erken gebelik testi(kanda)

C

ceylinazra

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ceylinazra
mrb arkadaşlar sizin fikirlerinize ihtiyacım var.benim reglime daha bir hafta var ve ben kan tahlili yaptırmak istiyorum ama sonuç çıkarmı bilimiyorum.şimdi diyeceksinizki erken bekle ama ben tüm belirtileri 1 haftadır yaşıyorum.ve 3 ay önce bebeğimi kaybettiğim için bunda biraz tedirginim eğer gebeysem daha erken öğrenip kontrollerimi ona göre yaptırmak istiyorum.regl olmadan test yaptıran arkadaşlar cvplarınızı bekliyorum.şimdiden cvplarınız tşkr ederim arkadaşlar...

• Konu Sahibi ceylinazra
canım darklıfe 6 gün önceden yaptırmıştı reglı gününün kanda cııkmıştı ama yumurtlamayla ılgılı galıba gec yumurtlayınca cıkmıyor

• Konu Sahibi ceylinazra
canım bende duymuştum regle 1hafta kala bile kan testinle çıkıyomuş...bence yarın hemencik yaptır.inş pozitif çıkarr.bebeğini niye kaybettin canım ağır falanmı kaldırdın?

• Konu Sahibi ceylinazra
mrb arkadaşlar sizin fikirlerinize ihtiyacım var.benim reglime daha bir hafta var ve ben kan tahlili yaptırmak istiyorum ama sonuç çıkarmı bilimiyorum.şimdi diyeceksinizki erken bekle ama ben tüm belirtileri 1 haftadır yaşıyorum.ve 3 ay önce bebeğimi kaybettiğim için bunda biraz tedirginim eğer gebeysem daha erken öğrenip kontrollerimi ona göre yaptırmak istiyorum.regl olmadan test yaptıran arkadaşlar cvplarınızı bekliyorum.şimdiden cvplarınız tşkr ederim arkadaşlar...

selam canım. kanda gebelik testi çok erken cevap verir. yani regl olmana 1 hafta varsa çıkar. haydi güzel haberlerini bekliyoruz..

• Konu Sahibi ceylinazra
tşk ederim arkadaşlar.ozaman ben hemen yaptırayım.
fenerbahcemine84 cüm bebeğimi 7 haftalıkken kalp atışları olmadığı için aldırmak zorunda kaldık.drlar ilk gebeliklerde yüksek oranla yaşanılan bi durum olduğu söylediler.kan pıhtılaşmasıda olabilirmiş onun içinde her ihtimale karşı bebe aspirini kullanmam gereklli.hayırlısı artık .allah herkeze herşeyin hayırlısını versin.

• Konu Sahibi ceylinazra
valla ben geçen ay hamiş olduğunu müjdeleyen arkadaşı örnek vereceğim adetine 7 gün vardı yaptırdı 0,32 çıktı sonucu sonra evde idrar testi yapıyor yinede bakıyor silik çizgi acaba diyor ve kan tahlilini adetine 5 gün kala tekrarlıyor hamiş çıkıyor yani bu iş tamamen yumurtlamanın zamanı ile ilgili ama biçok sitede kan tahlilinde erken çıkıyor ama en kesin sonucu adete 3 gün kala alırsınız diyorlar yok ben yaptırayım 3 gün kala yine yaptırırım diyosan sorun yok:KK66:

• Konu Sahibi ceylinazra
canım adet gününe 2-3 gün kala yaptırırsan çıkar ama bence biraz daha bekle çünkü bazen kimyasal gebelik oluşmakta ve bebek tutunamadan adetle beraber atılmakta canım allah gönlüne göre versin ama bence sabret ve adetin bir iki gün geçince test yap bu arada folic asit içiyorsun değilmi

• Konu Sahibi ceylinazra
canım adet gününe 2-3 gün kala yaptırırsan çıkar ama bence biraz daha bekle çünkü bazen kimyasal gebelik oluşmakta ve bebek tutunamadan adetle beraber atılmakta canım allah gönlüne göre versin ama bence sabret ve adetin bir iki gün geçince test yap bu arada folic asit içiyorsun değilmi
canım inşallah hamilesindir

• Konu Sahibi ceylinazra
umarım hamilesindir ayrıca pıhtılsşmaya karşı aspirin içiyorsun bence adet zamanını bekle tabi rahat olarak ayrıca bendede pıhtılaşma var korkma bunu bilmen yeterli

Kizlar bende 1 hafta kala yaptirdim kan testini fakat 0,8 çikti yani negatif. Regl günüm geldiğinde idrar testi yaptim pozitif çikti.hemen 1-2 gün içinde kan testini tekrar yaptirdim ve sonuç 5158 çikti.erken yaptirinca çikmayabiliyor.

Hayirli haberlerini bekliyoruz cnm

bencede en ereken 3 gün kala yapılabilir .müjdeni bizlerle paylaşman dileğiyle...

canım biraz bekle derim çıkmazsa üzülürsün ben 8 gün geçmişti yaptırdığımda o akşam regl olmuştum:KK43:üzülmüştüm açıkçası sonra 2 ay sonra hamile kaldığımı öğrendim bu sefer temkinliydim 10 gün bekledim ve evde idrar testi yaptık eşimle.inşallah bebiş yoldadır hayırlısıyla.

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar benim kan testim de 2.07 yazıyordu sonucum birde yan tarafta verilmiş 2 değeri vardı akşam aldığım için doktor yoktu bana orda bır kız sınırda dedi kızılayda yaptırdım kanda gebelik testi.aşılama yaptırmıştım ben 13 ünde olmuştu aşılamam doktorum eşinizle de 2 gün beraber oldun dedi 14 15 temmuz biz eşimle 14 ve 17 sinde beraber olduk 30 unda hastalanmam gerekiyor olmadım daha doktoruma söyledim işte sonuç negatif diye bana adet oldunmu dedi hayır dedim bu değer sınırda dedi 0 çıksaydı kötü 2.07 tutunmaya çalışmış dedi ama belki eşimle benimki tutmuş olabilirmi o yüzden bana bu hafta hasta olmazsan tekrar gebelik testi yap dedi benim normalde hasta olmam gerekiyor değilmi sonuçta yumurtam çatladı hamile değilsem adet olmam gerekir ben şeyden korkuyorum ben adet göremiyordum ilaç almadan ama bana iğneler vuruldu aşılama için yumurta çatlatıldı benim adet olmam gerekir değilmi olmazsam gebelik testimi yaptırayım acaba yine doktorumun dediği gibi gebelik sonucu 50 falan çıkması gerekşyordu herhalde ilk günler kaç çıkarki 17 sindeki tutmuşsa belki bu hafta belli olur hamileysem değiilmi inş. öyle olmuştur eşimle benimki tutmuştur hayırslısını versin alalhım hepimize

canım içinin rahat olması için yaptır.ama adet günün geçtikten 2-3 gün sonra yaptırsan daha net olur.

SELİN -AS canım sence pozitifmi görünüyor benim durumum sen anlarsın hemşiresin galiba okuduysan yazımı yukarda olumlu düşünebilirmiyim sence

Kızlar lütfen bu konuda bilgisi olan beni bilgilendirsin:KK43:
15 temmuz reglim başladı.yumurtlama takibi yaptırmayı karara aldım bu ay.Doktora gittim.Sağ yumurtalıgında gelişen yumurtan var dedi reglin 11 ci günü yumurtam 18 mm di.ayın 29 u bazal sıcaklıgım 37.3 kalktı.Yumurtagımda ağrılar falan oldu.Doktorum yumurtan çatlamış gözün aydın dedi.Gün aşırı ilişkiniz olsun dedi.Yarını yine sabah erkenden sıcaklıgımı ölçtüm.36.9 a inmişti.Bu günse bakıyorum 36.6 ya indi:KK43:.Kızlar demek hamilelik oluşmadı dimi onun için sıcaklık indi.
Bilmek istediği bu kızlar...
Eger hamilelik baş tutarsa sıcaklık yüksekmi kalır ve ya iner..Lütfen bilgilendirirn ya morelim çok bozuk:KK43:

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ben hala adet olmadım 13 ünde aşılamam olmuştu benim 25 inde test yaptım kandaki değer2.07 çıktı yan taraftada 2 değeri vardı doktorum sınırda dedi adet olmazsan h.sonu gebelik testi yaptr dedi.sizce 28 inde adet olmam lazımda hala olmadım acaba hamilemiyim normalda çatlatma üzerinden 20 gün geçti normalde adet olmam gerekmiyormu h.sonunu test yapmaya cesaretim yok heyecanlıyım sizce durum ne gösteriyor

test yapmanı gösteriyor canım:)))hakkında hayırlısı neyse o olsun:KK66:idrar testi yap silik falan çıkarsa diirek kan tahlili yaptır olabilir gibime geldi benim 20 gün geçmiş neticede:KK66:hadi hayırlısı

valla ben geçen ay hamiş olduğunu müjdeleyen arkadaşı örnek vereceğim adetine 7 gün vardı yaptırdı 0,32 çıktı sonucu sonra evde idrar testi yapıyor yinede bakıyor silik çizgi acaba diyor ve kan tahlilini adetine 5 gün kala tekrarlıyor hamiş çıkıyor yani bu iş tamamen yumurtlamanın zamanı ile ilgili ama biçok sitede kan tahlilinde erken çıkıyor ama en kesin sonucu adete 3 gün kala alırsınız diyorlar yok ben yaptırayım 3 gün kala yine yaptırırım diyosan sorun yok:KK66:

Bende dun kan testi yaptirdim ve sonuc 0.1 cikti adetime 6 gun vardi acabaaa?? ilk defa bu ay okadar cok belirtim varki hala inanamiyorum nasil negatif olduguna surekli adetten once negatif cikip daha sonra pozitif olmus biri varmi diye arastiriyorum.Insallah benimde oyledir insallah:uhm:

X