Cilt Bakımı Ürünleri Eski Yeni Yanik Izlerini,yaralari Cilt Hasarlarini Süratle Iyileştiren Krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
neden hemen reklam paniğine kapıldınız anlamadm yani inanın hiç aklıma ble gelmedi ben dürüst buluyorum bu arkadaşı çünkü eminim bu kadar kişinin hışmını gazabını kazanmayı göze alamaz yoksa toplanıp hepımız sitem ederız birimiz kullanalım ancak öle emin oluruz ayrıca daha önce böle bişey başınıza geldi mi merak ettm ayrıca ben yenıyım çünkü

cnm bu şekilde üye oluyorlar ztn amaçları burda olmak olmadıgı için,ürün reklamı yapıyor yapıyor sonra gidiyorlar yani biz sevmişiz sitem etmişiz umurlarında olmuyo.biraz daha dur sitede sen de farkedersin cnma.s.

neden hemen reklam paniğine kapıldınız anlamadm yani inanın hiç aklıma ble gelmedi ben dürüst buluyorum bu arkadaşı çünkü eminim bu kadar kişinin hışmını gazabını kazanmayı göze alamaz yoksa toplanıp hepımız sitem ederız birimiz kullanalım ancak öle emin oluruz ayrıca daha önce böle bişey başınıza geldi mi merak ettm ayrıca ben yenıyım çünkü

Herhangi bir panik söz konusu değildir.Foruma üye olmadan önce forum kurallarını okuyoruz ve forum kurallarına uygun davranmamız bekleniyor burada bizden.
Kişilerin iyi ya da kötü niyetiyle ilgili değil sadece kurallar çerçevesinde paylaşımlar yapabiliriz.

Forum kurallarını hatırlamak için:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum-manifestosu-t17895/index.html

Lütfen konuya kalınan yerden devam edelim. a.s.

Krem zaten sürdüğün yeri kızartıyo ve yakıo ve hemen peşinden yeniliyor.Cildini pürüzsüz yapıyor.Söylediklerine iyi gelirmi onu istersen belirttiğim aktara ara bi sor istersen.

sengözlerimebaksanabUcuzdur vardır bir illeti pahalıdır vardır bir hikmeti demişler.Ara şikayetini söyle sana yarayop yaramıcağını söylerler ama kremin yaptığı süper mucizevi etkiye göre bu para normal.Çünkü faso fiso bir krem değil.

Canım bu kadar süper mucizevi etkisi olan bir ürünü niçin hiç kimse tanımıyor ,kızartıp yakmak ve arkasından cildin pürüzsüz olması nasıl oluyor açıkçası anlayamadım , kızartıp yakan ürün cildi muhakkak tahriş eden üründür ,dileyen arkadaşlar denesinler mucizevi etkiler yaratırsa herkes dener teşekkürler.fisfisfis

neyse kızlar isteyen kullansın istemeyen kullanmasın ben fikrimi söledim sizin bilceğiniz bir şey

:1shok: 2 burun deliğinin ortasındaki kısımda kocaman bir ameliyat izim vardı,2 haftada yok etti contratubex..her ürün her cilde ii gelmio arkadaşlar yerimseniben

SİVİLCE İZLERİ HAKKINDA BİR ETKİSİNİ YADA KULLANAN BİRİNİN FİKRİNİ DUYDUNMU ACABA YARARI VARMI

darılmaca yok yerimseniben REDNECK samimiyetine inanmak istiyoruz ama temkinli yaklaşmakta fayda var dye düşünüyorum. deneyen arkadaşlar lütfen tecrübelerinizi yazarmısınız. yakın olsa ben alıp deniyeceğim ama!!. :teselli:

SİVİLCE İZLERİ HAKKINDA BİR ETKİSİNİ YADA KULLANAN BİRİNİN FİKRİNİ DUYDUNMU ACABA YARARI VARMI

Canım ben ameliyat izine doktorumun tavsiyesi üzerine kullandım..sonra ilacı yazdırmaya başka bir doktora gittim..o doktorda bu krem çok yararlıdır , her türlü yanık yara ameliyat izine birebirdir dedi..bende direk sivilceyi sordum..
bana önceden kalan sivilce izleri için bişey söledimi hatırlamıorm ama,yeni oluşmaya başlamış iltihaplı sivilcelerime de kullanıorm(yeni oluşana sür dedi)..sadece sivilce cıkan yere yatmadan önce sürüorm sabah kabuk seklinde atıo yüz kremi,sivilce inmiş oluo..
kısa sürede de yok oluyor..

arkadaşlar son durum ne?mumya adlı kremi içinizde alıpta kullanan yok mu? kremin gerçekçilik payı nedir öğrenelim değil mi?

arkadaşlar son durum ne?mumya adlı kremi içinizde alıpta kullanan yok mu? kremin gerçekçilik payı nedir öğrenelim değil mi?
valla benmde sivilce izlerim var merakla kullanan kullanmayan baska fıkırler beklıyorum ama kımsede ses yok galıba redneck lutfen uretıcı fırmanın adını sağlık bakanlıgından onayı hakkında bılgı verrmısn aydınlanmak ıstıyorum tesekkurler

yarın gidicem bulabilirsem aktarı bakalım..ablama denetcem,biriki denemeden bişi olmaz sanırım..denemeden sonra ablam beni öldürmesse size yazarım..:)

krem bitki kremi kayasirası adlı bitki var içinde bildiğim kaarıyla ve ağırlıklı hücre yenileyici e vitamini.
Kullanmakta şüphe eden arkadaşlar sadece 1 gün kullanın o1 gün herşeyi anlamanıza yeticektir

valla yakın olsa bir koşu gidip alıcem:roflol:. meraktan ölüyorum sırnaşık şey

REDNECK arkadaşım, şu kremin fotosunu çekip bi yükleyebilir misin? Bi bakalım. Belki ismini tam bilemesekte böylelikle dışından bulabiliriz.

arkadaşlar son durum ne? alıpta kullanan yok mu ? sensiii ciğim mumya kremini aldın mı?

Mucizevi bir krem, nette isim geçiyosun ucundan köşesinden bir bilgi yok, "eczane"lerde satılmıyor...Tescilli marka adının ne olduğu belli değil...Enteresannn...

Redneck arkadaşımız, ithalatçı/üretici firmayı, bitkinin latince ismini yazın bari (literatürde bitkinin latince adı esastır) şu aktarda satılıyor ordan alın demekle olmuyor...Muhakkak ürünün ambalajının içinde kağıt vardır şayet yoksa ambalajın üzerinde birtakım bilgiler -kanun ve yönetmelikler gereği- yazmak zorundadır...Bana kalırsa reklam kokuyor, ama gene de arkadaşın günahını almayalım, belki reklam yapıp bir daha girmemek üzere üye olanlardan değildir...

Arkadaşlar her ballandır ballandıra anlatılanı almamakta fayda var...
Her ürün sadece "yararsız" olmakla kalmıyor, üstüne bir de onun yarattığı sorunlar için psikolojiniz, sağlığınız bozulup cüzdanınız boşalıyor...

X