Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Memorial'da şehir dışından gidenlere kalacak yer , misafirhane ya da anlaşmalı otel falan var mı arkadaşlar?
bir de iğneler,ilaçlar başlayınca tüm takibi orada mı yaptırıyorsunuz? yani bazı merkezlerde şehir dışında başka doktorla devam edip en son yumurta toplama zamanı oraya gidiyoruz ya o nedenle sordum..
memorial'da nur hanım nasıl? çok soru sordum.....:)

mrb
bende memoriala başlıyorum
semra hn ve nur hn ilgileniyorlar
ben ankarada yaşadığım için
anlaştıkları drlar varmış zaman zaman burada kontrol olacağım
paslaşma oluyor yani
dr larımın ikisinide çok sevdim zaten semra hanım bu işin pirlerinden bir çok yöntemin ilk uygulayıcısı.
bana histeroskopi yapıldı ve kist aspirasyonu 3 gün kanamam oldu sonra hala regl olmayı bekliyorum

Memorial'da şehir dışından gidenlere kalacak yer , misafirhane ya da anlaşmalı otel falan var mı arkadaşlar?
bir de iğneler,ilaçlar başlayınca tüm takibi orada mı yaptırıyorsunuz? yani bazı merkezlerde şehir dışında başka doktorla devam edip en son yumurta toplama zamanı oraya gidiyoruz ya o nedenle sordum..
memorial'da nur hanım nasıl? çok soru sordum.....:)

evet canım anlaşmalı oteller falan var......kendi misafirhaneleri çok çok pahalı......biz demircan otelde kaldık..günlügü iki kişi 50 tlye....
nur hocanın hastası degildim ama konferansına falan katıldım....çok tatlı bir hoca.....arkadaşımda onun kontrolündeydi....tek embryo ile o hamile şimdi......
ama memorialde ekip olarak çalışılıyo.....bunu bilerek git....yani hocan yoksa başka doktor toplamana transferine falan giriyo.....
canım Allah yolumuzu açık etsin....

Kizlar bende ayni derttenim.Bende memorialde yaptiracam allah nasip ederse 3. denememi toplamda 7 olacak.Bizde kalacak yr arastiriyoruz ben MEMORIALDEN COK MEMNUN KALDIM benim dr semra hanimdi biraz soguk ama isini iyi yapiyor.simdi hale hanimi istiyorum cok deneyimli bir uzman sonucta ekip halindeler ALLAH HEPIMIZE HAYIRLI EVLAT VERSIN insellah bildiginiz otelleri varmi biz arastirdik cok pali ben yurt disindan gelecem memorialanin anlasmali otelleri varmi ne olur cevap yazin . allah nasip ederse ogustosun sonunda basliyorum.mevlam hepomizin yar ve yardimcisi olsun.aminnnnnnnnkafamçokkarıştı

mrb nil öncelıkle hayırlı olsun bende memorıalda tedavıye başladım suanda ınelerım yapılıyo umarım hepımız ıçın hayırlısı olur benım ılk denemem otel hakkındada fazla bılgımyok konutlarının olduklarını bılıyorum sadece

merhaba nergıs öncelıkle tesekur ederım umarım hepımız ıçın hayırlısı olur benım doktorum nur hanım çok memnunum ben ınanıyorum ınş.ıyı olucak

merhaba hayırlı olsun ben de tedavıye başladım ılk denemem doktorum nur hanım ve memnunum banada doğum kont hapı vermışlerdı bu ay gıttıgımde tedavıye başladılar umarım olur allah herşeyın hayırlısını versın

canım nilcim...ben yazmiştım ama tekrar yazayım.....memorıalin anlaşmalı otelleri var....nettte araştır ordada çıkıyor zaten......biz demircan oteli diye bir otelde kaldık.....kişibaşı 25 lira...tabii sadece kalma ücreti...yemeklerini falan dışarda yiyosun...ama semti kasımpaşaydı ve o kadar pahalı bir yer degil....sormak istedigin olursa yine sor ben yardımcı olmaya çalışırım...

canım nilcim...ben yazmiştım ama tekrar yazayım.....memorıalin anlaşmalı otelleri var....nettte araştır ordada çıkıyor zaten......biz demircan oteli diye bir otelde kaldık.....kişibaşı 25 lira...tabii sadece kalma ücreti...yemeklerini falan dışarda yiyosun...ama semti kasımpaşaydı ve o kadar pahalı bir yer degil....sormak istedigin olursa yine sor ben yardımcı olmaya çalışırım...

nzmyhn canım paylaşımın için çok teşekkür ederim biz de memoriala gidicez 14 ağustosta kontrollerim başlıcak inş. şuan doğum kontrol kullanıyorum biz gecçen hafta merkezi aradık konuk evlerinin fiyatı iki kişi günlük 200 liraymış 20gün kalsak 4000 dumur olduk biz de arkadaş yanı ayarlamıştık biraz onda biraz bunda ama anlaşmalı otel işi iyi bişey hem kimseyi sıkmamış oluruz ay çok sevindim eşim eve gelince söylerim o da sevinir sağ ol:1hug:a.s.

nzmyhn canım paylaşımın için çok teşekkür ederim biz de memoriala gidicez 14 ağustosta kontrollerim başlıcak inş. şuan doğum kontrol kullanıyorum biz gecçen hafta merkezi aradık konuk evlerinin fiyatı iki kişi günlük 200 liraymış 20gün kalsak 4000 dumur olduk biz de arkadaş yanı ayarlamıştık biraz onda biraz bunda ama anlaşmalı otel işi iyi bişey hem kimseyi sıkmamış oluruz ay çok sevindim eşim eve gelince söylerim o da sevinir sağ ol:1hug:a.s.

canım sormak istedigin olursa bildiklerimi paylaşrım.....Allah yardımcınız olsun....inşaallah güzel haber:dance:lerle dönersin.....:dance:

canım sormak istedigin olursa bildiklerimi paylaşrım.....Allah yardımcınız olsun....inşaallah güzel haber:dance:lerle dönersin.....:dance:

nzmyhn yardımların için gerçekten çok teşekkür ederim Allah ım en kısa sürede seni de bebişine kavuştursun bi sorum daha var tüp bebek ilaç ve hastana ücreti dahil muayene ücreti hepsi toplam ne kadar tutuyor tahliller için ayrı ücret alınıyo mu ilk muayene ücreti 200 liraymış herhalde eşime öyle demişler cevaplarsan sevinirim

canım hastane 1900 euro alıyo....1 lira dahi indirmeden..........eger size tese falan olursa bilemiyorum ama ek işlem yapılmazsa başka para almıyorlar............
ilk gittiginizden sonra 500 euro alıyorlar......geri kalan 1400 yumurta toplamadan önce alınıyo...........
ilaçlara gelince benim sana tavsiyem hemen onların sana burdan alabilirsiniz demeleriyle gidip ordan alma......kk'dan ilaç bulabilirsin....birde koridordaki hanımlarla konuş çekinme.....tedavisi biten oluyo.....onlardan iste.......inan herkes veriyo birbirine.......bana kadının biri 2 günlük ilacımı verdi hatta benim arttı ben başka birine verdim.....yani eger ilaçları ucuza alabilirsen bilemiyorum ama çok tutmuyor....ben bu siteden aldım gonalflerimi falan...hepsi 700 tl falan verdim ilaca.....
ilk muayenen semra hocaya ise 250 aldılar bizden....seninki kim....

canım hastane 1900 euro alıyo....1 lira dahi indirmeden..........eger size tese falan olursa bilemiyorum ama ek işlem yapılmazsa başka para almıyorlar............
ilk gittiginizden sonra 500 euro alıyorlar......geri kalan 1400 yumurta toplamadan önce alınıyo...........
ilaçlara gelince benim sana tavsiyem hemen onların sana burdan alabilirsiniz demeleriyle gidip ordan alma......kk'dan ilaç bulabilirsin....birde koridordaki hanımlarla konuş çekinme.....tedavisi biten oluyo.....onlardan iste.......inan herkes veriyo birbirine.......bana kadının biri 2 günlük ilacımı verdi hatta benim arttı ben başka birine verdim.....yani eger ilaçları ucuza alabilirsen bilemiyorum ama çok tutmuyor....ben bu siteden aldım gonalflerimi falan...hepsi 700 tl falan verdim ilaca.....
ilk muayenen semra hocaya ise 250 aldılar bizden....seninki kim....

sağol canım ben az çok fiyatları biliyordum ama annemle konuştuk dün birisi tüp bebek yaptırmış şuan bebişi olmuş yani geçen sene 17 milyar tuttu demiş anneme ben de acaba ben mi, yanlış anladım bu kadar fazla mı bi de hazırlıklı gitmek için sordum benim dr güvenç karlıkaya aslında kadınlar kulübünden hep nur hoca ve hale hocayı tavsiye ediyorlar ama eşimin kuzeni orada staj yaptı o da kadın doğum asistanı o tavsiye etti işinde çok iyi diye eşim de randevuyu ondan aldı 200 ilk muayene bedeli. valla insanların birbirine yardım etmesi lazım ben zaten kaşla göz arasında sohbete başlarım 2 aşılamamı diyarbakır euro fertilde oldum orada hoca muayene edene kadar zaman kaybı olmasın diye iki kişi daha alıyorlar düşün ben o araları bile değerlendirip millletle konuştum ama insanlar da konuşmak istiyor kendinden birilerini arıyor bu arada eşimde hareket sorunu var 8 ay önce varikosel ameliyatı oldu tek taraflı sperm var tese olmaz herhalde orası erkek infertilitede iyiymiş araştırdığıma göre sen bi daha ne zaman deniceksin

Ben hikayemi büyük bir mutluluk içinde anlatıyorum. 39 yaşındayım ve 3 yıldır bebek sahibi olmaya çalışıyorum. Geç evlendiğim için şansımın düşük olduğunu biliyordum ama eşim de bende bunu çok istiyorduk. Herkese tavsiyem eğer yaşınız geçse hemen uzman bir ekibe başvurmanız. Çünkü ben 2 yılımı ne yazık ki bana yardımcı olamayan yöntemleri deneyerek geçirdim. Neyse ki daha sonra bir yakınımın tavsiyesi ile Prof. Dr. Semra Kahraman’a gittim. Geçtiğimiz temmuz ayında Memorial Tüp Bebek Merkezi’nde tedaviye başladık ve şu anda küçük kızımızla mutlu bir ailemiz var. Semra Hoca ve ekibi bu konuda gerçekten uzman ve manevi olarak her zaman bizim yanımızda oldular.

Banu Tapan

sağol canım ben az çok fiyatları biliyordum ama annemle konuştuk dün birisi tüp bebek yaptırmış şuan bebişi olmuş yani geçen sene 17 milyar tuttu demiş anneme ben de acaba ben mi, yanlış anladım bu kadar fazla mı bi de hazırlıklı gitmek için sordum benim dr güvenç karlıkaya aslında kadınlar kulübünden hep nur hoca ve hale hocayı tavsiye ediyorlar ama eşimin kuzeni orada staj yaptı o da kadın doğum asistanı o tavsiye etti işinde çok iyi diye eşim de randevuyu ondan aldı 200 ilk muayene bedeli. valla insanların birbirine yardım etmesi lazım ben zaten kaşla göz arasında sohbete başlarım 2 aşılamamı diyarbakır euro fertilde oldum orada hoca muayene edene kadar zaman kaybı olmasın diye iki kişi daha alıyorlar düşün ben o araları bile değerlendirip millletle konuştum ama insanlar da konuşmak istiyor kendinden birilerini arıyor bu arada eşimde hareket sorunu var 8 ay önce varikosel ameliyatı oldu tek taraflı sperm var tese olmaz herhalde orası erkek infertilitede iyiymiş araştırdığıma göre sen bi daha ne zaman deniceksin

canım biz 4 milyarını borç alarak gitmiştik zaten......toplamda kalma falan 7 milyar falan tuttu...yani daha ödememiz gereken ve biriktirmemiz gereken çok para var......borçları ödemeden gidemeyiz....ama histeroskopi falan yapalım dediler.......onları falan yaptırıcam...Allah nasip ederse......

haa o annenin konuştugu dogru olabilir.....çünki bana ilaç veren kadınde malatyadan geliyodu ve tam 22 milyar harcadıklarını söylemişti......ikiz hamileydi ve 4 aylık olmasına ragmen hiç memleketine dönememiş ve tabi memorıalde 2 haftada bir çagırınca okadar para gitmiştir.....biraz riskli gebelikleri varmış onların....bence o zamanlar harcanıyo

canım biz 4 milyarını borç alarak gitmiştik zaten......toplamda kalma falan 7 milyar falan tuttu...yani daha ödememiz gereken ve biriktirmemiz gereken çok para var......borçları ödemeden gidemeyiz....ama histeroskopi falan yapalım dediler.......onları falan yaptırıcam...Allah nasip ederse......

canım sen ilaçları buradan alıp ucuza getirmişsin ama. benim ileri yaş mesela yüksek doz uygulanacak. memorial artı ilaçlar en az 7000 tutar zaten. geçer de. hele bir de rezerv azlığı ve erkekte de tese vs gerekirse ameliyat tahlihler derken 9000 olur da geçer. üstüne otel gerekirse otel+yemek eder 11000-12000 lira. valla bir de sorun çıkar uzun kalırsan yandın laelaelaelaelae

X