Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri sıkı göğüslere kavuşmak için yoğurt ve yumurta karışımı

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
7.521
2
Sıkı göğüslere sahip olabilmek için, E vitamini yağını, bir tatlı kaşığı yoğurt ve yumurtayla karıştırın. Karışımı 5 dk boyunca göğüslerinize masaj yaparak uyguladıktan sonra, 20 dk bekleyin. Sıcak suyla durulayın.

sıkılaştırıyo diye açmıs konuyu zaten arkadas.... ya peki bu e vitamini yağı nasıl bişey eczanelerden mi temin ediliyo ben bilmiorumda:KK43:

kızlar var mıdır bunu deneyen bi sonuç alan ya da nebiliim ne kadar sıklıkla ve ne kadar süre kullanmak gerekir bilgisi olan biraz daha ayrıntılı yazabilir mi lütfenn :uhm:

canım ben haftada iki gün deniyorum ve bende işe yarıyor sizlede paylaşmak istedim duş almadan önce yapmanızı öneririm kızlarrr

canım fayda gördüm derken gerçekten sıkılaştı mı büyük göğüslerde mi faydalı oluo

e vitamini kıl köklerini çok fazla besler, kıl problemi olanlar e vitaminini daha az kullanırsanız belki daha iyi olur...

ayrıca yumurtanın akını yüzümüze sürdüğümüzde bir gerginlik verir cildimize yıkadıktan sonra içinde yoğurt nemlendirmeyi sağlıyor

X