Kızlar aranızda boyun düzleşmesi sorunu yaşayan var mı?

tek çare egzersiz arkadaşlar.günde 3 defa. ben fizik tedavide gördüm egzersiz olmadan düzelme olmuyor.bende unutuyorm üşeniyorum yapmıyrum her tarafım kütür kütür.

yaşasın çok mutluyum bugün fizik tedaviye başladım inşallah iyi olurum.doktorum mezoterapi yöntemi uygulayacakmış :)

bendede 2 yıldır boyun düzleşmesi var
fizik tedavi gördöm ama oda bisüre rahatlatıyo sonra ağrılar yine başlıyo
bunun tedavisi egzersizlere devam etmek ve yastıksız uyumak
boynumuzun altına havluyu rulo yaparak koymak çok rahatlatıyo

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun aynı dert bndede var emar çektirdim yeni bana sadece egsersiz önerdi doktorum geçmiş olsun

mrb arkadaşlar..ben doktora daa gitmedim ama boynumda çok yürüdüğümde we yoruldığumda sancı boyutunda bi ağrı oluyor.elimle kontrol ederken ağrının bpynumda 3 we 4. omurlar arasında olduğunu farkettm..oraya bastığımda aynı sancı geldi..geçen çıktığımda oldu we ağlıcaktım nerdeyse..bu tarz bı ağrı mı oluyordu sizdede..

liseden beri çanta takınca omuz ve boynumda ağrı hissediodum fazla yüzüyünce azıcık bi ağrlık taşıyınca ve sabahları.. devlet astanesine gittim ve dr bana da boyun düzleşmesi oldunu söyledi.. ama çok önemli olmadını söledi:bbo: masıl iş yaa :bbo:demek bu belirtler siz de olduna göre çok da başlangıç sayılmaz bir de özele gideyim bari

Yıllarca bel fıtığı boyun fıtığı çeken arkadaşım, ve menisküs olan eşimi çok sevdiğim bir ağabeyimin tavsiyesiyle (kendisini de tedavi etmiş) Sibiryalı bir şifacı ve aynı zamanda doktor olan Vale hanıma götürdüm.
Seansı yüz lira bu arada... Reklam olmasın diye yazmıyorum numarasını... Benden söylemesi karar sizin...
Merhaba Vale hanımın telefonunu bana yazar mısınız? ben inanırım bu tarz şeylere
belki faydası olur bize

Merhaba Vale hanımın telefonunu bana yazar mısınız? ben inanırım bu tarz şeylere
belki faydası olur bize

selam benimde boynumda düzleşme varmış dr fizik tedaviye gitmem gerktiğini söyledi bende fizik tedaviden korkuyorum çok zor olduğunu söylediler aranızda giden varmı?zormu peki bana bilgi verirmisiniz?teşekkürler

benimde raslantı eseri boynum da düzleşme olduğunu öğrendim

bende ağrılar falan yok. sadeece baş dönmesi oldu . sizce başlangıcı mı hastalığımın ?

doktor egzersiz verdi ve kas gevşetici hap verdi

cnm kimse farkında değildir ama 10 kişden 5 nde vardır bu problem bendede var eiminm.egzersiz yapın sabah akşam oturduğunz yerden çevirme harekeltleri yapın raahtlarsınız.
ama yok geçmiyorsa fiziktedavi ve rehabilitasyon uzm.görünmenız gerekır.

bende ağrı falan olmuyor boynum da hiçç.. sadece işte denge bozukluğu oldu başım döndü doktor kas gevşetici ilacı verince geçti.. acaba diyorum ne kadar ilerlemiş .. ilerlediğinde mi boyun da ağrı oluyor ?? yoksa fizik tedaviye mi gitsem diyrum. boynum da ağrı falan yok ama yine de korkuyorum

cnm üzülme yaa.. bende ağrı var şüphelendiğim için bu sayfaya abone oldum ama doktora gitmedim daa..doktor ne teşhis koydu sana

canm pardon şimdi gördüm..nie ağlıosun ki dur bakalım fizik tedavi falan başlamamış bile sende..

bende ağrı yok baş dönmesi oluodu doktora gittim röntgen çekti boyun düzleşmesi dedi kas gevşetici hap verdi yolladı. şimdi baş dönmem yok geçti ağrı zaten yoktu ama korkuyorum ciddi bir hastalık mı çok korkuyorum :KK43:

ya ciddi bişe mi bilmiyorm cnm ama senn ciddi boyutta değil anlaşılan..yoksa nie kas gevşetici ile göndersin dimi.. korkma bence..kontrole gidersin,bişe olmadığını görünce için rahatlar inş..

yarın mr çektirtcem doktora basit boyun filmi çekmişti yarın belli olcak

hergün acillerdeyimmm çok korkuyorumm

mr çektiremedimm kapalı yere giremedim korktummm

bursa da açık mr çeken yer biliyormusunuz boyun için :KK43:

doktor başlangıcı açık mr çekmemize gerek yok abartıosun dedi psikolojik tedavi önerdi. hastalığımın hangi aşamasın da öğrenmemi istemem de bu türkiye de suç olmuş

X