Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

:KK3: merhaba canım yeni gördüm mesajını. Benim oğlan sağolsun odasına gidip beni de peşinden sürüklüyo, odayla salon arası git-gel yapıyoruz :KK1: N'bersin? Ameliyat yerin nasıl oldu?

Ben iyiyim canım...yok bi yaramazlık..ameliyat yeri mi, anlamadım ben yaw:44:
iyileşmeyi mi soruyorsun acep:KK28:

arkadaşlar merhaba, nasılsınız görüyorum ki hepiniz mutlusunuz ne güzel:)
jelesec iyilik meleği sen nasılsın senden bir ricam olacak henüz özel mesaj atamıyorum, senden doktorunun tam adı ve hastanesini alabilir miyim? kendisine revizyon için görünmek istiyorum, ilk muayenesi ücretli mi? bir kontrol olmak istiyorum bakalım o ne diyecek durumuma:KK43:(( şimdiden teşekkür ederim..

Merhaba canım,sende benim için iyilik meleğiydin bir zamanlar... unutmam desteğini sorularıma verdiğin yanıtları:KK16:ay bir 100 mesajı dolduramadın tembel.Ogltkne yazmış sana aynen cepten ara ve tek lira ödeme :KK19:senin için hayırlısı olsun arkadaşım...ya yaz arada özletme kendini

Canım benim, çok teşekkürler...İnternetten arıyorum arıyorum bulamıyorum bi türlü böyle fotolar. Çok merak ediyordum. Ne kadar kötü duruyor alttaki potluk, bu kadının alt dikişi yok galiba dimi, lolipop tekniği gibi sanki, yoksa bana mı öyle geldi. Sen anlayabildin mi?

desenim, bak benim gönderdiğim sitede bolca fotoğraf var..onları inceleyebilisin. ama çoğunluğu kötü sonuçlar bence...o yüzden moralini bozmadan bak.
bu kadında altta dikiş yok, zaten ters T keside potluk kalmıyor, sadece lolipop da, o da doktorun tekniğine göre kalabiliyor. Benim lolipop kesi ama potluğum hiç yok:nazar:

bu arada kadını küçültülmüş memeleri bile benimkilerin eski hali kadar, amerikalı hatunların çoğu iri memeli sanırım

heee dikişleri soruyorum cicim, ağrın falan oluyor mu?

yok be canım, artık 40'ım çıkıyor, eskimeye başladım :)
zaten ilk 2 gün hafif bi ağrı, o da ağrı değil aslında, ayağa kalktığında memelerin alt kısıma yaptıkları baskıyı hissediyorsun..onun dışında bi ağrı falan yok...en çok 1 hafta ağrı kesici kullanırsın o kadar. herkesin dediği gibi ağrısız bi ameliyat..gözün korkmasın sakın:KK34:

ilginiz için çok çok teşekkür ediyorum sevgili ogltkn ve sevgili jelesec..evet benim nisana kadar beklemem gerekiyordu revizyon için bu sabah düşünürken ani bir kararla sizin doktoru düşünmeye başladım ama revizyona yanaşmıyorsa doktorunuz üzüldüm açıkçası:KK43: benim revizyon yapılacak yer sağ memebaşı ve dikiş izlerim, kendi doktorum revizyonda büyüklüklerinden memnun değilsem küçültebileceğini ve diğer yerleri de düzelteceğini söylemişti maddi olarakta hiçbir masrafım olmayacaktı, ancak ben korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan, üzülmekten, acı duymaktan.. yaşadıklarımı bir ben bilirim:KK43: doktoru aramaya da çekiniyorum şimdi ya beni kabul etmezse umudum kırılır:KK43: neyse ben müsait bir zamanda arıyayım umarım aradığımda yurtdışında olmaz..

ilginiz için çok çok teşekkür ediyorum sevgili ogltkn ve sevgili jelesec..evet benim nisana kadar beklemem gerekiyordu revizyon için bu sabah düşünürken ani bir kararla sizin doktoru düşünmeye başladım ama revizyona yanaşmıyorsa doktorunuz üzüldüm açıkçası:KK43: benim revizyon yapılacak yer sağ memebaşı ve dikiş izlerim, kendi doktorum revizyonda büyüklüklerinden memnun değilsem küçültebileceğini ve diğer yerleri de düzelteceğini söylemişti maddi olarakta hiçbir masrafım olmayacaktı, ancak ben korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan, üzülmekten, acı duymaktan.. yaşadıklarımı bir ben bilirim:KK43: doktoru aramaya da çekiniyorum şimdi ya beni kabul etmezse umudum kırılır:KK43: neyse ben müsait bir zamanda arıyayım umarım aradığımda yurtdışında olmaz..

Canım sen ara mutlaka,sana yazdım yaptı elifidilde 20 sinde o yüzden hiç üzülme yapmazsa yıkarız orayı:KK4:

hiççekminme yeşimaycım, direk cebinden ara ve görüşmek istediğini söyle..revizyon deme..gittiğinde durumunu anlatırsın bence..
yurtdışı deyince aklıma geldi, edber arkadaşımızın bu c.tesi meme küçültme ve karın germe ameliyatı var, onun ameliyatından hemen sonra amerikaya gideceğini söylemişti sanki edber:44:

yeşimaycım, ben sırf dikiş izlerimi gösteren bir iki fotoğraf koyacağım bugün yarın. senin içinde görüntü anlamında referans olur. öpüyorum canım.

bayanlar elifidilin ne için revizyon olacağını biliyormusunuz? sorun neredeydi acaba sanırım oda benim doktora olmuştu:KK43: birde daha önce ki revizyon olan arkadaş onun sorunu neydi? ben kendim gibi sorun yaşayan varmı diye merak ettim.. birde doktorunuz nasıl fiyatlar veriyor çok uçuk verirse yaptıramam çünkü yıllardır hayalini kurduğum arabayı nihayet eşime aldırdım şuan eğitim aşamasındayım ve cesaret:) bu yüzden çok açılamam.. çok yakın bir arkadaşım çok ünlü bir doktora nisanda ameliyat oluyor doktor sibel canın doktoruymuş adı prof.dr fethi bey ( soyadını yazmıyım belki yasaktır) ve iyi bir para alıcak 15 bin gibi.. bazen bende keşke en başından daha fazla verseydimde.. neyse oldu artık:KK43: şuan memelerime bende bakmıyorum, hiç ilgilenmiyorum devamlı yüzükoyun uyurum zaten eziliyorlar büzülüyorlar.. sanırım hayallerim yıkıldı..yinede eğer ercan bey çok maliyet çıkarırsa veremicem oyüzden maddiyatta şuan için önemli:KK43:

bayanlar elifidilin ne için revizyon olacağını biliyormusunuz? sorun neredeydi acaba sanırım oda benim doktora olmuştu:KK43: birde daha önce ki revizyon olan arkadaş onun sorunu neydi? ben kendim gibi sorun yaşayan varmı diye merak ettim.. birde doktorunuz nasıl fiyatlar veriyor çok uçuk verirse yaptıramam çünkü yıllardır hayalini kurduğum arabayı nihayet eşime aldırdım şuan eğitim aşamasındayım ve cesaret:) bu yüzden çok açılamam.. çok yakın bir arkadaşım çok ünlü bir doktora nisanda ameliyat oluyor doktor sibel canın doktoruymuş adı prof.dr fethi bey ( soyadını yazmıyım belki yasaktır) ve iyi bir para alıcak 15 bin gibi.. bazen bende keşke en başından daha fazla verseydimde.. neyse oldu artık:KK43: şuan memelerime bende bakmıyorum, hiç ilgilenmiyorum devamlı yüzükoyun uyurum zaten eziliyorlar büzülüyorlar.. sanırım hayallerim yıkıldı..yinede eğer ercan bey çok maliyet çıkarırsa veremicem oyüzden maddiyatta şuan için önemli:KK43:

Canım elifin meme altında çok kötü bir potluğu var(ben bire bir gördüm bir memesinin altında et parcası sarkıyordu)onu yaptıracak birde karnına ve beline lazer lipo yaptıracak...diger arkadaşın izleri kötüydü o oldu.Fiyat konusunda birşey diyemem gidip görüşmen en iyisi canım araban hayırlı olsun

Son düzenleme:
bayanlar elifidilin ne için revizyon olacağını biliyormusunuz? Sorun neredeydi acaba sanırım oda benim doktora olmuştu:KK43: birde daha önce ki revizyon olan arkadaş onun sorunu neydi? Ben kendim gibi sorun yaşayan varmı diye merak ettim.. Birde doktorunuz nasıl fiyatlar veriyor çok uçuk verirse yaptıramam çünkü yıllardır hayalini kurduğum arabayı nihayet eşime aldırdım şuan eğitim aşamasındayım ve cesaret:) bu yüzden çok açılamam.. çok yakın bir arkadaşım çok ünlü bir doktora nisanda ameliyat oluyor doktor sibel canın doktoruymuş adı prof.dr fethi bey ( soyadını yazmıyım belki yasaktır) ve iyi bir para alıcak 15 bin gibi.. Bazen bende keşke en başından daha fazla verseydimde.. Neyse oldu artık:KK43: şuan memelerime bende bakmıyorum, hiç ilgilenmiyorum devamlı yüzükoyun uyurum zaten eziliyorlar büzülüyorlar.. Sanırım hayallerim yıkıldı..yinede eğer ercan bey çok maliyet çıkarırsa veremicem oyüzden maddiyatta şuan için önemli:KK43:

canım f.o. Dediğin dr.a küçültme ameliyatı olan arkadım var ben birebir gördüm, birde ercan beyin fotoğraflarını gördüm (f.o. çok pahalı geçen sene .15000 verdi arkadaşım bence değmez) ben tercihimi ercan beyden yana kullandım artık hayırlısı hakkımızda

canım f.o. Dediğin dr.a küçültme ameliyatı olan arkadım var ben birebir gördüm, birde ercan beyin fotoğraflarını gördüm (f.o. çok pahalı geçen sene .15000 verdi arkadaşım bence değmez) ben tercihimi ercan beyden yana kullandım artık hayırlısı hakkımızda

Bu forum da yazan bir arkadaş şimdi artık yazmıyor ...çok ünlü bir doktora oldu ama sonuç kötüydü ve arkadaş çok mutsuzdu,bence bu iş paraya ünvana bakmıyor şans iyi doktora ve doktorunda iyi zamanına gelmek galiba:44:

yeşimaycım ya, yazın içimi burktu :KK43: hayallerim yıkıldı demişsin, sakın böyle düşünme arkadaşım..olabilir, doktor konusunda yanlış bir tercih yapmış olabilirsin, ama bu senin sonuçlarını öngörebildiğin bi tercih değildi ki...git konuş bakalım ercan bey ile...çok sıkı sıkı da pazarlığını yap, durumunu anlat, fiyat konusunda da yardımcı olacağını düşünüyorum.

ben dikiş ve potluk konusunda ercan beyden %100 eminim. İncecik dikiyor ve potluk yapmadan küçültüyor. ve ünvanı doç.
bir çok prof. bu konuda onun eline su dökemez bence....arkadaşın umarım bu prof. un canlı sonuçlarını görmüştür sırf ünvanı için o kadar para vermiyordur. çok para :KK53:

Cevapladığın için teşekkür ederim öncelikle. Maşallah diyorum Allah nazarlardan saklasın. Göğüslerin önceden kaç bedendi, şimdi kaç beden oldu? Bir de eğer senin için bir sakıncası olmazsa, seninle buluşmak ve göğüslerini görmek isterim. Ben İzmir'deyim ve doktor araştırması yapıyorum. Nasip olursa önümüzdeki ay ameliyat olmayı düşünüyorum ve dikişleri-doktorun yaptığı işi çok merak ediyorum. Yüz yüze görüşmek isterim, eğer senin için bi sakıncası yoksa...

merhaba desendesen,

görüşebilirdik elbette fakat ben izmirde yaşamıyorum. ailem manisada, ben ankarada çalışıyorum, ankarada ameliyattan sonra yanımda yardımcı olacak kimse olmadığı için bu ameliyatı ailemin yanında olmak istedim. biliyorsundur zaten manisa-izmir arası yarım saat, dolayısıyla şimdilik manisadayım, birkaç gün içinde de ankaraya dönüyorum.

ben ameliyattan önce 80 e takıyordum geleneksel ölçülerde neye denk gelir bilemiyorum (100'ün üstünde olduğu kesin de:KK1: şimdi b ile c arası olduğumu tahmin ediyorum, şişlikler gidinde b olacağımı düşünüyorum. şu anda malabadi diye bir markanın sporcu sütyeninde large kullanıyorum, bu nedenle sana kesin bir beden söyleyemiyorum.

fakat cüneyt bey, ameliyattan önce beden belirlemeyi pek doğru bulmuyor, kendisi kişinin vücut ölçülerini göz önünde bulundurarak ameliyatı yapıyor. fakat elbette sen ideal olandan daha küçük veya daha büyük olmasını istediğini söyleyebilirsin. kendisi hastasını uyarıyor ama ısrarcı olmuyor.

umarım en kısa zamanda içine sinen doktoru bulursun, sevgilerimle...

sevgili jelesec ve ogltkn güzel yardımlarınız ve dilekleriniz için çok minnettarım:) arkadaş dr.f.o ta ısrarlı bende benim başıma gelenlerden sonra kimseye dr tavsiyesinde bulunamıyorum ama iyi para verecek bu beni aşar zaten:) sizin doktorunuzun ismini istememde ki amaçta sonuçlarından son derece memnun olmanızdan dolayı bakalım beni kabul edecek mi? benim izlerim belki kolaylıkla düzelicek ama meme başımdan çok umutsuzum:KK43: meme başımda renk farklılığı var ve meme ucumda biraz içeri çökük bunu nasıl düzeltebilirler ki diye düşünmeden edemiyorum ve umutsuzluğa kapılıyorum doktor çok uğraşacak bu kesin.. hayallerim çok farklıydı senelerce taşıdığım yükten kurtulacak ve nihayet istediğim ince askılı sütyenleri takabilecektim ama inanın ameliyat olalı 7 ay oldu ve benim hevesim o kadar kırıldı ki ben kendime henüz yeni bir sütyen bile almadım hala ameliyat sonrası takılan sütyeni yıkayıp yıkayıp giyiyorum:) hiç bakmıyorum, göğüs şekillerimden memnunum ama ucu ucube gibi görünüyor eşimde hiç bakamıyor üzüntüyle başını çeviriyor, ne acı bir durum dimi... umarım düzeltebilir doktor bu durumu yoksa en büyük hayalim hayatımın en büyük yanlışına dönmek üzere..

:KK1::KK1::KK1:
ay bugün beni çok güldürdün, Allah da seni güldürsün kuşummm..

sana ettiğim bu hayır duaların ne zaman son bulacak acaba :))

Allah neşenizi ve dostluğunuzu daim etsin inşallah:)))bol bol kaynatmışsınız.... beni merak eden yok bakıyorum:KK43:((benim bir ayı doldu çok mutluyum ilk bir ay benim için çok önemliydi!Artık dahada rahatım,beni üst bölge zaten hiç zorlamamıştı...karında bu son bir haftadır gözüme dahada hoş görünmeye başladı :nazar:Rabbim bu süreçte herkesin yardımcısı olsun inşallah.

Ogltkn;sen nasılsın?Bende senin arkandan geliyorum...benimde kırkım çıkacak az kaldı...sevgili jelesec'e bende dua ediyorum beni doğru yönlendirdiği ve herzaman yanımda olduğu için,size sevgilerimi gönderiyorum

o zaman gelelim asıl meseleye .meme küçülte olayına. Kızlar şimdi ben ölçü olarak ne diyeceğim dr. Geçen gece kendimi 80b göğüs örnekleri ararken buldum kendimi:KK53:.allahtan kimse görmedi yoksa yanlış anlaşılmalar olabilirdi.bi örnek olsun istiyorum elimde ama yok ölçü olarak çamaşır falanmı alıyım. Aslında kuzenim var 80b onumu götürsem yanımda bundan istiyorum diye :KK52:

Merhaba;ben resim götürmüştüm...benim tam 80b göğüs ölçüm çok güzel duruyor tabi sen yine istersen çamaşırda götürebilirsin.Doktorumuz aynı kişi zaten dinliyor ve hastasının istediği boyutu yapıyor...çok başarılı bir operasyon olur inşallah sevgiler.

X