esenler en iyi çocuk doktoru

E

EU3

Ziyaretçi
kızıma en iyi doktoru arıyorum.biz esenlerde oturuyoruz ve acil müdahale gerektiğinde yakın olması için esenlerdeki en iyi çocuk doktorunu arıyoruz .lütfen bilen veya duyan varsa bu konuda bana yardım etsin şuan çocuğum hasta:1no2: ve acil doktor arıyorum.:KK43:

merhaba mayıs ayında kısmet olursa doğacak yavrum için iyi bir doktor ararken doktorum erdal beyi tavsiye etti fakat bana uzak olduğu için kendi çevremden baska doktor bakıyorum Bakırköy Doğum Evi Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Hastanesi Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı, Klinik Şefi Dr. S. Erdal Adal muhaynehane telefon 611 85 90 ADRES mimar sinan mah davutpasa cad ücreti 80 ytl ınternettede doktorun ismini arastırıp bakabilirsiniz umarım memnun kalırsınız

canım bu verdiğin adres esenler demi acaba teşekkür ederim ve umarım allah bir an önce ikinizi de sağ salim kurtarır.

amin sağolun yukarıdakı numarayı arayıp doktorun adresini öğrenmek için sorduğumda esenler demislerdi ayrıca internetten arastırdığımda esenler davutpasa yazıyordu adresinin sonunda

teşekkür ederim tatlım umarım işe yarar çok sağol

merhaba adresini verdiğim doktor dan memnun kaldınızmı kızınız ıyılestımı

merhabalar bende esenlerde oturuorum sizin gb bebeğim için iyi bir çocuk doktoru arıyorum.eğer siz iyi bir doktor bulduysanız benimlede paylaşabilirmisiniz.

esenlerde avicenna hastanesinde bir doktor var baya da met ediliyordu ama adını tam hatırlayamıyorum,soy adında hacıosmanoğulu falan olabilir ama ,yinede bakın siz

X