Maydonoz Suyu Yöntemiyle Zayıflayanlar

maydanoz zayıflatır mı?

• Ankete Katılan
    18
  • Anket Kapalı .
arkadaslar bende denemiştim gecen sene rejimleberaber 2bucuk ayda 17 kilo vermiştim.gerci bu sene tekrar geri aldım ama şuandada rejmdeyim ve maydonoz suyun içiyorum.vücudun su dengesini düzenliyor yani zayıflamak dısındada faydaları oldugu için denenebilir.şuandada 1 ayda 6 kilo verdim ve yediklermden cok fazla kısmadan spor ve maydonoz suyuyla birlikte

Prof. Dr. ıbrahim Saraçoğlu'ndan gençlik kürü

Kökleri hariç, saplarıyla birlikte 15-20 tane taze maydanozu havanda iyice ezin, üzerine yarım limon sıkın

ıyice karıştırdıktan sonra sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karnına tüketin, üzerine bir bardak su için.

On beş gün ara vermeden her sabah bu kürü uygulayın.

Sonra bir hafta ara verin. Bir hafta aradan sonra tekrar on beş gün aynı şekilde kürü uygulayın. Dört-beş ay sonra duruma göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.

Başka bir uygulama;

ıçindeki Malzemeler
1/2 demet saplari ile maydanoz
1/2 demet taze nane
1 adet limon
Az miktarda dal veya taze Ihlamur
Bol su

Yapılışı: Maydanoz, taze nane, limon ve ıhlamur bol su ile iyice kaynatılır. Süzülür ve suyu bir kaba boşaltılır.

Kullanımı: Sabah aç karnına 1 kahve fincanı içilir

3.uygulama şekli;

16 sap maydanoz,yarım limon suyu,yarım bardak su rondodan geçirilir ve sabah aç olarak içilir.üstüne bol su.(bu formulü de başka bir arkadaşım uygulayacaktı )

*****bir arkadaşım maydanoz,limon,ıhlamur karışımı ile baya bi kilo vermiş.nane çok da şart değil yani.
ayrıca bol su içmek şart.
sürekli değil aralıklarla yapmak lazım bir de.

arkadşlar özellikle maydonaz suyunu deneyipte gerçekten faydasını görenler nasıl yapıyorsunuz ölçülerini verip yazarsanız ve ne zaman ne kadar içtiğinizi yazarsanız çooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk sevinirim öptüm sizleri kolay gelsin hepimizekaydirigubbakcemile3

ya cok arkadaslarda sormus su maydonoz suyunu tam olarak nasil hazirliyorsunuz? sicakmi soguk mu tükenecek.. ne olur bilgi verin...

bilen bilmiyeni aydinlatsin

sabah aç karnına,soğuk zaten içilmiyor,içilebilir sıcaklıkta olsun.
arkadaşım geçen sene sabah 1 bardak aç karnına içerek 8 kilo vermişti.ben de başlıyayım bari.denemediğim bir bu kalmştı.

ben de dün başladım
bugün 2. günüm
15 gün yapıp ara vericem bakalım nolcak

bir çok yöntem var sonuçta arkadaşlar,işin içinde maydanoz olduktan sonra yöntem çok da farketmiyor
ıhlamurla kaynatıp zayıflayan da duydum rondodan geçirip içip zayıflayan da duydum

Arkadaşlar maydanoz suyunu her seferinde yeniden yapmak gerekiyor.Ölçü olarak bir tutam maydanozu büyük bir cezveda suyu yeşillene kadar kaynatıp içiyorum.Valla maydanoz suyu ile beraber tabi ki yediklerime de dikkat ederek 3kilo verdim.

Merhaba arkadaşlar bende bugün maydonoz suyu içmeye başlayacağım ancak burda yazılanları okuyunca çok şaşırdım ben maydonoz yeşil bitki olduğu için kaynatılmıyor çay gibi sıcak suyla demlendiyor diye biliyordum.Şimdi kaynatmak mı iyi demlemek mi bu konuda fikri olan varsa yardımcı olabilirmi acaba şimdiden çooook teşekkür ederim.yerimseniben

arkadaşlar,ben maydonoz suyunu idrar yollarım iltihaplanınca içerdim ve hemen keserdi.

Merhaba
Ben şu anda emiriyorum bu dönemde maydonozun kendını tuketmem yada suyunu içmem sütüme engel olurmu oluma bir zararı dokunur mu?

babam saglıklı yasam için iç maydanoz suyu diyo.. kendiside genelde içer.. içine limon sıkıyorum.. bi tanede küp seker.. bunun yanında egzersiz yapıorum..ama ben gün ortasında yada aksam üstü içiyorum..

Maydonoz suyu bagırsakları çalıştırır ve temızler.idrarınızdan kılo verdıgınızı de anlarsınız..
Elma sırkesınıde ılık suyla karıştırıp sabahları için
iştah keser.yaglarınızı yakarken tüm gün tokluk hıssı olur..
Böyle kılo veren arkadaşlarım var.
Ben dıyet ve sporla vermıştım ...

Yanlız ikiside mıde prolemlerınde sıkıntıya sokar..mıdesı saglam olanlar içsin

CADIARZUarkadaslar ben elma krom kullanıyorum bunu da kullansam acaba nasıl olur

aleyna;
canım kullandığın sonuçta bir ilaç
o yüzden kimse iç bişey olmaz diyemez rahatça
nasıl bir etkileşimi olur bilemeyezki Allah korusun dikkatli olmak lazım
belki içilebilir ama burda da bi deneyimi olan yok galiba

ben one a day weight smart ve maydonoz suyunu birlikte kullandım
yani biri sabah biri akşam
herhangi bir rahatsızlık duymadım,içinde krom vardı
ama ben doktora sormuştum

sen de bi doktora sor bakalım
ya da bu süreçte birlikte içtin mi :)

kızlar benim bildiğim maydoonoz tok tutar insanı o sapları falan ama burda basen eritir falan demişler gerçekten doğrumu acaaba yani tam olarak emin olamıyorumda :umursamaz:

X