Sayfa: 3/14 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Toplam 133 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rio Scanning ve Rio Lahr Laser Epilasyon Aletleri Hakkında Paylaşım Alanı

1. Konu Sahibi : atalai #21
    mrb angel24 ben bi güzel ağdamı yaptım karınca yağımı sürdüm açıkcası jilete cesaret edemedim bide okadarda para verdim.jiletle daha çok kalınlaşmasından korktuğum için küçük bi bölge belirleyerek oraya kullanmayı düşünüyorum çıkmaya başlayınca

2. Konu Sahibi : atalai #22

rio laser scanning aldım

merhaba hanımlar...

sonunda rio taramalı dan aldım yüzüme,koltuk altıma başladım...
    henüz iki gün olduğu için neredeyse hiç fark yok ama sonuç beklemek için daha erken...

bu arada...mesela yüzünüze ağda yaptıysanız ve sonra bunu kullandıysanız tabi ki etkisi olmaz...üzerinden zaman geçmesi gerek,lazer aktif uzama süresinde faydalı oluyor çünkü...

sorularınız varsa seve seve cevaplarım...hoşçakalın..a.s.

3. Konu Sahibi : atalai #23
    nihayet rio hakkında bilgi almaya başlıyoruz galiba.nereden nekadara aldınız yazarsan sevinirim.Pharmacea alalı epey oldu sanırım.Ne durumda acaba?

4. Konu Sahibi : atalai #24
    Alıntı edka kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    nihayet rio hakkında bilgi almaya başlıyoruz galiba.nereden nekadara aldınız yazarsan sevinirim.Pharmacea alalı epey oldu sanırım.Ne durumda acaba?
    Sevgili edka ürünler hakkında bilgi verelim ancak nereden alındığı gibi konulara girilince malasef önüne geçilemiyor Kadınlar Kulubünde ürün tanıtılabilir, özellikleri kullanım tecrübeleri paylaşılabilir ancak satış bilgileri paylaşılamaz.Bu tür mesajlara müdahele edilir.Teşekkürler a.s.

5. Konu Sahibi : atalai #25
    ben 825 e aldım..10 ay taksitle...yalnız cardfinans kredi kartımın limiti dolmamış olsaydı ona özel %15 indirimle 700 olacaktı...

ürünü bu sabah da kullandım...hafif hafif yanmalar oluyor..tabi bu iyiye işaret...tarama özellikli olduğu için baya pratik...yani tek tek uğraşmak nerede,20 tane birden halletmek nerede...
    bir de ağda üzerinden en az 4 hafta geçmiş olmalıymış...bacağıma da başlayacağım...sanırım en iyi gözlem o bölgede yapılır :)

6. Konu Sahibi : atalai #26
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    Alıntı sasa88 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben 825 e aldım..10 ay taksitle...yalnız cardfinans kredi kartımın limiti dolmamış olsaydı ona özel %15 indirimle 700 olacaktı...

ürünü bu sabah da kullandım...hafif hafif yanmalar oluyor..tabi bu iyiye işaret...tarama özellikli olduğu için baya pratik...yani tek tek uğraşmak nerede,20 tane birden halletmek nerede...
    bir de ağda üzerinden en az 4 hafta geçmiş olmalıymış...bacağıma da başlayacağım...sanırım en iyi gözlem o bölgede yapılır :)
    mrb ben bu taramalı rioyu yabancı bir siteden buldum almayı düşünüyorum ama araştırıyorum.sterlin üzerinden satış yapılıyor.530a falan geliyor.tabi sitenin güvenilirliği ile ilgili bilgim yok.CADIARZU.siz nerden aldınız acaba?

7. Konu Sahibi : atalai #27
    EU1 Guest

I love KK

arkadaslar kurallar disina cikmayalim lutfen
    kullandiginiz ürün hakkinda öneri yorum yapabilirsiniz
    aksini yani site ismi satis yeri vs vs veremezsiniz a.s.

8. Konu Sahibi : atalai #28
    arkadaşlar merhaba bende rionun taramalı modelini merak ediyorum sanırımalıp kullanmaya başlayan arkadaşlaırmızvar sonuçlar nasıl gerçekten tek seferde 20 kılköküne etkilimidir:uhm:

9. Konu Sahibi : atalai #29

duyuru

merhaba... bişey söylemek istiyorum...CADIARZUnormal lazerde yani salonlarda yapılan lazerde nasıl oluyor acaba,uygulamadan kaç gün sonra dökülüyor ya da etkisi görülüyor...:uhm: tamam ben aldım...dün 5.kez uyguladım ama hiçbir değişiklik olmadı...söylendiğine göre daha erken..ama uygulama aralarında ağdayla almamak gerektiği için böyle kedi gibi mi gezicem :) yani tavsiyem eğer benim gibi dudak üstünüz çok hassas değilse ağda yapılınca kızarıklık geçiyor ve yara olmuyorsa ağda dan şaşmayın derim... ama illa tamamen kurtulmak istiyorum diyorsanız bu aleti biraz daha araştırın ya da beni bekleyin...yani 1 hafta daha geçer de dökülmesse hiç almayın...:1no2:

10. Konu Sahibi : atalai #30
    Alıntı sasa88 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    merhaba... bişey söylemek istiyorum...CADIARZUnormal lazerde yani salonlarda yapılan lazerde nasıl oluyor acaba,uygulamadan kaç gün sonra dökülüyor ya da etkisi görülüyor...:uhm: tamam ben aldım...dün 5.kez uyguladım ama hiçbir değişiklik olmadı...söylendiğine göre daha erken..ama uygulama aralarında ağdayla almamak gerektiği için böyle kedi gibi mi gezicem :) yani tavsiyem eğer benim gibi dudak üstünüz çok hassas değilse ağda yapılınca kızarıklık geçiyor ve yara olmuyorsa ağda dan şaşmayın derim... ama illa tamamen kurtulmak istiyorum diyorsanız bu aleti biraz daha araştırın ya da beni bekleyin...yani 1 hafta daha geçer de dökülmesse hiç almayın...:1no2:
    merhaba
    kullandığın riounun taramalı modelimi?ben seni bekleyeyim o zaman almayı istiyorum bende 20 kıl köküne etkili diye yazıyor son modeli için
    paylaşım yaparsan sevinirim
    tesekkürler

Sayfa: 3/14 İlkİlk 1234513 ... SonSon