Karın ağrısı

G

gizemm

Ziyaretçi
karın ağrısı çeken var mı? benim 2 gündür böyle bir şikayetim var, bazen karnımda saplantılar hissediyorum belirli yerlerinde:çok üzgünüm: normal mi acaba?

karın ağrısı çeken var mı? benim 2 gündür böyle bir şikayetim var, bazen karnımda saplantılar hissediyorum belirli yerlerinde:çok üzgünüm: normal mi acaba?

canım bende de var...2 gundur..bazen agrı artıyor...bazen azalıyor...benim aklıma ya üşüttügümden oluyor diye geliyor...yada bebek buyudukçe rahim duvarıda genişliyor ya onu biz agrı olarak hissediyoruz...
bir yerde okumustum...vucut yavas yavas anneyi agrı olarakta doguma hazırlarmıs...

Canim Bendede Oluyo Saplantili Ağrilar Ben Sordum Normal Dedi.artik Büyüyolar Canim Kolaymi Karnimiz Geriliyo Falan

evet canım hamilelikte normal karın ağrıları şiddetli olmamak şartıyla..
yavavş yavaş karın genişlediği için ağrıların olması çok normal..
:icecream:

ayy kızlar bugün kızım resmen benle oynadı kafasının ve elinin oldugu yerde bugün pazara cıktım meyve almak icin kızım bir bastırdı aman allagım sag tarafım nasıl agrıyor adım atamıycak hale geliyorum bir müddet sonra geciyor ve gene başlıyor eve girdim agrılardan eser yok kızım bugün benle resmen oynadı yaaa

teşekkür ederim kızlar, cevaplarınızla beni rahatlattınız. erken doğum riskinden tedirgin olmuştum..

X