çocuklarımız hangi spor dalıyla uğraşıyor yada hangi kurslara gönderiyorsunuz

sweetler

sen=ben demek
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
306
0
kızım 4,5 yasında cok hareketli olduğu için jimnastiğe verdik
böyle bi karar verdiğimiz için çok memnunum
zaten hareketli bi cocuktu şimdi bu hareketliliği lehine cevirdiğimizi düşünüyorum

ya sizin cocuklarınız nelerle uğraşıyo
nelere kabiliyetleri var
paylaşalım

benim 17 yaşında oğlum var. ortaokulun sonunda basket oynamaya başladı hala devam ediyor. resimde yanımda olanda benim oğlum zaten. bana yukarıdan bakar :))

kızım 6 yaşına girecek. şu an bir sporla uğraşmıyor ama yüzme kursuna göndermeyi düşünüyoruz. kendide istiyor ama yaş sınırı vardı. şimdi uygun...

Canım oğlum şuan dolu dolu 9 yaşında..Ufacıkken 5 yaşlarında yüzmeyle başladım aklınızda olsun ilk kas gelişiminde yüzmenin çok önemli olduğunu söyledi doktorumuz..

Sonrasında kendi isteği önplana çıktı ve futbol dedi onu kırmadım ve hemen yolladım mesafemiz ve kışın zorluğu, okulunun başlaması gibi nedenlerle bıraktı...

Okulda her çocuğun kendini koruması gerektiğine inanıyorum ve bu sebeple şuan wu_shuya gidiyor..Hiç bir arkadaşını kırmayan bir yapısı var bu sebeple hep dayak yiyor..En azından şimdi kendine güveni var ve korunmayı öğreniyor..Wu_shuda cimlastikde dahil her uzak doğu sporlarından birer parça var ... onun dışında yüzmeye hala devam ediyor ve bu konuda oldukça iyi..

benim kızımda 2.5 yaşında biz bu yaz yüzmeye vercez kızımı bakalım inşallah

bende kızımı baleye gönderiyorum kendideçok seviyor bir aydırda yüzmeye gidiyor

kızım 9 yaşında ve 4 yaşından itibaren her yaz yüzmeye gitti ilkokula başladığında ise okulunda beden eğitimi dersleri içinde yüzme vardı ayrıca yaz okullarına da gidiyor yüzmeyi epey ilerletti

ancak boyu yaşıtlarına göre oldukca uzun beden eğitimi öğretmenleri de biz de voleybol oynasın istiyoruz seneye okulun voleybol kulübüne gidecek iyi oynarsa takıma bile girebilir
inşallah:)

spor çocuklarımızın hayatında mutlaka olmalı

benimde kızım 3 yaşında ritmik cimnastiğe başlatmak istiyorum fakat nette araştırdım cimnastik te başlama yaşı 5 yaş diyor bilgisi olan varmı

anadolu yakasında yüzme ve cimnastiğe nereye göndere bilirim
daha önce gönderdiğim cimnastik klubü taşındı bu yüzden yeni arayıştayız paylaşırsanız sevinirim

kızlar kurum ismi olmasa bile fiyat verseniz en azından ne güzel olur, kendimizce fiyat kalite oranmalası yapabiliriz belki

kızım 29 aylık. cok aktıf bı cocuk. enerjısını bıyerde bosaltmam gerek yoksa bız bızden gecmıs durumdayıs :) 2,5-3 yaslarda hangı aktıvıdelerden yararlanabılırım...bilmiyorumkismile

yüzüyor yaklaşık 4 yaşından beri
belli bir kulübe bağlı değil
okulunun havuzunda ve bir spor kulübüne kaydolduk ailece arada bir de oraya gidiyoruz
yüzmeyi çok seviyor

kızım 4,5 yasında cok hareketli olduğu için jimnastiğe verdik
böyle bi karar verdiğimiz için çok memnunum
zaten hareketli bi cocuktu şimdi bu hareketliliği lehine cevirdiğimizi düşünüyorum

ya sizin cocuklarınız nelerle uğraşıyo
nelere kabiliyetleri var
paylaşalım

Jimnastik için nereye verdiniz acaba. Bende kızım için istiyorum çok.

cim cim cimlastik klubüne vermiştik maltepedeydi ama taşındı
oldukçada memnunduk
şindi yüzmeye gidiyor
clupsporyumma

X