Çatlaklar Rejene Doğum Sonrası Çatlaklar İçin Krem

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ben hamileliğim boyunca fitolastil diye bir krem kullandım yalnız okunusu bu yazılışını hatırlamıyorum kutuda yok..vücudumda çatlagın ç si olmadı ayrıca dogumdan sonrada bir kaç ay sürdüm karnım dumduz..eczanelerde olur ama ben tekin acar dan almıştım..

selam kusura bakmayin ancak okudum bu ara hastaliklarla ugrasiyoruz daha once callcell den
zayiflama kahvesi almistim iki haftada 10 kilo verdiyordu ben 4 gun kuladim 4 kilo vermistim..
yani orda yalan birsey satildigini dusunmuyorum..halla almadim ve denemedim..
bu hafta siparis vermeyi dusunuyorum bir alana ikinci ni de veriyorlardi insallah halla oyledir simdilik bu kadar..bu arada arakdasin kuzeni denemis siteyede yazmis faydasini gormus

Arkadaşlar sadece kullanım tecrübelerini paylaşalım satış sipariş bilgilerini paylaştığınız mesajlar forum kurallarına aykırıdır. a.s.

selam kusura bakmayin ancak okudum bu ara hastaliklarla ugrasiyoruz daha once callcell den
zayiflama kahvesi almistim iki haftada 10 kilo verdiyordu ben 4 gun kuladim 4 kilo vermistim..
yani orda yalan birsey satildigini dusunmuyorum..halla almadim ve denemedim..
bu hafta siparis vermeyi dusunuyorum bir alana ikinci ni de veriyorlardi insallah halla oyledir simdilik bu kadar..bu arada arakdasin kuzeni denemis siteyede yazmis faydasini gormus

Canım, o nasıl şey öyle 4 günde 4 kilo?CADIARZU Gerçekten 4 kiloluk bi incelme oldu mu yoksa vücuttaki sudan mı gitti? Verdiğin kilo kalıcı oldu mu? Açıkçası bana çok sağlıklı gelmedi ama; tabi ki yanılıyor da olabilirim, konuyla ilgili biraz bilgi verebilir misin, ya da daha önce açıkladıysan nerde açıkladığını belirtebilir misin?a.s.

evet o yani kullanan varmi ben merak ettim :)
almayi dusunuyorumda faso fiso cikmasin
gerci callsell den aldigim urunlerde oyle birsey yasamamdim ama
bilmiyorum ya
merhaba ben sitede yeniyim.umarım dogru yerden yazıyorum.call sell den alışveriş yapınca ne kadar sürede geliyor.aldığınız ürünlerden memnun kaldığınızı söylemişsiniz, reklamları öyle mucizevi görünüyor ki gerçekten bu etkileri gösteriyorlar mı?ben de bu rejeneyi almak istiyorum ama bu konuda vereceğiniz bilgiye çok ihtiyacım var.şimdiden teşekkürler.

kızlar şimdi aradım callsell i.. 2 hafta içinde ulaşıyormuş krem. ve 100 euro ya geliyor fiyatı kargo dahil.. 1 alana 1 bedavaymış.. daha kullanıp sonuç bildiren yok tabi bu kötü:KK43: adamlarda kesin bi yorum yapmıyor 2 kutu yeter mi dedim vücuda bağlı falan dedi.. reklamlarda tamamen pürüzsüzleşiyor cilt mucize gibi bişey olur bu:) gerçekten doğru mu acaba ya.. kullanmadan denemeden anlayamayız.. şimdi siparişi veriyorumm. 200 lira falan yapıyo az parada değil:KK43: Ama denemekte fayda var deneme tahtası olduk gerçi.. strivectin, elezza hepsini denedim.. hiç faydası yoktu bunların. bence bu krem bu kadar etkiliyse stokları tükenir ve bulamayız.. acele etmeliyiz

ve siparişi verdim:) yalnız şimdi konuştuğum kadın ( sipariş verirken ) kendiside kullnıyormus 15 gün olmuş başlayalı. şuanda ciddi bir gerilme hissi var dedi.. ama bu çatlaklara ameliyatlar bile çözüm değil tamamen doğum yapmamış halinize dönmeyi beklemek yanlış olur dedi. video görüntüleri yalan yani kızlar:) tamamen geçirmiyor anladığım kadarıyla.. 15 gün sonra gelicek krem bana. sonuçları paylaşırım sizinle..

Canım, o nasıl şey öyle 4 günde 4 kilo?CADIARZU Gerçekten 4 kiloluk bi incelme oldu mu yoksa vücuttaki sudan mı gitti? Verdiğin kilo kalıcı oldu mu? Açıkçası bana çok sağlıklı gelmedi ama; tabi ki yanılıyor da olabilirim, konuyla ilgili biraz bilgi verebilir misin, ya da daha önce açıkladıysan nerde açıkladığını belirtebilir misin?a.s.

selam canim olay soyle oldu :) tam kilo vermistim 4 kilo 4 gun falan icmistim araya bayramlar girmisti bende bayramdan sonra devam ederim dedim biraktim..sonrada hamile oldugumu ogrendim hic devam etmedim son kilom 60 di yani 64 den 60 indim hamileligimde 12 kilo aldim sadece bu bana gore faso birsey degildi simdi tekrar ismarlamak istiyortum ama internet sitesinde gormedim o urunu..

tamamen yok ettigini bende sanmiyorum sadece SIKILAStiriyor burda catlaklarin arasini kapatiyor
tammen gitmsede azda olsa yok etsin yeter canim bilgilerini paylas bizimle :)

selam canim olay soyle oldu :) tam kilo vermistim 4 kilo 4 gun falan icmistim araya bayramlar girmisti bende bayramdan sonra devam ederim dedim biraktim..sonrada hamile oldugumu ogrendim hic devam etmedim son kilom 60 di yani 64 den 60 indim hamileligimde 12 kilo aldim sadece bu bana gore faso birsey degildi simdi tekrar ismarlamak istiyortum ama internet sitesinde gormedim o urunu..
Canim, bebişin çok güzel, umarım ailesiyle birlikte mutlu, sağlıklı, uzun bi ömrü olur.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

bu kahvenin adı neydi ve hangi siteden almıştın yardımcı olurmusun bircok arkadaşım kilolarından yakınıyor onları bilgilendiriyimde sevinsinler sana cok dua ederler sevgilerle

arkadaşlar umarım etkili olur ama ben pek umutlu değilim bu kremden de... diğer çatlak kremleride dünyanın parası ama pek bir faydaları yok... geçen gün karın gerdirme operasyonu izlemiştim aman yarabbim keşke izlemeseydim... ama işin içinde güzellik varsa neden olmasın diymi ? :dance::dance:

arkadaslar bu rejene denen ürünü ben ismarladim.gönderme parasiyla birlikte 93 euro.
bilgilerinize sunarim.deneyip sizide haberdar ederim.umarim ise yarar.o kadar para
verdim:kızgın::sm_cool:

aktif ne kadar gec geliyor.nerden geliyormus 2 ay sürüyor acaba????
yoksa sana üretip testedip öyle mi yollayacaklar....

kullanan arkadaşlarımız varmı acaba fisfisfis
sonuçları merak ediyorum doğrusu gerçekten mucize bir kremmi diye:sm_confused:

kredi kartıyla ödeme yapınca 15 gün de ulaştırıyorlar.. kapıda ödeme falan olursa 2 ayı buluyormuş.. ben kartla ödedim bugünlerde elimde olur..

X