İZMİR İRENBE DOKTOR TAVSİYESJ

tanem7777

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
396
86
33
Merhaba arkadaşlar düşük amh 0.06ile tüp bebek tedavisine baslicam.yarin görmeye gidicemm yas 33 bana irenbe de memnun kaldığınız düşük amh ile olumlu olanlar yada olumsuz olanlar fikir önerilerini yaza bilir mi

Ben de 0.08 amh yas 34. Alper biler'e gitmeyi düşünüyorum. Dusuk amh israel aruh öneriliyor ama doktor iletişimi önemli benim için o nedenle gitmeyeceğim. Yorumları ben de bekliyorum

Ben de 0.08 amh yas 34. Alper biler'e gitmeyi düşünüyorum. Dusuk amh israel aruh öneriliyor ama doktor iletişimi önemli benim için o nedenle gitmeyeceğim. Yorumları ben de bekliyorum
Alper beye ön görüşmeye gittim adetin ikinci gün gel dedi sakın bı adam israel aruh nasıl bilgin var mı iletişimi demissin

Konuşmayı pek sevmez bilgi vermezmiş. Olumsuz deneyim yaşayanlar da var. Bir de diğerlerinden daha pahali

Merhaba arkadaşlar düşük amh 0.06ile tüp bebek tedavisine baslicam.yarin görmeye gidicemm yas 33 bana irenbe de memnun kaldığınız düşük amh ile olumlu olanlar yada olumsuz olanlar fikir önerilerini yaza bilir mi
Merhaba bende Alper beye giittim 9 y kadar tedavi sürecine girdik Alper bey iyi bir dr ilgili her soruya cevap veriyor ama şubat ayında transfer sonucum negatif oldu suçlamıyorum kimseyi nasip kısmet diyorum ve yumurta kalitesizliğiden düşünüyorum ve tüp bebek olaynı rafa kaldrdık önce yumurta kalitesini arttımaya karar verdik eşimde bende takviye alıyoruz ve bu şekilde devam edeceğiz eğer ki doğal yldan olmazsa en azından yumutarlar iyidir diye eşimle yeniden tüp bebeğe başlayacağız

Merhaba bende Alper beye giittim 9 y kadar tedavi sürecine girdik Alper bey iyi bir dr ilgili her soruya cevap veriyor ama şubat ayında transfer sonucum negatif oldu suçlamıyorum kimseyi nasip kısmet diyorum ve yumurta kalitesizliğiden düşünüyorum ve tüp bebek olaynı rafa kaldrdık önce yumurta kalitesini arttımaya karar verdik eşimde bende takviye alıyoruz ve bu şekilde devam edeceğiz eğer ki doğal yldan olmazsa en azından yumutarlar iyidir diye eşimle yeniden tüp bebeğe başlayacağız
Hayırlısı olsun cnm ben de adet olursam baslicam.ins amh0.06sizin sorun neydi

Rahmetli Kaan bozkurt ta 2020 de tüp bebege baslamıstım amh 0.6 idi.9 folikülüm görünmüştü.daha önce de üç düşükten dolayı küretaj olmustum.Kaan hoca bana ve esime antıoksidan tedavı uyguladı uc ay ve ben 8 kg de verdim yoga ile destekleyerek.sonucta 8 yumurtam toplandı ama geriye 2tane 3.gün embriyom oluştu.transfere gidemedik rahim inceliğim vardı ve embrıyoları dondurup rahim kalınlaştırmaya yöneldi histeroskopi de yaptı.3ayın sonunda rahim kalınlaşmıştı transfere 10gun kala dogal gebe kalmıstım ve intralipid serumla şükür kızımı kucagıma aldım.Kaan hoca beni doktor Barıs Büke’ye yönlendirmişti.izmirde Barıs hocadan daha iyi bir kadın dogum uzmanı tanımam🙏🏻bilgisiyle ve sakinligiyle benim gibi panik atak birini cok iyi idare etti.riskli gebelik uzmanı ayrıca tüp bebek doktorudur.fiyatı suan ne kadar bileme muayenenin ama yurtdısına yerleşmeseydim 2.çocuk için yine kesinlikle ona giderdim👍

Alper bey iyi sakin ilgili bir doktor benimde amh düşük henüz güzel sonuç elde edemedik ama hasta iletişimi çok iyi tavsiye edebilirim İzmir de Alper biler israel aruh ümit hanım funda gode İsmail küçük Erol tavmergen var diye biliyorum 🙏

Alper bey iyi sakin ilgili bir doktor benimde amh düşük henüz güzel sonuç elde edemedik ama hasta iletişimi çok iyi tavsiye edebilirim İzmir de Alper biler israel aruh ümit hanım funda gode İsmail küçük Erol tavmergen var diye biliyorum 🙏
Evet bende bu doktorları araştırdım ama bu ay başlıcaktım Alper beye adet olamadım sanırım kist oldu adet bekliyorum napicam bilemiyorum
Siz bir daha yaptırmak isteseniz kime girdiniz amh kaçtı sizin

Evet bende bu doktorları araştırdım ama bu ay başlıcaktım Alper beye adet olamadım sanırım kist oldu adet bekliyorum napicam bilemiyorum
Siz bir daha yaptırmak isteseniz kime girdiniz amh kaçtı sizin
Ben iki kere Funda gişede denedim bir kez Alper beyde bı ikiniez daha kontrol vs yaptırdık devam edicektik ama yumurta tepki vermedi Alper beyden memnun kaldık açıkçası canim

Ya
Ben iki kere Funda gişede denedim bir kez Alper beyde bı ikiniez daha kontrol vs yaptırdık devam edicektik ama yumurta tepki vermedi Alper beyden memnun kaldık açıkçası canim
Adet olmamıştım bu ay bugün oldun
24 gün sonra yarın sabah gidicem bklim herşeyi konuşup bir başlangıç yapicaz hayırlısı ile ins adetim de çok az pembemsi geliyor bklim ne bekliyor bixi

X