Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

millet öyle canm banada hep öyle diyorlar ne zman olcak ne zaman olucak die bende kısmet diyorum...kimseye acıklma yapmıyorum anlatmıyorum da. kimseyi ilgilendirmez sonuçta...
öyele tabi canım ama insanın canı sıkılıyor işte

dedğin gibi tabi da işte olmuyo takmayınca canım. gittim bugün de doktora bna adet söktürü verdi. adetin 5. günü gel dedi. o kadar sert ki dövecek sandım :) bn diyorum çocuk istiyorum olmuyı diye. çocuk istiyorsan korunmayacaksın diyo deli mi ne :)
cnm yazini okudum bendede progesteron dusuklugu cikti adetin olunca gel dedi ama 5-6 gun gecikti kac aydir duzenli oluyordu senin duzenli miydi kac gun gecikme yasadin

cnm yazini okudum bendede progesteron dusuklugu cikti adetin olunca gel dedi ama 5-6 gun gecikti kac aydir duzenli oluyordu senin duzenli miydi kac gun gecikme yasadin
bnm de öyle canım. 40 45 günü falan buluyo. ama adet söktürücü verdi. adetin 5. günün gel dedi. bnm de senin ki gibi düşük progesteronum :KK43:

merhaba kızlar benim progestan değeri m 14 çıktı ilaç kulanmDan yumurtam buyüdü ve çatladı adetlerimde çok düzenlidir geçen ayın 6 da oldum gittim dr ye herşey çok güzel dedi ilaç fslan vermeden büyüdü ve çatladı ama büğün ayın 6sı adet oldum bu ay yine gidicdm yumurtlama takibi ne

merhaba kızlar benim progestan değeri m 14 çıktı ilaç kulanmDan yumurtam buyüdü ve çatladı adetlerimde çok düzenlidir geçen ayın 6 da oldum gittim dr ye herşey çok güzel dedi ilaç fslan vermeden büyüdü ve çatladı ama büğün ayın 6sı adet oldum bu ay yine gidicdm yumurtlama takibi ne
canm sen tarlusal mı kullandın yoksa klomen mi

Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim. 5 aylik evliyim ve artik bebek istiyoruz, gecen hafta genel tetkik anlaminda test yaptirdim progesteron 7.57 cikti hamile olma ihtimalim var midir?

Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim. 5 aylik evliyim ve artik bebek istiyoruz, gecen hafta genel tetkik anlaminda test yaptirdim progesteron 7.57 cikti hamile olma ihtimalim var midir?
Mrb.canım bende geçen hafta testi yaptırdım değerim 8.95 di dra gidemedim tlf öğrendim sadece iyi dedi ama bilmiyorum bırda bilen varsa yardımcı olur bize inşallah

Mrb.canım bende geçen hafta testi yaptırdım değerim 8.95 di dra gidemedim tlf öğrendim sadece iyi dedi ama bilmiyorum bırda bilen varsa yardımcı olur bize inşallah
Bende doktora gidemedim ama cok merak ediyorum. Insallah bilen birisi yardimci olur

progesteron hormonu adetin 21. gunu bakılıyor kızlar 10 un üzerinde ise yumurtlama oldugunu gösteriyor.. benm 21.gunde 0.3 gibi bi değer cıkmıştı. adetinde gel ilaca başlayacagız dedi doktor. normalde adetler düzenliydi bu ay gecikti tekrar baktırdım bu sfer 8.7 gibi bi değerdeydi. yeterli değil dedi doktor.. tabi sizin ne zaman tahlil oldugunuza baglı..

c
mrb cnm sen testleri adetin kaçıncı gunu yaptırdın
canm ben 32 yaşında yım 3 asılama 1tüp bebek denemem oldu dondorulmuş tüp bebek deneme m tuttu fakat düşük oldu 2 haftalıkken araştırmsa sonunda eşimde siperm dna hasarı çıktı tedavi oldu tedavisi 5ay önce bitti çok şükür dr artık normal yolla çocuk sahibi olacağımıza söyledi bakalım hayırlısı olsun tez zamanda bizede hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah Rabbim senin durumun ne canm

X