Sivilceli Ciltler Siyah noktalara en iyi gelen Mısır unlu maskenin tarifi burda

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben bu sabah yaptım ve gerçektende çok memnun kaldım teşekkür ederim bu bilgiyi verdiğiniz içina.s. tabi çok aşırı kurutmadan ufalamak daha iyi bence yoksa biraz canınız acıya bilir tekrar teşekürler her hafta bir kere yapıcamyerimseniben

rica ederim beyaz toprakcım,:hooray:zaten herkes yararlansın diye yazdım buraya...:nazar:

ben de bişi sorcam; tariftekileri aynen katınca baya bi fazla oluyo, dolapta saklasak kalanı bozulur mu acepp??

ben de bişi sorcam; tariftekileri aynen katınca baya bi fazla oluyo, dolapta saklasak kalanı bozulur mu acepp??

evet fazla oluyor,ben napıyorum yazim....yumurta akının hepsini koymuyorum,az bişe koyuyorum,biraz da süt,geri kalanına da mısır unu koyuyorum,hepsini göz kararı yapıyorum..artık yılların tecrübesi oldu..sen de böyle yap istersen..buzdolabına koymaktansa(çünkü yumurta var içinde,bozulabilir)her seferinde taze yap...yasakkelime

Size arkadaşımın siyah noktalar için bulduğu çözümü söyleyim.Bende bu tür sorunlar yok şükür.Bildiğimiz koli bandı....Yüzünüzü yıkayıp iyice kuruluyorsunuz,kısaca cildinizde yağ olmayacak.Koli bandını bir güzel yapıştırıp birkaç saniye yüzünüzde tutuyorsunuz.Sonra yavaşça bandı çıkarıyorsunuz.Hatta bunu tüm yüzüne uyguluyor.İnanın gözenekler açılıyor.Sonrada yüzünüze nemlendirici sürüyorsunuz.Bu kadarrrr...
Sakın böyle şeyler yapmayın. Her şeyden önce koli bandı plastik sağlıklı değil. Ayrıca yüzdeki tüylerin alınmasına neden olur, daha sert bir şekilde çıkar. Eğer böyle bant şeklinde kullanmak isterseniz, hazır bantlar var. Burun ve çene bölgeleri için ayrı ayrı satılıyor. Bir ara bunlardan kullanmıştım. Gerçekten gözeneklerin içlerindekileri çıkarıyor, Fakat bununla birlikte tüyleride alıyor.

bende yaptım şimdi yüzümde,ay bu çok hoş bişi yaw kek karışımı gibi yiyesim geldi sürerken zaten kek karışımlarını çiğ yemeyi çok severdim :KK70: bakalım yıkadıktan sonra nolucak buraya yazarımm

ayyy denedim 15 dk sonra yıkayacam bakalım nasıl olacak çok merak ettim:)
tekrar yazarım sonucu:)
yıkadıktan sonrada gülsuyuyla sileyim mi?
bişeyo lmaz değil mi

evet şimdi yıkadım yüzümü..Evet gerçekten bir parlama,beyazlık ve yumuşaklık söz konusu...Sİyah noktalara gelince öyle aman aman bi gelişme yok ama bence de bu normal çünkü cilt bakımına gititğimde bile ilk seferde %100 lük bi azalma olmuyor..
Ama bu tarifden umutluyum..DEvamlı kuyllanıldığı sürece işe yarayacağını düşünüyorum..Bende haftada bir kullanmayı düşünyorum..
Tekrar teşekkürler canım..

Son düzenleme:
dün denedim arkadaşlar yalnız bana biraz cıvık geldi ve 2t.k. mısır unu yerine 3t.k. mısır unu koydum.malzeme 2.için kaldı biraz daha :))

sonuca gelince; cildime uzun zamandır bakım yapmıyordum onu geç nemlendirici bile kullanmıyordum.çok güzel oldu hala burnumun üzerinde elimi gezdiriyim yumuşacık ve pütürsüz.siyah noktalarım kapandı burnumdakiler (bi orda var zaten yanagımda tek tük sayılıcak kadar yani) Ama tabi bakıma devam etmezsem hemen gelir onlar cildimin huyunu bilirim.

güzel bilgi için konuyu açan arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim efeeenim.. :)))

ayy bende çok merak ettim bende tvde çıkan ilk günden itibaren etkili diyo ya peeling....işte onu kullanıyorum 3 kez kullandım ve mükemmel ama bunu denemek istedim ama cildim çok hassas korkuyorum

deneyip beğendine sevindim,sanırım siyah noktaların çok fazla derin,ama düzenli kullanırsan daha ii sonuç alacağına eminim..:nazar:
ayyy denedim 15 dk sonra yıkayacam bakalım nasıl olacak çok merak ettim:)
tekrar yazarım sonucu:)
yıkadıktan sonrada gülsuyuyla sileyim mi?
bişeyo lmaz değil mi

evet şimdi yıkadım yüzümü..Evet gerçekten bir parlama,beyazlık ve yumuşaklık söz konusu...Sİyah noktalara gelince öyle aman aman bi gelişme yok ama bence de bu normal çünkü cilt bakımına gititğimde bile ilk seferde %100 lük bi azalma olmuyor..
Ama bu tarifden umutluyum..DEvamlı kuyllanıldığı sürece işe yarayacağını düşünüyorum..Bende haftada bir kullanmayı düşünyorum..
Tekrar teşekkürler canım..

dün denedim arkadaşlar yalnız bana biraz cıvık geldi ve 2t.k. mısır unu yerine 3t.k. mısır unu koydum.malzeme 2.için kaldı biraz daha :))

sonuca gelince; cildime uzun zamandır bakım yapmıyordum onu geç nemlendirici bile kullanmıyordum.çok güzel oldu hala burnumun üzerinde elimi gezdiriyim yumuşacık ve pütürsüz.siyah noktalarım kapandı burnumdakiler (bi orda var zaten yanagımda tek tük sayılıcak kadar yani) Ama tabi bakıma devam etmezsem hemen gelir onlar cildimin huyunu bilirim.

güzel bilgi için konuyu açan arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim efeeenim.. :)))

canım,cıvık olmasının nedeni:içinde yumurta akı var bildiğin gibi..yumurtanın büyüklüğüne göre malzemeyi arttırın..çünkü yumurta küçük oluyor,büyük oluyor,standart bişe diil yani...

ben de sana rica ettim efeeeenim:):sm_cool:

ayy bende çok merak ettim bende tvde çıkan ilk günden itibaren etkili diyo ya peeling....işte onu kullanıyorum 3 kez kullandım ve mükemmel ama bunu denemek istedim ama cildim çok hassas korkuyorum

cildin hassas diye korkmana gerek yok,içindeki süt nemlendiriyor,merak etme..o dediğin tv de çıkan peelingi anlamadım..nasıl bişi??:sm_confused:

bende yaptım şimdi yüzümde,ay bu çok hoş bişi yaw kek karışımı gibi yiyesim geldi sürerken zaten kek karışımlarını çiğ yemeyi çok severdim :KK70: bakalım yıkadıktan sonra nolucak buraya yazarımm
:tomato:

inan güldürdün beni...ben de tam tersine içinde yumurta akı olduğu için ağzıma kaçmamasına çok dikka ediyorum,bi de seni uyarim dikkat et,bi de kuş gribi olma:):dance:

bilgecim konuyu bastan sona okudum.Harika bir tarif gibi glrünüyor.Simdi yapasim geldi.ama evde misir unu yok onun yerine irmik kullansam olurmu acaba.Ikiside kalin un ya o bakimdan:)

bilgecim konuyu bastan sona okudum.Harika bir tarif gibi glrünüyor.Simdi yapasim geldi.ama evde misir unu yok onun yerine irmik kullansam olurmu acaba.Ikiside kalin un ya o bakimdan:)

inan şuan güldüm..biz kadınlar ne kadar yaratıcıyız..mantığın süperr..bilmiyorum hiç denemedim..ama mısır ununun yerini tutmaz..sonra ii sonuç alamayınca benim maskeme laf atma:)))istersen mısr unu aldıktan sonra denesırnaşık şey

inan şuan güldüm..biz kadınlar ne kadar yaratıcıyız..mantığın süperr..bilmiyorum hiç denemedim..ama mısır ununun yerini tutmaz..sonra ii sonuç alamayınca benim maskeme laf atma:)))istersen mısr unu aldıktan sonra denesırnaşık şey

Biz türk kadinlari her halukarda cözümler üretiriz demi:roflol:
Bugün irmikle deneme apicam.Yarinda misir unu alirim.Ikisininde sonucunu yazarim size.Bakarsin irmik misir unundan iyi cikaryerimsenibensırnaşık şey

Biz türk kadinlari her halukarda cözümler üretiriz demi:roflol:
Bugün irmikle deneme apicam.Yarinda misir unu alirim.Ikisininde sonucunu yazarim size.Bakarsin irmik misir unundan iyi cikaryerimsenibensırnaşık şey

artık o da senin buluşun olurrrr,sonra benim maskem daha güzel diye bana rakip olma:)a.s.

denedim ve gerçekten çok işe yaradı burnumdaki siyah noktalar azaldı çok teşekkürler bilge :)

X