Doğuma Hazırlık kızlar bebek taşıma çantası aldınız mı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

BenAyKizim

anneyim ben!!!!
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.447
184
bebek taşıma çantaları varya hani şu üstü fermuarlı kapaklı felan,ondan aldınız mı?ilk aylarda taşıması kolay oluyormuş.ama bizim bebişler sıcaklarda doğacağı için yavrucaklar onun içinde bunalmaz mı?:emir_bebek:araba alıcaz zaten.ama çantaya gerek var mı?bilemiyorum.yardım edin.......CADIARZU

valla ben aldım zaten heralde de içine sıgamaycak kadar hemen buyumuyrlardır altı aylık çocugu da içinde taşıoyrlar açıckası kanguru almayı düşünüyorum bakalım allahımın izniyle herşeyi hazır bakalım kalnalrı tamamlarız hayırlısıyla yerimseniben

bende surme arabasini aldim cantasida yanindaydi ikisi bir yani kullana bilirmiyim bilmiyorum
zaten gorumcemin cocugu 2 yasinda o herseyini bana kullanmam icin veriyor ondada var yani

ben sevmiyorum o çantaları kullanabilende duymadım çevremde o yüzden almıcam kanguruyuda sevmiyorum nasıl taşıcam bilmem heralde hep arabada gezdiricem:uhm:

çok rah oluyor canım alsan ıyı olur benımde kızım hazıranda dunyaya geldı o sıcaklarda ama çok kullanışlı tavsıye ederım bu arada allah analı babalı buyutsun saglıklı yaşam dılıyorum canım

bende kullanmayi düsünmüyorum cocuk arabasi yeterli olur birde maxi cose adi sanirim birsey var o daha kullanisli,onunla tasimasi daha kolay diye düsünüyorum..

bende almadım o çantalardan artık fazla kullananda yok zaten kanguru veya araba en ideali bence olarda olmasa olur aslında ben kucağımda taşırım bebeğimi:):dance:

kızlar annem bana 3 lü set almış
1 kanguru
1 bez çantası
1 tanede çok fonksiyonlu bi şiy
hem taşıma çantası hem oto koltuğu hemde anakucağı oluyo
çok pratik dimi kızlar almadıysanız böle bişie bakın

canım biz aldık 5 li takım olarak
kanguru
zıp zıp
bebek taşıma çantası
alt açma minderi
malzeme koyma çantası
bi,lmiyorum ki nasıl kullanışlı mı diye ama çevremdeki anneler genelde hep kullanıyorlar bizde aldık işte ...

kızlar o bez çanta varya hani fermuarlı bavula benzeyen elde taşınabilen işte o ndan almayın sakın .onu kullananlar artık yok .çok eskiden kalma bişey o. şimdi oto koltuğuna benzeyen kendi arabasına yani bebek arabasına monte edilen koltuk tipi taşıyıcılar var.
düşünün çocuk arabasında uyudu ki hep uyurlar o bahsettiğim koltuğuyla alıp eve çıkartabilirsiniz. onda mama yedirebilirsiniz zaten kendi arabasınada monteli son olarakta kendi aracınıza da monte ediliyor 14 ay kullanım süresi var.
ben pierre cardinin setini aldım yani bebek arabası ,monteli bebek taşıyıcısı ve de bebek eşyaları için çantasını güzel bir takım oldu tavsiye ederim.

kızlar o bez çanta varya hani fermuarlı bavula benzeyen elde taşınabilen işte o ndan almayın sakın .onu kullananlar artık yok .çok eskiden kalma bişey o. şimdi oto koltuğuna benzeyen kendi arabasına yani bebek arabasına monte edilen koltuk tipi taşıyıcılar var.
düşünün çocuk arabasında uyudu ki hep uyurlar o bahsettiğim koltuğuyla alıp eve çıkartabilirsiniz. onda mama yedirebilirsiniz zaten kendi arabasınada monteli son olarakta kendi aracınıza da monte ediliyor 14 ay kullanım süresi var.
ben pierre cardinin setini aldım yani bebek arabası ,monteli bebek taşıyıcısı ve de bebek eşyaları için çantasını güzel bir takım oldu tavsiye ederim.

maxi cose dedigim iste bu arkadasin bahsettigi sey cok kullanisli,arkadas onu evde bile bebegini uyutmak icin kullaniyordu konforluda..otomobilde bebek icinde cok kullanisli
yurtdisinda zorunlu zaten..

ana kucağı aldım ben hem bebeğin vücuduna uyumlu hem de araba koltuğu olarak kullanılıyor sallanıyor oyuncak takıp vakit geçirmesine yardımcı olabiliyorsunuz.güzel bişey.artık o bez gibi olanlardan kullanılmıyor.

bende taşıma çantası almayı düşünmüyorum
bana çocuğu o şekilde taşımak komik geliyo :))
ne o öyle pazar çantası gibi
tabi bu benim fikrim alan arkadaşlar iyi günlerde kullansın inşallah
ben onunla taşımaktansa kucağımda taşımayı tercih ederim
zaten bebeklerimiz yaz bebeği olacağı içn gerek yokkk diye düşünüyorum

bir de bebek arabası almadıysanız 3 tekerli olanlardan alın derim sürmesi çok kolay oluyor ve çabık katlanan hafif bi model olmalı.

öyle ama 3 tekerleklile rbana model olarak garip geliyor hep diğerleirne alıştıgımız için bizim bebek arabamız zaten anakucaklı olanlardandı yani ikisi bir oy ya bir dogsalar sag saglim de kucagımızda olsalar chicco nun kangurusunu alacagım bende çok rahat oluyor

benim evim 4, katta olduğu için bende bebek arabamın kolay kapanıp açılan rahat taşınabilen bişey olmasını istiyorum
arkadaşım 4 tekerlekli ve bastonlu bi model adı çok rahat olduğunu söyledi
bizim otomobilimiz olmadığı için biyere gidiceğimiz zaman mecburen toplu taşıma araçları ile gidicez
benim için kullanışlı bir araba olmasıo lazımki kolay açıp kapayabileyim
yoksa otobüs şöförleriyle bayabi kavga ederimmm :)))))))

vala işte bend esırf bu yuzden kanguru alacagım bizim de arabamız yok bebek arabam hafif ama yinede ikisini bir taşıyamam ....... aman allah saglık sıhhat versin gerisi kolay demi ama

X