı söylemeye başladım. arkadaşım da içinden o şarkıyı söylüomuş. . ve öyle popüler bi şarkı da değil herkesin söylediği eski bi şarkıydı. böle bişi işte..:hulya: bu konuyla ilgili r. şanal ın kitapları var. tv 8 de de programı vardı bi ara hala var mı bilmiyorum. . kuantum sıçrama die bi kitabı var mesela. .yaşanmış hikayeler var olumlama yaparak karşımızdaki insana düşüncelerimizi gönderebiliriz. .hatta böyle giden sevgili geri gelir mi denemek lazım sempatiksalakcinni

düşüncenin bi enerji olduğu gerçek. . yaşadığım bişiyi anlatıyım biraz daha farklı aslında ama. .bi gün ev arkadaşımla oturuoduk konuşmuoduk ikimizde farklı şeylerle ilgilenioduk bi anda hiç aklımda bile yokken ben şarkı söylemeye başladım. arkadaşım da içinden o şarkıyı söylüomuş. . ve öyle popüler bi şarkı da değil herkesin söylediği eski bi şarkıydı. böle bişi işte..:hulya: bu konuyla ilgili r. şanal ın kitapları var. tv 8 de de programı vardı bi ara hala var mı bilmiyorum. . kuantum sıçrama die bi kitabı var mesela. .yaşanmış hikayeler var olumlama yaparak karşımızdaki insana düşüncelerimizi gönderebiliriz. .hatta böyle giden sevgili geri gelir mi denemek lazım sempatiksalakcinni

sempatiksalakcinni Di mi yaa..Denemesi bedavaa.. Herkes yapmaya çalışsın bi bakalım.
laelaelaelaelae

ben iki yildir yogun bir sekilde düsünüyorum gram yumsamiyor domuz!!! :)))))))))))))))))
düsünceyle gelmez ki icraat lazim!!! adim atmadiktan sonra karsilikli empati kursa ne olacak :)))))))))))))))))

ben iki yildir yogun bir sekilde düsünüyorum gram yumsamiyor domuz!!! :)))))))))))))))))
düsünceyle gelmez ki icraat lazim!!! adim atmadiktan sonra karsilikli empati kursa ne olacak :)))))))))))))))))

icraat dediğin şey normal düşünen dekodersiz çalışan kişilere olur ki :)))))))))
bazen sıfır icraat lazım icraaattan bunalmış erkek kısmına :))))

icraat dediğin şey normal düşünen dekodersiz çalışan kişilere olur ki :)))))))))
bazen sıfır icraat lazım icraaattan bunalmış erkek kısmına :))))

icraat'ten kastim +18 halleri degil kesinlikle!!! bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile aklinialirimsmile
yani bir adim bir görüsme, artik nasil anlatayim!! konusmak, gerekirsa kafasini bile kirmak sirf gerçegi görsün, bu kadar eziyet etmesinler onlari sevenlere!!! opuyorumnanaktan
ama kesinlikle önden bilmem ne yapin olaylari degil!!! evlilik öncesi o tarz flörtlere karsiyim ben Şeniz Şeniz :)))))))))))))))))))))))

icraat'ten kastim +18 halleri degil kesinlikle!!! bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile aklinialirimsmile
yani bir adim bir görüsme, artik nasil anlatayim!! konusmak, gerekirsa kafasini bile kirmak sirf gerçegi görsün, bu kadar eziyet etmesinler onlari sevenlere!!! opuyorumnanaktan
ama kesinlikle önden bilmem ne yapin olaylari degil!!! evlilik öncesi o tarz flörtlere karsiyim ben Şeniz Şeniz :)))))))))))))))))))))))

bende kesinlikle öyle düşünmedim zaten güzelim :)
benimde kastım bazı erkekler sevgi yönünden ilgi şımarıklığına geçiyorlar işte o havalanılan dönemde onun yere kendisinin inmesini sağlamak için icraat yapmamak gerekiyor demiştim :) bazısının şifresini çözmek güç.. olumunekankayizsmile

bende kesinlikle öyle düşünmedim zaten güzelim :)
benimde kastım bazı erkekler sevgi yönünden ilgi şımarıklığına geçiyorlar işte o havalanılan dönemde onun yere kendisinin inmesini sağlamak için icraat yapmamak gerekiyor demiştim :) bazısının şifresini çözmek güç.. olumunekankayizsmile

aynen benim rahatsizinda degil sifrelerini butun dna'sini çözmem gerekiyor sanirim!!!
offff ne zor is bunlarla ugrasmak!!!!!! :))))))))))))

ama kesinlikle niyetinizi sağlam tutmanız gerekiyor gerçekten inanmamız lazım geri gelicek die bi an bile şüpheye düşmeden . .olumlu cümle kurucaz devamlı olmasını istediğimiz şeyi sölicez ki olsun. . hatta bi şeyi kırk kere söylersen olur derler ya bizde ben bu sözün bile özünde bu mantığın olduğunu düşünüyorum ..
r. şanalın programında bi gün bi kadın aradı. . yaşanmış bişi gerçek bi olay bu ..kadının annesi ölmüş babası da başkasıyla evlenmiş. kadının bir de kızkardeşi var bunlar da babalarıyla ilşiğini kesmişler konuşmamışlar. ama yıllarca sürümş küslük..sonra kadının da kızkardeşinin de çocukları falan olmuş.. kadın r . şanalın kitabını okumuş ve olumlama yapmaya başlamış ' babamı seviyorum o da beni seviyor bi gün yine birarada olcaz' falan demiş. bir sene boyunca ara ara yapmış bunu... bu arada babasının da yeni eşinden bi çocuğu olmuş. çocuk ablaları olduğunu öğrenmiş ve bunları aramaya başlamış . .1 sene sonunda bunlara ulaşmış ve yeniden görüşmeye başlamışlar yıllar sonra. .

ben denicem valla sevgili için de denemesi bedava kaydirigubbakcemile5

X