Aşılama aşılama sonrası bel ağrısı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Morgxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
885
10
43
kızlar 3. aşılamamı oldum 28 şubattaaa....
ilk aşılamalarımda sadece kasık ağrılarım vardı ancak bu defa dün akşam başlamak üzere bel ağrılarımda var bacaklarıma kadar yayılan tarzda sizlerde aynı durumla karşılaştınız mı
bu sefer kendime negatifi hiç konduramıyorum hep hamilelik hayalleri kuruyorum ama bazende züğürt tesellisi demekten kendimi alıkoyamıyorum
bilgilerinize ihtiyacım var

kızlar 3. aşılamamı oldum 28 şubattaaa....
ilk aşılamalarımda sadece kasık ağrılarım vardı ancak bu defa dün akşam başlamak üzere bel ağrılarımda var bacaklarıma kadar yayılan tarzda sizlerde aynı durumla karşılaştınız mı
bu sefer kendime negatifi hiç konduramıyorum hep hamilelik hayalleri kuruyorum ama bazende züğürt tesellisi demekten kendimi alıkoyamıyorum
bilgilerinize ihtiyacım var[/QUOTE

bende de oluyordu canım fakat fazla hissettirmiyordu.inşallah bu defa pozitifi görürsün canım.allah gönlünün isteğini verir umarım.

morgülll, inşallah hamilelik belirtisidir canım ya. ama kafanda çok fazla kurmamaya çalış. biliyorsun sonuç negatif olunca daha bir üzülüyor insan. lütfen kendini rahat bırak.

canım inşallah bu ağrılar bebeğin yerleşme ağrılarıdır dinlenmeye çalış fazla yorma kendini bebeğin tutunmuştur inşallahhhhhhhhhh

kızlar merhaba.....benimde aşılamam ayın 5 de oldu benim ilk aşılamam bu.bu güne kadar öyle fazla ağrım sızım olmadı fakat bugün bir bel ağrısı başladı bende....sanki adet olucakmışım gibi ....sizlerden fikir istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz..

bana da bi yardımmcı olun kızlar bende ayın 7 sinde ilk aşılamamı yaptırdım bugun bir hafta oldu ve dünden beri bel ağrılarım var adetimede 5 gün var bu normalmi ben adet olmadan önce belim ağrımazdı sadece karnım ağrırdı hamilelikte böle bi belirti varmı ne olurr yardımmmbilmiyorumkismile

arkadaşlar ben aranızda yeniyim ben 06 05 2013 de aşılama yaptırdım ve bu ilk son 4 gündür acayip belim bacaklarım ve kasıklarım ağrıyor.ayın 16 dada adet olmam lazımdı ama olmadım bugün evde test yaptım negatif çıktı pzrtsi dra gidecem ama meraktan ölüyorum bunları yaşayıp da hamile kaldığını öğrenen varmı

X