Tüp Bebek Merkezleri Ankara'da tedavi olanlar

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
765
17
Ankara'da tedavi olan arkadaşlar hangi merkezde tedavi olduklarını ve o merkezle ilgili olumlu-olumsuz izlenimlerini buraya yazabilirler mi?

Arkadaşlar Ankara'da tedavi olan arkadaşlar hangi merkezde tedavi olduklarını ve o merkezle ilgili olumlu-olumsuz izlenimlerini buraya yazabilirler mi?

ben anatoliada tüp bebek yapıyorum. sistemden düzenden çok memnunum.herkese tavsiye ederim çok düzenşli bir yer bu da bendeki stresi azaltıyor.

Arkadaşlar ben daha yolun başındayım.Batıkentte özel bi hastaneye gidiyorum. Yumurta olmadığını söyledi doktorum. Hormon testi yapıldı, eşimde sperm testi yaptırdı, ikisinde de sorun çıkadı.Laparaskopi ile kanallar açık mı bakmamız gerekiyormuş. Başka bir doktora daha gitmeden bu yolu seçmek istemiyorum. Lütfen bildiğiniz iyi doktorlar varsa paylaşın. İlaç vb bir yol vardır diye umut ediyorum.

clinic diye biyer var çankayada doktoru hacettepede prof. sürekli tvde çıkıyor kanada da tüpbebek eğitimi alıp buradaki doktorlara eğitim veriyormuş. iyi olduğunu duydum.

Arkadaşlar ben daha yolun başındayım.Batıkentte özel bi hastaneye gidiyorum. Yumurta olmadığını söyledi doktorum. Hormon testi yapıldı, eşimde sperm testi yaptırdı, ikisinde de sorun çıkadı.Laparaskopi ile kanallar açık mı bakmamız gerekiyormuş. Başka bir doktora daha gitmeden bu yolu seçmek istemiyorum. Lütfen bildiğiniz iyi doktorlar varsa paylaşın. İlaç vb bir yol vardır diye umut ediyorum.

anatolia tüp bebekmerkezi prof. dr. BülentTRAŞ VEYA PROF.DR. HAKAN YARALI YI DENEYİN.

arkadaşlar ben ben 3 aydır gürgan clinic e gidiyorum memnunum gürgan bey iyi bir doktor

Ankarada genellikle Genart, anatolia ve Hakan Şatıroğlu'nun adını duyuyoruz kızlar. Ama hangisini tercih etmeliyiz bilmiyorum.

ben de sanırım gürgan kliniği tercih edicem

özellikle araştırmanızı tavsiye ederim, Hacettepe tüpbebek merkezinin kurucusu Prof.Timur Gürgan. Arkadaşım da orada tedavi olmuş1 embriyo ile hamiş olmuş şimdi kızı 7 yaşında hayırlıısı bakalım

merhaba bende ankarada bircok tüpbebek tedavisi gördüm haziranda tekrar ko-kültür diye birsistem uygulanacak kismet olursa dr timür gürgan menmunum hakan satiroglunada gittim ama ko kültürü denemek istiyoruz hepimiz icin hayirlisi olsun

clinic diye biyer var çankayada doktoru hacettepede prof. sürekli tvde çıkıyor kanada da tüpbebek eğitimi alıp buradaki doktorlara eğitim veriyormuş. iyi olduğunu duydum.

adı timur gürgan ben ilk tüp bebek denememi orada yaptırdım yanındaki diğer doktorlar takip ediyor o yumurta toplama ve transferi yapmayordu.Timur hoca ile clinicte görüşmek bile 5-6 saat beklemekle ancak2-3 dakika oluyordu.

adı timur gürgan ben ilk tüp bebek denememi orada yaptırdım yanındaki diğer doktorlar takip ediyor o yumurta toplama ve transferi yapmayordu.Timur hoca ile clinicte görüşmek bile 5-6 saat beklemekle ancak2-3 dakika oluyordu.

zaten iş ekip işi güzelim ilk görüşmemde benimle bayağı konuşmuştu 2 saat kadar. ama eskişehirde ve istanbulda görüştüğüm hastaneler bile orayı tavsiye etmişti.

ben ankara zekaiahir burakta tedavi oluyorum tüp bebek için koldan lucrin iğne kullanıyordum ama rahimde kist olmuşş. şimdi ara verdik önümüzdeki ay tekrar devam .

Benim 5 Tane Düşüğüm Oldu Bu Zamana Kadar Hiç Bir Doktor Problemimi Bulamadi Taki Hacettepede Prf.dr.serdar Günalpa Gidene Kadar Tüp Bebek Dahil Olmak üzere Her Konuda Uzman Bence Bu Doktoru Kaçirma Tatlim.

ankarada maya tüp bebek merkezi ben oraya gidiyorum çok memnunum personel tarafından çok güzel ilgi var herşeyin detaylarıyla ilgileniyorlar orayı sizlere öneririm

Arkadaşlar Ankara da Prof. Dr. Kaan AYDOS a gıden varmı yada bilgisi olan varmı? Biz yurt dışında yaşıyoruz ve bir ay sonra Ankara da bir tüp bebek merkezine gıtmek istiyoruz. Kaan Aydos u internetten araştırıken buldum ama nasıldır bilmiyorum yardımcı olursanız cok sevınırım. :enbuyukkk: :emir_bebek:

canım kaan aydos erkek kısırlığı konusunda en iyilerden biri
bizim buradaki doktorumuz ona gönderdi ama sperm sayısı çok düşük olmadığı için ilaç falan kullanmadık.
çok sakin ve çok ilgili bir doktor biz telefonla bile çok rahat ulaşıyorduk.öyle muayene ücreti falan talep edip ona göre davranan bir doktor değil.
umarım size de şifa olur.

canım kaan aydos erkek kısırlığı konusunda en iyilerden biri
bizim buradaki doktorumuz ona gönderdi ama sperm sayısı çok düşük olmadığı için ilaç falan kullanmadık.
çok sakin ve çok ilgili bir doktor biz telefonla bile çok rahat ulaşıyorduk.öyle muayene ücreti falan talep edip ona göre davranan bir doktor değil.
umarım size de şifa olur.

Çok teşekkür ederim canım benimde eşimde zaten problem o yüzden onu düşündük yalnız birsey sorcam ben internetten çalıştıgı hastaneyı buldum ama kendine özel polıkılınıgı varmı? varsa adı nedır? bu konuda bir bilgin varmı canım. a.s.

canım kaan beyin özel polikliniği yok cebecideki kısırlık merkezinde muayene ediyor.
biz ilk gittiğimizde kendi isteğimizle ücret ödedik daha sonraki görüşmelerimizde h,ç ödeme yapmadık ama ücretsiz gidenlerle de çok güzel ilgileniyor.

X