Ayakkabı kar zinciri kullandınız mı? Karda, buzda kaymamak için neler yapıyorsunuz?

yorgun savaxsxçxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2007
7.543
23
Arkadaşlar birkaç yıldır piyasada ayakkabılara takmak için kar zinciri satılıyor. Bunlardan kullandınız mı? Ya da tecrübeli arkadaşlara soruyorum; karda, buzda düşmemek için neler dikkat etmeli?

Biraz önce televizyonda gelecek hafta tekrar İstanbul'da tekrar kar yağacağı söylendi. Ben yokuşta oturuyorum ve kayıp,düşüp bir yerimi kırmaktan çok korkuyorum.senağlama

imageFinder.aspx

bak buda bir seçenek istersen bulduğum adresi veririm sana güzel ve kullanışlı bence

# Pratik tak çıkar özelliği
# Tüm bay,bayan,çocuk ayakkabılarına uyumlu
# Kumda,çamurda,çimende,karda ve buzda tabanındaki çivilerin yardımıyla ayakkabınızın zemine tutunmasını sağlar.
Adıda karpatik :)

Topuklu ayakkabıda bile kullanabiliyorsun hem.

aa bak ben bunu duymamıştım hiç, arama motorundan buldum bir sürü site ama hepsi online alışveriş:KK43: ben internet üzerinden alışveriş yapmıyorum ama aramaya devam edeceğim, bak bunun fiyatı da daha uygunmuş benim almayı düşündüğüm ayakkabı kar zincirinden.a.s.:enbuyukkk:

arkadaşlar havalar soğumaya başladı, kar yağmadan önlem almak istiyorum. ancak henüz bu ayakkabı kar zinciri-karpatik kullanan kimseye rastlamadım. kullanımı kolay mı acaba, ya da gerçekten kaydırmıyor mu? bir de karpatik satan mağaza bulamadım hala, hep internet üzerinden satılıyor.

Ben bu kar zincirlerini gecen kıs kullandım.Karlı ve buzlu yollarda bayagı faydasını gözdüm,ancakkapalı alana girdiginizde mutlaka cıkarmanız gerekiyor cunku kapalı alanlarda kayıyor,özellikle alısveris merkezlerinin zeminlerinde,yani takıp cıkarmanız gerekiyor,ama kaymamak icin tavsiye ederim

Ben bu kar zincirlerini gecen kıs kullandım.Karlı ve buzlu yollarda bayagı faydasını gözdüm,ancakkapalı alana girdiginizde mutlaka cıkarmanız gerekiyor cunku kapalı alanlarda kayıyor,özellikle alısveris merkezlerinin zeminlerinde,yani takıp cıkarmanız gerekiyor,ama kaymamak icin tavsiye ederim

sonunda kullanan bir arkadaş çıktı, :dance: nereden aldınız peki, adı-markası neydi? bir kifidis'te görmüştüm geçtiğimiz yıllarda, bir de buradan bir arkadaş adı "karpatik" olanalrdan önermişti. kaymayı önlesin de ben takıp çıkarmaya razıyım.a.s.:enbuyukkk:

canııımm gel erzurumda staj yap kaymazsın sonra. valla doğup büydüm kar buz üstünde alışkınım o yuzden:) burdaki hatunlar incecik topuklarla da harley botlarla da yuruyo. a.s.

En büyük fobilerimden biri karda buzda kaymaktır :1ninca:
Bende bu zincirlerden haberlerde görmüştüm geçen sene ama satan yer bulamadım.
Ben karbotu almıştım altında çivi gibi şeyler var istersen açıyosun ve karda buzda kaymıyosun sonra normal zemine geldiğinde kapıyosun. Ama o bile bana çözüm olmadı ben yine kayıyorum yine kayıyorummm yasakkelime
Bir arkadaş ince çorap tavsiye etmiş valla artık bu sene kar buz olursa bide onu deniycem. :bbo:

En büyük fobilerimden biri karda buzda kaymaktır :1ninca:
Bende bu zincirlerden haberlerde görmüştüm geçen sene ama satan yer bulamadım.
Ben karbotu almıştım altında çivi gibi şeyler var istersen açıyosun ve karda buzda kaymıyosun sonra normal zemine geldiğinde kapıyosun. Ama o bile bana çözüm olmadı ben yine kayıyorum yine kayıyorummm yasakkelime
Bir arkadaş ince çorap tavsiye etmiş valla artık bu sene kar buz olursa bide onu deniycem. :bbo:

BENİMDE EN BÜYÜK FOBİLERİMDEN BİRİDİR.eyvahedigeldismileBEN BUGÜN DÜŞTÜM ARKADASLAR.EVİMİN ÖNÜNDE YOKUŞ VAR.YANLIZ YOKUS YUKARI CIKARKEN DÜŞTÜM.:sinifsinif:KARPATİK DENİLEN ŞEY ÇALISTIGIM YERE ÇOK YAKIN BİR DÜKKANDA SATILIYOR.AYRICA İNTERNET ÜZERİNDEN DE SİPARİŞ OLANAĞI VAR.CANIM YANIYO BENİM mafoldumben

ayakkabı üzerine çorap geçirmeyi hiç deneyen oldu mu? herkes bi çoraptır tutturmuş ama kimisi ince naylon çorap diyor, kimisi kalın kışlık çorap, hayır onu denerken düşmeyelim bi de:KK43:((

ayakkabı üzerine çorap geçirmeyi hiç deneyen oldu mu? herkes bi çoraptır tutturmuş ama kimisi ince naylon çorap diyor, kimisi kalın kışlık çorap, hayır onu denerken düşmeyelim bi de:KK43:((

merhaba bu çorap geçirme yöntemini denedinizmi işe yarıyormu yada ayakkabı zinciri aldınızmı karda buzda yürümek benim de fobim birde işyerimin kapısının önündeki zemin çok kaygan oluyor benimde çözüm bulmam gerekiyor acilen. Geçen hafta kar yağdı çok korktum kayıcam diye.

X