Adetime 1gün Var Test Yapsam Belli Olurmu

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
ARKADAŞLAR ADETİM 11 ŞUBATTA İDRAR TESTİNDE ADET GEÇMEDEN NET Bİ SONUÇ ALAMADIĞIMIZI BİLİYORUM AMA BAZI ARKADAŞLAR YAPMIŞLAR VE SONUÇ ÇIKMIŞ SİZCE BENDE YAPSAM BELLİ OLURMU SONUÇ İDRARDA LÜTFEN BİLGİ VERİN YOKSA YAPMICAM TEŞEKÜRLER CVPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN :))):eek:

Lütfennn Yazinnn Sizce Belli Olurmu Erken Test Yapipta Sonuç Alan Arkadaşlar Lütfen Neler Hissettinizde Erken Test Yaptiniz Yazarmisiniz...?

canim benimde 10 subatta regl olmam lazim dun yaptim negatif cikti ama hala umidimi kesmedim normal regl gunum yarin bakalim bekliycem istersen sende bekle negatif cikarsa morali bozuluyo insanin

canim benimde 10 subatta regl olmam lazim dun yaptim negatif cikti ama hala umidimi kesmedim normal regl gunum yarin bakalim bekliycem istersen sende bekle negatif cikarsa morali bozuluyo insanin

İNŞ SENDE OLMAZSIN BENDE HAYIRLISI OLSUN MORALİMİ BOZMİCAM HADİ HAYIRLI HABERLER VERELİM :)sırnaşık şey

inslh canim ben iki ay once hamileydim regl olmama birkac gun kala test yapmistim pozitif cikmisti sanirim dollenme tarihine bagli nasil sevinmistim ama sevincim kursagimda kalmisti 6 haftalikken dustu hayirlisi olsun guzelim inlsh guzel haberler veririz ama beklemekte cok zor degilmi aklimdan cikmiyo unutmaya calisiyorum ama aklimda aceba hamilemyim sorusu var hep cok gicik bisey

Geçmiş Olsun Canim Umarim Bu Ay Tutmuşturda Sağlikli Bi Hamilelik Geçirirsin Hayirlisi Allah Tan Bekleyelim Bakalim

canım learblu diye test var adetten 4 gün öncesi falan yapılan bir test o test de kesin sonuç veriyo varsa kullan istersen...

Kimse Yokmu Arkadaşlar Gerçi Test Almadim Vazgeçtim Yarinda Kapali Olur Eczaneler Pzt Zaten Adet Günüm :KK43: Inş Olmam

Kızlar bazen hamile olsanız bile idrarda çıkmaz.Benim öyle oldu.Adetimden 3 gün geçti 3 defa idrar testi yaptırdım ama negatif çıktı adee günümden 12 gün geçti kan tahlili yaptırdım 5 hafta 5 günlük hamileydim.İdrar testi kesin sonuç vermiyooo.Kan tahlili yaptırırsın kesin sonuç için

ARKADAŞLAR ADETİM 11 ŞUBATTA İDRAR TESTİNDE ADET GEÇMEDEN NET Bİ SONUÇ ALAMADIĞIMIZI BİLİYORUM AMA BAZI ARKADAŞLAR YAPMIŞLAR VE SONUÇ ÇIKMIŞ SİZCE BENDE YAPSAM BELLİ OLURMU SONUÇ İDRARDA LÜTFEN BİLGİ VERİN YOKSA YAPMICAM TEŞEKÜRLER CVPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN :))):eek:

benim adetime 2 gün kala çıktı ama benim yumurtlama dönemim adetim biter bitmez herkeste çıkmıyormuş. anlıycan kişiden kişiye değişiyor.hayırlısı Mevlem isteyen herkesi güldürsün, Allah gönlüne göre versina.s.

benim adetime 2 gün kala çıktı ama benim yumurtlama dönemim adetim biter bitmez herkeste çıkmıyormuş. anlıycan kişiden kişiye değişiyor.hayırlısı Mevlem isteyen herkesi güldürsün, Allah gönlüne göre versina.s.

TŞK EDERİM İNŞ.YARIN OLMAM GEREK UMARIM OLMAM HAFİFTEN BELİMDE AĞRIMAYA BAŞLADI KESİN OLACAM :KK43::çok üzgünüm:

canım benim kan testinde çıktı hamiş olduğum sen kan testi yaptır inşallah sende hamişsindir ama değilsen umidine yitirme...idrar testinde çıkmaya biliyoo kan testi kesin çözüm canım.ama yumurtlama döneminde olmadanda hamiş kalmış olabilirsin bunuda düşün sabredebilirsin canım...

canım ben 1 hafta kala yaptım pozitif çıktı sende dene belki çıkar.

cnm oncomed var eczanelerde cokda ucuz 2,5 ytl ye aldım ben bu ay gercı adet oldum ertesı gun ama olsun en azından merakın gıdıyor. 7 gunluk hamılelıgıbıle verıyor.inş hamılesındır. oldunmu yoksa haber ver.

senağlamacumartesi adet olmam gerek ama dayanamadım test alıp test yaptım ama sonuç negatif çıktı.1 yıldır uğraşıyoruz ama hamile kalamıyorum yaaa.offff çok moralim bozuldu çok.

arkadaşlar benim relg 2 gün var bende heycanla bekliyorum. ama normal adet belirtilerim var hamile kalma ihtimalim varmı ne olursunuz acilll haber verinn..:KK49:

cnm oncomed var eczanelerde cokda ucuz 2,5 ytl ye aldım ben bu ay gercı adet oldum ertesı gun ama olsun en azından merakın gıdıyor. 7 gunluk hamılelıgıbıle verıyor.inş hamılesındır. Oldunmu yoksa haber ver.

gerçi adet olmuşsun ama o 2,5 tl likler 2 hafta gecikmelerde kesin sonuç weriyor bilgin olsun 5 gün gecikmelerde bile kesin sonuç werenler war onlar daha sağlıklı sonuç weriyor ben 20tlye almıştım:)

adetime 8 gün avardı kanda yaptırdıgım test pozitif çıkmadı ama şüpheli bir değer çıktı.şimdi6 gün var çok merak ediyorum idrarda test yapsam acaba çıkarmı:26:

X