Kızlar Kim Hangi Hastanede Doğum Yapıyor..

Fulerc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2007
63
0
43
Evet Arkadaşlar Kim Nerde Hangi Hastanede doğum yapıyor bakalım belki hastanelerde karşılaşır buluşuruz :dance::teytey:a.s.

Arkadaşlar, biz ankara'da bayındır hastanesini seçtik doğum için. dün görmeye gittik, kadın doğum servisinden örnek bir oda gösterdiler, konforlu güzel bir oda. fiyatları konuştuk.zaten standart fiyatları var sezeryan ve normal doğum için ayrı ayrı fiyat belirlemişler. bakalım hayırlısı olsun.
Ankaralı gebişler nerede doğum yapacaksınız ??

adanada üniversal hospital da yapacağım
normal sezeryan 400 ytl
sizin orda fiyatlar nasıl

medipol hastanesi 2500 ytl sezeryan için istiyor,eğer genel anestezi değilde epidural istiyorsan 350 ytl daha epidural için istiyor.normal 1550 ytl epidural ise 500 ytl.

bende dünya tıp düşünüyorum 750 1 arası normal diye biliylorum ama doktorumla henüz konuşmadık bu konuyu

ben özel çapada yapıcam ssk normal 250 mecburi sezeryan 350 isteğe bağlı sezeyan 750

ben de ikitelli batı bahat hastanesinde yapıcam... epidural normal 300 ytl... mecburi sezaryende fiyat değişmiyomuş...

ben özel çapada yapıcam ssk normal 250 mecburi sezeryan 350 isteğe bağlı sezeyan 750

CANIM HASTANEDEN MEMNUNMUSUN PEKİ FİAT UYGUNMUŞ GERÇEKTEN BEN MEDİCAL PARKA GİDİYORUM NORMAL DOĞUM 1.000 YTL SEZERYAN 1.750 ARADA ÇOK FARK VAR

merhaba canım ben leyla altuntaşa gidiyorum,çok memnunum çok ilgili ve güler yüzlü ,pınar kumruyu da tavsiye ediyorlar.

ben 7 ayımda degiştirdim doktorumu,kadıkoy şifaya gidiyodum.dünyanın parasını veriyoduk birde beklıyoduk cok.doktorumdan memnundum ama dogumda pahalıya gelcek dıye bıraktım orayı.mehtap hanımdayım şimdi.memnunum bende 34 hafta 1 gunluk benım tunam.senınkı ne kadar?ne zaman dogum?

Elifnazcım medicalde hangi doktora gidiyorsun? Bende oraya gidiyorum benim doktorum Esra Çebi. Ama son anda İsveçe gidip doğum yapmaya karar verdim.Umarım uçakta doğum yapmam kızlar..:KK43:(

Biz de Güven Hastanesini düşünüyoruz.

Benim doktorum Gata Hastanesi Kadin Dogum Bölüm Başkanı Prof. Dr. İskender Başer, çok iyi bir doktor, tavsiye ederim...

Kendisi ekibi ile birlikte gelecek, ben hastaneye sadece yatak ve sarf malzeme ödeyeceğim, geri kalani da doktoruma....

CANIM HASTANEDEN MEMNUNMUSUN PEKİ FİAT UYGUNMUŞ GERÇEKTEN BEN MEDİCAL PARKA GİDİYORUM NORMAL DOĞUM 1.000 YTL SEZERYAN 1.750 ARADA ÇOK FARK VAR

canım memnunum memnun olmasam değiştirirdim ayşegül tecer doktorum normal doğumda sezeryan doğumda yapan tanıdıklarım çok memenun kaldıklarını soyledıler tavsıye ettıler bu yüzden çapa özeli tercih ettim odalarda hem özel tek kişilik temiz bir hastane ilgileri güzel

X