Ağustos Anneleri Göbekleriniz Çıktı mı Ve Kaç Kilo Aldınız?

mavixsxxsxxsxxsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
822
0
39
selam hamiş arkadaşlarım.göbeğiniz çıktımı?.ben 14.haftaya giriyorum.boyum 1:70 55 kiloyla hamile kaldımm.4 kilo aldım.sizcede biraz çok değil mi?göbeğimde çıktı...siz ne durumdasınızzzzz?dr dikkat et dedi.artık yememe çok dikkat ediyorummm:)

bende kendimi iyi bulurken 2 hafta önceki kontrolumde 3 kilo aldığımı öğrendiimm..
aa hangi ara aldım o kadar kiloyu farketmedim bile:)))
birde dün fotoğraf çektik ofisteki arkadaşlarla, benim göbek bir çıkmış fotoda, inanamaddıııımmm:)))
artık tam hamile görüntüsüne kavuşmuşum.
hayırlı uğurlu olsun:))))))

slm.ben 54 le hamile kaldım.şuanda 1 kg almışım.55 im. (tok karnına).zaten ilk 3 ay kilo almadım
ikinci 3 ayda hedefim 3 kilo almaktı.son üç ayda 6 kg almak ( tabi bunun 1 - 2 kg fazlasıda kabulümdür)
göbeğim oldum olası hafiften vardı.ilk aylar çok şişikti.ama şimdi biraz indi.ama yinede hafiften var.
iş yerimde daha kimse çakmadı :)

benimde boyum 173 kilom 52,5du. 52,5la hamile kaldım. şuan 15. haftanın içindeyim ama 1,5 kilo verdim :KK43: kilo almak istiyorum alamıyorum. çok güzelde besleniyorum ama neden böyle oluyor anlamadım. göbüşüm hiç yok denecek kadar az. ama sadece yem yedikten sonra belli oluyor. bende bi problem mi vardır nedir yaaa :KK43:

ayyyy ozaman arkadaşlar bende mi bi anormallik var ya??düzenli besleniyorummm..ama şu da var hiç midem bulanmadı ve kusmadım.kabızımda.onla ilgisi olabilir mi.dr 4 kilo çok dedii..offff:KK43:(

bende 51 le hamile kaldım 1.5 kilo aldım. dr hep akşam gidiyorum karnım tok olduğu için dolayısıyla 54 falan çıkıyorum.ama sağlıklı sonuç için sabah aç karnına tartılmak gerekiyormuş.
karnım bayağı var artık hamile olduğum belli oluyor.hatta karnımda çatlağım bile varr:KK43:(

bende 55 kiloyla hamile kaldım şimdi 58 hatta bazen 59 bile oluyorum.çok kilo aldım sanırım göbeğim çok hafif belli hep popoma aldım kiloları sanırım

canım bende 14.haftadayım bulantılarım aşırıydı ama geçti artık atlattım o dönemi 20 serumdan sonra:KK43:ve baya bi kilo aldım 2 kilo kadar ve göbişim acayip şiş kabız falanda değilim ama göbeğim çok belirdi hamiş olduğum anlaşılabilio:)normalmi bilmiorum ama bu durum hoşuma gitmiyo değil:)

doktorumda bana çok kızmıştı 14. haftamda aldığım 3 kilo için.
herkes aynıymış, rahatladım bendee:)))))
yarasın kilolar kızlaaarrr, sağlıklı bebişler gelsin inşallahh...

hımm bende aşırı demir eksikliği nedeniyle serumla demir verilmişti bende 5 şişe serum yedim ayrıca bu vitamin haplarıda şişiriyor sanırım.bende göbeğimin çıkmasını çok istiyorum.en çok akşamları belli oluyo göbeğim bide çok gazım oluyo benim sizinde öylemi

ayyyy ozaman arkadaşlar bende mi bi anormallik var ya??düzenli besleniyorummm..ama şu da var hiç midem bulanmadı ve kusmadım.kabızımda.onla ilgisi olabilir mi.dr 4 kilo çok dedii..offff:KK43:(

mavişşşş senin SAT nedir? benimki 12 kasım. yaşında benim yaşımla aynıymış. bakalım çin takvimi doğru çıkacak mı?(yaşla ve hamile kaldığın ayla bağlantılıymış yaa o bakımdan) çin takvimde kızım olacak görünüyor ama nedense içime erkek doğuyor. senin içine ne doğuyor??

hımm bende aşırı demir eksikliği nedeniyle serumla demir verilmişti bende 5 şişe serum yedim ayrıca bu vitamin haplarıda şişiriyor sanırım.bende göbeğimin çıkmasını çok istiyorum.en çok akşamları belli oluyo göbeğim bide çok gazım oluyo benim sizinde öylemi

bende demir ve vitamin haplarına başladıktan snra kilo almaya başladım zaten:))
aynı şekilde gaz problemi bendede var, o kadar çok ki ultrasonda göremiyoduk bebişi:)
artık sabahları gidiyorum, daha rahat oluyo...

bende 1 80 boyunda 66 ile hamile kaldım.bende akşamları doktora gidiyorum tabi çok fazla çıkıyor.ssağlık ocağında gayet normalim 70 kıloyum.hangisi normal acaba yaa :KK43:( göbeğimde belli oluyor ama öyle çok değil.kocaman oldum ona üzülüyorum :KK43:(

arkadaşlarr bende doktorumun ilk tartıgında 48,5tum, geçen hafta tartıldım 50 olmuşum benim boyum biraz kısa 1,50 ve şuan 12+5 günlük hamileyim.

benimde kılo almaya çok müsait.bende dikkat etmeye çalışıyorum.akşamları mümkün olduğunca ekmek yememeye çalışıyorum.sabahlarıda 2 dilimden fazla yemiyorum.bakalım 12 kıloyu göze aldım :KK43:(

14. hafta bitiyor.2 kilo verdim şimdiye kadar ama bebeğim büyüyor karnım hafif belirmeye başladı..kilo almak istemiyorum alırsam hep basenlerden alıyorum..ekmek,hamur işi neredeyse hiç yemiyorum.ıvır zıvır ne varsa sildim defterden.meyvayı çok yiyorum.birde gebelikten önce fazla su içemezdim şimdi 3-4 bardağı üstüste içiyorum az geliyor..

kalachakra benim SAT 14 kasım canım..yaşımızda aynı:) çin takvimine göre erkek.birde ilginç yani beni her gören erkek diyor?herhalde etkileniyorumm.ama cinsiyet konusunda hiç bi fikrim yokk.yüzümde sivilceler çıktıı.hiç bilemiyorum tatlım..

Merhaba Ben 14 Haftalik Hamileyim Benim Son 1 Haftaya Kadar çok Bulantim Vardi Hiç Yemek Yiyemiyodum 6 Gün Serum Takildim Ben 76 Kiloyla Hamile Kaldim Ve şuan 70 Kiloyum :) çok üzülmüyorum Bu Duruma çünkü Dr.ma Göre şuan Yiyememek Bebeğe Bi Zarari Yokmuş Sadece Anneyi Halsiz Birakiyormuş . Benim Vucudum Kilo Almaya çok Elverişli Olduğu Için Biliyorumki En Geç 1 Aya Kadar Fazlasiyla Kilo Almaya Başlayacağim...

X