lütfen cevap doğumdan önce karın aşağı iner mi

inciboncuk

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
923
16
43
Özellikle doğum yapan arkadaşlar 40+1 deyim ve karnım hala yukarda sancıların başlaması için karnımın aşağı inmesi şart mı?Neden inmiyor bi türlü anlamadım sizin karınlarınız inmiş miydi aşağı?Özellikle normal doğum yapanlar

mrb ben 36. haftadayım evet karın asağı iniyo benim baya indi büyüdükçede iniyo annemde indiğini söyledi ve doğumun yaklaştığını söylüyo eskidende öle anlıyolarmış seninde iniyodur anlayamamışsındır allah kurtarsın

benimde karnım indi 34.haftadayım. bir kaç hafta önce midemin üstündeydi resmen şimdi indi

canım ben doğum yaptım..sezeryanla olmak zorunda kaldı..karnım inmemişti.sebebide bebeğin başına kordon dolsnmış..rahmin tam ağzında..ve inemedi..sonra acil sezeryana alındım..doktorunla görüş istersen..bi de bazılarınınki doğumda falan iniyormuş...ama benim başımdan böyle bir olay geçti..sende dikkat et..bi de kiloyla alakası yok..bende hiç kilo almadım..

ben doğum yapmadım ama bir ay önce arkadaşım yaptı o da dr gitmişti ve karnın inmemiş haftaya gel bidaha bakalım demiş oda çok üzlmüştü hatta o günü bize misafirliğe geldi sonra duydum ki bizden gittikten sonra akşam doğuma gitmiş nolmal olmuş onun için üzülme herkesin bünyesi farklı ben şuanda 37 haftalık haileyim benimde karnım inmedi

canim normalde inmesi gerek ama bazi kadinlarin rahimleri dar olurmus bide bebegin kilosu fazla ise inecek yer olmazmis. ama sakin kafana takma. allah yardimcin olsun

Özellikle doğum yapan arkadaşlar 40+1 deyim ve karnım hala yukarda sancıların başlaması için karnımın aşağı inmesi şart mı?Neden inmiyor bi türlü anlamadım sizin karınlarınız inmiş miydi aşağı?Özellikle normal doğum yapanlar

benim karnım inmişti haftalar öncesinden.zemuszemus

bende 36haftalık hamileyim benim karnımda indi ve sancım da var adet olacak gibi karın ağrısı çekiyorum dün acile gittim sancım çoktu nts ye soktular ama daha vaktin var deyip gönderdiler ama daha sancım var korkuyorum arkadaşlar

Canım, benimde inmedi. Ben 37 haftada normal doğum yaptım. Oğlum süpriz yapıp erken gekli.
Hatta doğumdan birkaç gün önce bayanlarla gezmede yok karnın yukarıda doğuma var demişlerdi.
Ama doktorum ultrasonda demişti erken gelebilir diye. Dışardan belli olmuyordu. belki karnım çok küçüktü ondanda olabilir.

X