mide bulantıları nasıl geçer

KIZLAR BEN 6 HAFTALIK HAMİLEYİM AMA MİDE BULANTILARI BENİM GÜNÜMÜ MAHFEDİYOR HAYATTAN BEZMİŞ GİBİ OLUYORUM NASIL GEÇER BİR FORMÜLÜNÜ BİLEN VARSA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
canım benim bebeğin hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
bu problemini dr'una söylemen yeterli bu konuda bebeğe zararı olmayan bulantı ilacı veriyor çok da iyi geldiğini biliyorum bir çok arkadaş bu sayede çok rahatladılar sen dr'a sor a.s.

Valla kio verdiriyorsa çekeyim bari :)))Çünkü hamile kalmadan önce zaten 20 kilo fazlam vardı....

ya ben ölüyorum bu mide bulantısından uyku zehir oldu uyuyamıyorumda mahvoldum 4 gündür ölecem ya
6 haftaloığım bende

biz de 10+6 olduk bugün bulantılarım geçen haftalara göre daha az ama baş ağrısı ve baş dönmesi başladı şimdide:) Bu bebişler dünyaya gelmeden başladılar annelerini sıkmaya ama doğsun sağlıklı olsun da biz herşeyi çekeriz değilmi kızlar. Bulantı için doktorum EMEDUR verdi bana hiç bir zararı yok dedi sabah akşam bir tane iç dedi ama ben çok bulantım olursa içiyorum ve en fazla 10-15 dk sonra geçiyor. (daha doğrusu hafifliyor) Allah hepimize yardımcı olsun kızlar.

canım benimde bulanmtılarım ve çıkarmalarım olmuştu.
hani yeşil golden elmalar varya ekşi onlar yemek iyi geliyordu bana.
bi dene istersen.bu arada 5bçk aylık hamileyim arada bir hala bulanır çıkarırım :KK43:(
bazı kokulara karşı.normal bunlar merak etme.a.s.

KIZLAR BEN 6 HAFTALIK HAMİLEYİM AMA MİDE BULANTILARI BENİM GÜNÜMÜ MAHFEDİYOR HAYATTAN BEZMİŞ GİBİ OLUYORUM NASIL GEÇER BİR FORMÜLÜNÜ BİLEN VARSA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

canim benim dogrusu ilk uc ay surer 4.aydan sonra geciyor..ki bende öyle olmustu :CüvCüv:dr um da 4.aydan sonra biter demisti...ama bulanti icin hap var dr una bir sor snaa da yazar belki ben alacaktim dr um kusmuyorsan gerek yok dedi almadim...istersen al canim..a.s..

ben şuan 12+1 günlük hamileyim... benim çok şükür şimdiye kadar hiç bulantım olmadı hatta biç bir belirtim olmadı... ultrason fotolarım olmasa hamile olduğumu bile anlamayacağım... doktoruma sordum normal dedi..

ben 8+3 teyim,bulantım yok ama bazı şeylere tiksintim var.Midem kötü olunca bir parça limonu tuzlayarak yiyorum,çok iyi geliyor.Bir de gün içerisinde yeşil elma yemek ferahlatıyor.

arkadaslar merhaba ben yeni üye oldum 17 yasındayım we 1.5 aylık hamileyim tecrübesizim yani...aşırı bulantılarım oluyo ama özellikle geceleri ne yapmalıyı bilen warmı?yardımcı olursanız cok sewinirim

selam arkadaşlar,bende 4-5 haftalık hamileyim.bir hafta oldu başlayalı bulantılarım,gerçekten çok zor bişey.herşeyden tiksinir oldum.bu durum hep böyle sürcek gibi geliyor.sabahları tuzlu krakerle kendime gelmeye çalışıyorum.inş kısa sürede geçer.beslenememekten korkuyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

kızlar baştan beri okuyamadım yazan oldu mu bilmiyorum. ben bulantılarımı kuru üzüm (çekirdekli siyah-hem kansızlığa da iyi geliyor) ve beyaz leblebiyle bastırdım hep. zencefil de bulantı keser. ama öncelikle kuru üzümü ve kusma noktasında da beyaz leblebiyi şiddetle öneriyorum. a.s

öncelikle bebişleriniz hayırlı olsun...

üzgünüm ama 16. haftaya kadar ne yapsanız geçmiyor..ben maden suyu ve kolonyayla atlattım bu 16 haftayı...madensuyu olacak ama soda(yani yapay) değil..günde 2-3 tane içiyordum...doktorumda bi sakıncası olmadığını söyledi..madensuyu tansiyon problemi yoksa içindeki minerallerden dolayı bebeklerede yararlı...

16. haftadan sonra herşey çok güzel oluyor biraz sabır:)))birden bulantılar gidiyor bebişlerin hareketleri başlıyor yavaş yavaş:))))

ayrıca yemek yiyemiyorum bebeğim beslenemiyor diye düşünmeyin çünkü özellikle ilk 3 ayda bebek sizin depolarınızı kullanıyor...yani siz yesenizde yemesenizde ne alması gerekiyorsa o sizden alıyor zaten...

bu mide bulantıları dayanılcak gibi değil ltfn etkili bir çözümü olan yazarsa sevinirim 9.haftamdayım ama dayanamıorm çok zor

X