Sivilceli Ciltler Siyah noktalara en iyi gelen Mısır unlu maskenin tarifi burda

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar yaptım ama tam yüzümde kurumadan yıkadım yine de güzel oldu.yarın tekrar yapacağım bu sefer iyice kuruyunca yıkayacağım vakit geç olduğu için çok bekleyemedim açıkcası.yarın yine yazarım.ama dediğim gibi güzel oldu.burnumun ucu parladı .kuruladıktan sonra buğday yağı sürdüm.

arkadaşlar yaptım ama tam yüzümde kurumadan yıkadım yine de güzel oldu.yarın tekrar yapacağım bu sefer iyice kuruyunca yıkayacağım vakit geç olduğu için çok bekleyemedim açıkcası.yarın yine yazarım.ama dediğim gibi güzel oldu.burnumun ucu parladı .kuruladıktan sonra buğday yağı sürdüm.

bi de yüzünde kuruduğu zaman ovalayarak çıkar,sonra ılık suyla yıka..daha faydasını görürsün,çünkü üst deriyi söküp atıyor..evde basitçe peeling işte..

cahillik gibi olmasın da mısır unu nerde bulunuyor*?
bütün marketlerde bulunur..Bim'de de var...bildiğin mısırı kurutuyorlar ve onun ezilmiş hali..biraz kalınca bir un..yemek tarifi gibi oldu:teytey:daha açıklayıcı olayım,balıkları kızartmadan önce mısır ununa bularız..anlamışsındır inş.:teytey:

bütün marketlerde bulunur..Bim'de de var...bildiğin mısırı kurutuyorlar ve onun ezilmiş hali..biraz kalınca bir un..yemek tarifi gibi oldu:teytey:daha açıklayıcı olayım,balıkları kızartmadan önce mısır ununa bularız..anlamışsındır inş.:teytey:

anladım canım normalde kullanmadığımız için anlayamadıma.s

deneyen kise yok muuuuuuuu??CADIARZUdenicem diyorsunuz,gerisi gelmiyor!!

sağol canım bende bu dertten muzdariptim.düğünde yaklaşıyodu inan çok iyi olcak tşkler tekrar

oyyyy biz bayanların ne kadar sorunu varya çok zanaat bayan olmak ......:1closedeyes:
paylaşım için tşk deniyecem...yerimseniben

evet kızlar denedim 20 dk bekledim ve ovarak çıkardım ılık suyla yıkadım daha sonra gülsuyu sürdüm..gerçekten işe yaradı burnumun üzrindeki siyah noktalar yok oldu diyebilirim haftada bir uyguluycam bunu.ve cildim inanılmaz parladı..teşekkürler paylaşım için:teytey::teytey:a.s.

evet kızlar denedim 20 dk bekledim ve ovarak çıkardım ılık suyla yıkadım daha sonra gülsuyu sürdüm..gerçekten işe yaradı burnumun üzrindeki siyah noktalar yok oldu diyebilirim haftada bir uyguluycam bunu.ve cildim inanılmaz parladı..teşekkürler paylaşım için:teytey::teytey:a.s.[/QU
sırnaşık şey işe yaradığına sevindim..ben burda tekrar tekrar söylüyorum,mucizevi bişe ama kimse anlamıyor...

bende denemek istiyorum kızlar ama cildim karma bişey olmaz dime cildin türü önemlimi yaniii ???

peki bu karışımı yüzden ovarakmı çıkarıyoz, yoksa sadece suylamı yıkıcaz direk olarak.

mutlaka denıycem umarım bu ıse yarar her ne tarıf bulsam denıorum ama cözum bulamadım :KK43:((

güzelim ya sana bir değil on teşekkür atsam az şimdi okur okumaz uyguladım ve gözlerime inanamadım resmen ya.hakikaten mucize bu ayrıca cildim zaten yumuşaktı ama bir acayip yumuşak oldu inanılmaz bişey bu cildime dokundukça yeni doğmuş bebek cildine dokunur gibi hissediyorum :)..bunu bir süre haftada iki siyah noktalar tamamen gidince bire düşüreceğim..çok teşekkürler..a.s.
--

-

X