Sir ada icin kuafre gidenler ?

çok uzun zaman olmuş ama ben yinede yazmak istedim. bahçelievlerde asya kuaför var, dilek abla süperdir. hiç anlamazsın bile nasıl yaptığını senelerdir gidiyorum...incirli metrobüs durağının orada.

tesekkur ederim.uzun zaman gecti de deneme yanilmayla bi salon bulmak istemedim acikcasi.cok makbule gecti tekrar tesekkur ederim. :)

ben ankarada maltepe daha doğrusu demirtepe de bir yere gidiyorum ve gayette memmunum bayan sadece ağda yapıyo yani kuaför deil elide çok hafif komple ağdam 20-25 dk sürüyo :)

Canim ozel mesaj hakkim yokmus benim bana adini yerini telefonunu yazabilir misin ozelden? Bi de ucreti ne kadar sormasi ayip :)

Ben önceden gidiyodukm ama kadin cok kötü davraniyidu zaten utaniorum bi de o niye geldin gibi davraninca iyice soğudum sonra eldivenle ve jiletle almaya basladim ama tam olmadi simdi tekrar agdaya baslamayi düşünüyorum ankarada tavsiye edebileceginiz güzel bi yer var mi?

selam arkadaslar, ben de kollarimdaki tuyleri ilk defa aldirmak icin sir agdaci ariyorum. istanbulda simdiye kadar hic bi kuaforde yaptirmadim ve hic bilinmedik yerlere gitmek istemiyorum. kollarimi ilk defa aldiracagim icin de biraz tedirginim. sisli, m.koy, besiktas, levent, kadikoy civarinda herhangi bir yere gidebilirim. bana agda yapan bir yer onerebilir misiniz?

cok tesekkurler simdiden :)

Bende kuaföre gitmekten açıkçası utanıyorum tek genital bölgeyi alamıyorum jilet ve krem hemen çıkarıyor ve aşırı sert rahatsız oluyorum genellikle annem yapıyordu ağdagı evde ama canım yanıyor kuaför acıtmıyor diyorlar doğru mu :KK43:

ben hala gidecek kuafor bulamadim diye gidemiyorum. kollarimin uzeri ve kotu bi sey olursa gorunecek diye de bilindik yer ariyorum. fazla mi abartiyorum acaba, sir yapan kuaforler arasinda onemli fark oluyo mu kizlar ne dersiniz? denk gelen bir yere gideyim mi sizce?

kullandıkları malzemeden belli olur çarşaf kıyafetten belli oluyor
Tamam, olmadi gozume iyi gozukmezse temiz gozukmuyo, vazgectim deyip cikarim. Ben internetten gozume kestirdigim birkac yeri foruma tekrar sorucam sanirim, orayi bilenler varsa en azindan icim rahat etsin.

Kuaförü şu yönden istemiyorum erkek çalışanlar var hoş onlar ağda yapmıcak ama sonuçta oraya gitme amacım belli ne bileyim işte :KK70:
Gittiginde nerene sir yaptirmak istedigini soylemezsen farkedilmez bence, sonucta belki bacaklarina yaptiracaksin yani nerden bilsinler ki :)

Tamam, olmadi gozume iyi gozukmezse temiz gozukmuyo, vazgectim deyip cikarim. Ben internetten gozume kestirdigim birkac yeri foruma tekrar sorucam sanirim, orayi bilenler varsa en azindan icim rahat etsin.

Gittiginde nerene sir yaptirmak istedigini soylemezsen farkedilmez bence, sonucta belki bacaklarina yaptiracaksin yani nerden bilsinler ki :)
aynen öylede ne bileyim kaşımı bile kendim alıyorum kuaföre gitmeyi sevmiyorum anlamadım tek saç kestirmek için gittiğim doğrudur :)

X