erkek yada kız bebeğin belirtileri nelerdir.kaç haftadan sonra cinsiyetini öğrendiniz

kız bebek bekleyenlerin çok güzelleştikleri,tam tersine ıse oğlan annelerinin çirkinleştiği sğylenir 14haftadan sonra

Bunun tam tersi olur diyor annem.
Kız bebek güzelliğini anneden alacağı için anne çirkinleşir. Erkek bebekte çok değişiklik olmazmış.
Popon geniş , karnında yayvan bir halde büyüyorsa kız bebek belirtisiymiş.
Popon normal , karnın sivri şekilde büyüyorsa erkek bebek belirtisiymiş.
Bunlar annemin söyledikleri tabii ki , doğmadan bilemezsin.
Erkek bekleyip , doktorun erkek diyip kızı olmuş birçok tanıdığım var..

merhaba,
belirtiler pek belirleyici olmuyor malesef ben oğlumda 16. haftada öğrenmiştim şimdi 11. haftadayım umarım bu kız olur. bir de şu doğum çizelgesi nasıl ve nerde yapılıyor bilen bir yardım etse de ben de yapsam

selam kızlar bende 4 aylık hamileyim ve mide bulantım istifram halen daha devam ediyor cinsiyetini çok merak ediyorum bakalım haftaya gidecem inşallah belli olur

ben de bir tuhaflık mı var acaba kızlar ? 5+6 ama ne öyle rahatsız edici bi bulantı var ne de aşerme gibi bi şey, sadece kokulara karşı biraz daha hassas oldum o kadar.... herşey yolunda mı acaba , dr 11 şubatta gel dedi, bir görseydim bebişi hayırlısıyla soru işaretleri silinirdi belki

çakıltaşı, hamileliğimiz beraber ben de 5+0 dayım bugun, son adet tarihini söyler misin? benim 3 ocak

Ben 12. hafta da oğlumu görmüştüm doktor evet dedi ama 16.haftada kesin söylerim dedi. erkek erken gösteriyor, kız saklarmış ayrıca kız anneden güzelliği alır anne çirkinleşir. oğluma hamile iken hakikaten güzelleştim şimdi daha yeni 2. hamileliğim ama yüzümden sivilce eksik olmuyor haydi hayırlısı :)

kız anneleri çok çabuk genişliyor, yüzü ve burnu şişiyor, erkek annelerinin karnı ise daha yavaş şişiyor ve anneler güzelleşiyorlar:)
bende buna tüm hamilelerde dikkat ettim ve gerçekten çıkıyor:))
şimdi ben hamileyim, yüzüm şişmedi ama çokda bi güzellik gelmedi yani:))
sürekli ekşi yiyorum bakalım ne çıkıcak. bu c.tesi öğrenicez..

Ben biraz kilo aldım ama kilodan karnımın dik olduğu anlaşılıyodu.Göğüs uçlarım hemen ilk aylarda çok koyu olmaya başladı.4.aya kadar baş ağrılarım oldu canım hep tatlı çekti oyüzdende şimdi baya kilo aldım.Bana hep güzelleştin diyodular ama tabi hurafe bugün baktık cinsiyetine erkek oluyooo

Sakin Inanma Guzelim Bu Belirtiler Varya Koca Kadin Hurafeleri Bana Herkes Kiz Dedi Oglum Olacagini Duyunca Piskolojim Bozuldu Ayrica 16 Haftada Ogreniyosun.AYRICA YOK CIN FALIYMIS YOK KANI YENILENMIS TESTIYMIS HEPSI YALAN SAKIN INANMAYIN COK GORDUK BUNLARIN YALAN OLDUGUNU

..................................................................................

kızlar ben güzelleştim,hafif kalçalarım çıktı,canım acı ve ekşi çekti,fazla aşermedim ayrıca rüyamda hep erkek bebeişim olacağını görmüştüm veee 13 hafta 5 günlükken kızım olacağını öğrendim.:nazar::asigim:

mrb hamilelik kaç günde belli oluyor yani 1 hafta test için yeterlimi

kızlar ben güzelleştim,hafif kalçalarım çıktı,canım acı ve ekşi çekti,fazla aşermedim ayrıca rüyamda hep erkek bebeişim olacağını görmüştüm veee 13 hafta 5 günlükken kızım olacağını öğrendim.:nazar::asigim:
kaç günde öğrendin hamile olduğunu yni 1 hafta içinde belli olurmu eşim ve ben denemelere yeni başladıkta

canım ben hamile olduğumu adetime 2 gün kala kan testi yaptırmıstım öyle öğrendim.idrar testi için bir hafta yeterli sanırım ama bazen idrar testinde çıkmayabiliyo,istersen yaptır testini ama tek çizgi çıkarsa birde kan testi yaptır derim ben.en kesin sonuç kan testi hem daha çabuk sonuçlanıyo

valla arkadaşlar bende 14. haftamı yeni bitirdim. çok çirkinleştim, kilo verdim, sabah mide bulantılarım çok oluyor, yüzümde özellikle alnımda sivilcelenme oluyor, ve tüğlerim her zamankinden daha çabuk uzuyor. bu belirtilere ve çin takvimine göre kızım olucak. ama nedense bana erkek olucak gibi geliyor. bu haftaki kontrolümde cinsiyetini öğrencem. hayırlısı inşallah

canım ne zaman gidiyosun kontrole:)
bende cuma gidicem:)

canım ne zaman gidiyosun kontrole:)
bende cuma gidicem:)

canım ben cumartesi gidicem. ayrıntılı ultrosona giricem. orda belli olur galiba cinsiyeti. gecen cumarteside gittim doktor erkek olabilir dedi ama kesin bişey söylemedi. sen benden 2 hafta önde gidiyorsun. senin bu hafta kesin belli olur. ben bide senin üçlü tarama test sonucunu çok mrk ediyorum. ikimizde kader kurbanıyız sonucta :uhm:

canım ben cumartesi gidicem. ayrıntılı ultrosona giricem. orda belli olur galiba cinsiyeti. gecen cumarteside gittim doktor erkek olabilir dedi ama kesin bişey söylemedi. sen benden 2 hafta önde gidiyorsun. senin bu hafta kesin belli olur. ben bide senin üçlü tarama test sonucunu çok mrk ediyorum. ikimizde kader kurbanıyız sonucta :uhm:

benim bu cuma tarama testimde yapılcak.
salıda detaylı ultrasona gidicem..
şimdi yazıpta moralini bozmim dedim...
ama hiç üzülme benim içim çok rahat, bebişler gayet sağlıklı merak etme...
cuma öğrenirsem yazarım burdaan..

ne kadar doğru bılmıyoruz ama halk arasında soylenenler bunlar ..
1)hamılelıkte annenın ayakları çok üşürse bebek erkek olur.
2)çok aşırı bulantı,kusma oluyorsa bebk kız olur.
3)annenın canı meyve çok ısterse kız olur.
4)kız bebk olduğunda kılolar popoya,basene gıder,erkek olduğunda göbüş şişerr
5)anne tuzlu şeyler isterse kız,tatlı ısterse erkek olur
6)erkekse karın sivri,kızsa karın buyuk ve yayvan olurmuş..
7)bırde baba da anne ıle bırlıkte hamılelık boyunca kılo alırsa erkek olur derler..
8)bır erkek çocuk hamıle kadına yakın davranıyorsa kız olcağı anlamına gelıyormuş
9)annenın sol güğsü sağ güğse göre daha buyukse buda kız bebak anlamına gelıyormuş
10)hamıle kalınan ılişkıde kım daha ısteklıyse bebk onun cınsıyetınden olur.
11)eğer hamılelık başlangıcında iştahınız açıldıysa oğlunuz ama benım gıbı bırsey yıyemıyorsanız kzıınız olacakk
12)ozellıkle hamılelıkte gorulen ruya cıkar derler.ruyanızda ne gorduysenız o olur..(ben sarı kıyafetler ıcınde gordum ruyamda???anlamadım)
13)
artık ne kadar doğrudur bilmem ama yıllardır agızdan agıza dolaşmış..vardır elbet bır doğruluk payı....a.s

hıı bıde anne sıvılcelenırse yıne kız olur muş muş muşşşşşşşş

X