Çocuk Hastalıkları büyümeyen bebeyim

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

asiyah

özer&berke
Kayıtlı Üye
1 Mart 2008
1.886
15
merhaba arkadaşlar bende bir eylül annesiyim 22 eylül 1994 yılında bir oğlum oldu başta herşey çok güzeldi ilk defa anne baba olmanın keyfini sürüyorduk taki bebeyimizde bir problem olduğunu öğrenene kadar evet benim 14 yaşında zihinsel engelli bir oğlum var adı özer önce kabullenemedik neden biz sorusunu sorduk kendimize ama çok şükür artık aştık bu konuyu onu çok seviyoruz önce biz kabullendik durumu sonra çevremizdeki herkese kabul ettirdik oğlum 9 yaşına gelene kadar başka bebek istemedik şimdi 5 yaşında bir oğlum daha var çok şükür sağlıklı abisinin hem arkadaşı hem en büyük yardımcısı bir yıl önce zorunlu bir ameliyat geçirdim kist ameliyatı çocuklarımda sezeryanla olduğu için bu üçüncü ameliyatımdı eşimle birlikte ilgiye sevgiye ve sağlıklı anne babaya ihtiyacı olan oğlumuzu düşünerek bir karar verdik ve kordonlarımı bağlattım hiç pişman değilim biz dört kişilik mutlu bir aileyiz hayattan zevk almayı biliyoruz bardağın boş tarafına bakıp üzülmektense dolu tarafına bakıp mutlu oluyoruz şimdi belki özürlü bir çocuğun var nasıl mutlu oluyorsun diye düşünenler olabilir hani her insan çocuğunu en güzel yerlerde görmek ister ( belki hakim ,doktor mühendis v.b) bende çocuğumun öbür dünyada melek olacağını düşünüyorum birde bu dünyadaki kötülüklerden bihaber çok mutlu sürekli gülümseyen sevgi dolu bir çocuk laf aramızda çokta yakışıklı beyazıt öztürke benziyor işte buda benim hikayem iyiki varsın iyiki bizimlesin canım oğlum:nazar::nazar::nazar:

Canim. O Senin Yavrun O Senin Parçan. Ne Mutlu Sana . 2 Evladin Var.
Dünyadaki Tüm Annelere örnek Bi Annesin
Tebrikler

Kutlarım sizi.

Hayata pozitif bakmak, sizin de dediğiniz gibi bardağın dolu tarafını görebilmek, Allah tarafından tabii tutulduğunuz bu çeşit sınavdan huzurla ve asi gelmeden geçebildiğiniz için..

Evlatlarınızla ve eşinizle mutlu bir yaşam dilerim..

Sanırım gerçek annelik bu.Gerçekten emek vermek, sevgiyle, şefkatle, sabırla büyütmek.
Allah yardımcınız olsun, sizleri birbirinize bağışlasına.s.

Ne mutlu size 4 kişilik kocaman bir ailesiniz. Mutluluğunuzu hiç bozulmasın...

hepinize teşekkür ederim allah sizide en az benim kadar mutlu etsin

mutluluğun katlanarak büyüsün rabbim sana ve yavrularına sağlıklı,huzur dolu günler göstersin....

Kimbilir bu yazinla senin yerinde olan kac ana-babaya umut ve moral oldun..
Allah yavrularini sana ,seni de yavrularina bagislasin.. Hep mutlu olun insallah..a.s.

asiyahcım bende iki erkek çocuk Annesiyim büyük oğlum 1990 küçük oğlumda 21 eylül 1994 doğumlu yani özgürün abi ve arkadaşları ..özgürde ufak oğlum Serhat gibi terazi burcu .

Yazını okuduğumda çok etkilendim ailenle dayanışma içinde olmanız hoşuma gitti gururlandım seninle..Sen eli öpülesi bir Annesin..Bu güne kadar sabırla ve eminimki bir çok şeye mücadele ederek yenmişinizdir,dilerim bundan sonraki yaşantınızda'da daha kolay ve daha huzurlu geçer .Allah senden binlerce kez razı olsun..Rabbim seni ve aileni mükafatlandırsın inşaAllah.Şeniz

dağ çiçeğim küçük oğlunla özer arasında 1 gün var bir gün arayla doğmuşlar özerde 22 eylül 1994 doğumlu yazın için çok teşekkür ederim inşallah sende çocuklarınla ailenle çooooookkkkkk mutlu olursun

okurken gözlerim doldu hem anneliğinize hem ailenize işallah mutluluğunuz ömür boyu bir arada devam ederim eşinide senide tebirik ederim

asiyahcıgım gercekten sen cok iyi yürekli bir annesin sana ailenle bir ömür boyu mutluluklar dilerim hersey gönlünce olsun arkadasım

canım benim ne kadar güzel dile getirmişsin....allahım size saglık versinki oğluşun kimselere muhtaç olmasın....

sizi kutluyorum canım
allahım hayatınızı kolaylaştırsın
üzüntü keder vermesin inşallah
yakışıklıyıda öpüyorum kocaman

allah kaldırabilene verirmiş bunları.sen ne kadar güçlü olduğunu anla canım.dağına göre kar hesabı.evlat değilmi sonuçta körü topalı kızı erkeği hepsi bir.inşallah rabbim uzun ömürler versin.en büyük derdin bu olsun. buyrunnnnnnnnn

canım ne fedakar bir annesin oğlunun öbür tarafta melek olucağını düşünüyosun ama bence sende bir meleksin ömür boyu mutluluklar size

X