Çatlaklar Rejene Doğum Sonrası Çatlaklar İçin Krem

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
inci tanesi ben de ismarladim bekliyorum.umarim bahsettikleri gibidir.umarim hayalkirikligina ugramayiz.seni de takipteyim bekliyorum.benimki de gelirse ben de yazacagim.tamamen gecirmesini beklemiyorum zaten yeterki biraz daha iyi görünsün.

bayanlar ben siparis verdim ve bir ay sonra elime gecti ve dahalik 4 gündür kullaniyorum daha bi ilerleme yok cok yeni ama sanki buda fasafiso cikcak galiba yinede bir ay gecsin sizi haberdar ederim

kızlarrr bugün 4. cü sürmem bi snuç yazmaya gerek yok:) ama ben umutluyummm lütfen umutsuzluğa kapılmayalım:) amaaaaa nivea gibi kokuyo bu yaaa:) kazıklandık mı acep:p

ya lütfen o kadar para verdim.siz kullanin bakim eger benimki gelene kadar bir sonuc elde edemezseniz ben de geri iade ederim.nasilsa memnun kalmazsaniz 30 gün icinde iade edebilirsiniz diyorlardi.umarim bir sonuc elde edersiniz.

inşallah geçmesini diliyorum bende sizlerden yanıt bekliyorum şayet geçerse hemen cevaplarınızı bekliyoruz hepimiz

Pink...senin çatlaklar ne alemde...gün ve gün yazacagini söylemişsin ama haber yok...rejene işe yaradımı?
teşekkürler

Pink...senin çatlaklar ne alemde...gün ve gün yazacagini söylemişsin ama haber yok...rejene işe yaradımı?
teşekkürler

meloxino bana daha krem gelmedi.gelirse kullanmaya baslayinca yazacagim.ama bugün postaci getirmis beni evde bulamamis.yarin yine getirecek.bakalim zamanla görecegiz ise yarayip yaramadigini.:1no2:

benim bugün rejeneye başlayalı 5. günüm

henüz çok erken bir gelişme olması için 2 hafta beklemek gerekiyor bence

bende bu rejene adli kremin reklamindan cok etkilendim ve almayi dusunuyorum ama yinede sanki biraz yalanmis gibide geliyor umarim ise yarar kullanan arkadaslarin kremle ilgili yorumlarini takip ediyorum ise yararsa eger hemen siparis edicem umarim ise yarar arkadaslar

inşallah görücez bakalım..
bildiğimiz nevea krem gibi kokuyor ve kıvamı da normal bir krem gibi..
biraz ilginç geldi bana ama neyse deniyoruz işte:)

benim kremim de dün geldi.basladik bakalim kullanmaya.insallah ise yarar.yaramazsa kurtulamam arkadaslarimin ve kocamin dilinden.:))))

bugün 3.günüm.sanki geciyor mu ne? Catlaklarim azaldi gibi.:))) yoksa psikolojik olarak öyle mi görüyorum.

pink79:) 3 günde mümkün değil:))
benim 7. gün daha hissetmedim bişey yaf:)) psikolojik galiba

kizlar son durumlar neler belki cilten cilde degisiyordur :)

pink iyi bak canim ya duzeliyormu

incitanesi canim iyi bol bol sur sende alla alla sizi bekliyoruz:)

kizlar saka yaptim daha yeni basladim.
durun sabirsizlanmayin.....ama lütfen sizde hemen almayin.
biz önce deneyelim ise yaramiyorsa bosuna para vermeyin.
bos yere onlara kazanc saglamayin....

canim valla sabirsizlaniyoruz iste malum yaz gelecek deniz planlari yapiyoruz ya tamamen yok edecegini sanmiyorum ama en azindan catlaklari hafif kapatsa :) ne guzel olur

evet Quelle cim.ben de sabirsizlandim ve aldim.yaz geliyor,denize gidecegiz.ben de tam olarak kapatacagina inanmiyorum ama biraz kapatsa bari.neyse görecez bakalim.benim bugün 4. günüm
bakalim 2 hafta icinde kendini göstereye baslamasi gerek.incitanesi denen arkadasin 1 hafta oldu galiba ona sormak lazim.bakalim o ne halde.......????

kizlar kac gun gecti hallami birsey yok :KK43:((

cimrilik yapmayin bol bol surun heheheh

X