Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bir kaç saatlik göğüs büyütücü sprey

Birkaç saat büyütmesi hiçbir işe yaramaz bence.. Küçük göğüsleri büyütmek için boşuna yapılmış birşey olduğunu düşünüyorum..
Böyle yapmak yerine biraz kilo alırsanız kalıcı etkisini göreceksiniz kızlar..

Birkaç saat büyütmesi hiçbir işe yaramaz bence.. Küçük göğüsleri büyütmek için boşuna yapılmış birşey olduğunu düşünüyorum..
Böyle yapmak yerine biraz kilo alırsanız kalıcı etkisini göreceksiniz kızlar..

kilo alabilsek büyürde alamıyoruz ki. benim yediğim abur cuburu kimse yemez.
ben bu sipreyi arkadasımın düğünü var o yüzden istemiştim. güzel bi eibise diktirmeyi düşünüyorum ve dolgun gögüsle cok sık durur:çok üzgünüm:

canım ben hic almadim ama arkadaslarim var, komda bir sutyen varmis, inanilmaz buyuk gosteriyor, benim bir arkadasimin hic yoktur, bi dugunde cekilen fotolari gordum... aman Allahim... sanirsin 90... hemen sordum tabii, Komdan bi sutyen aldim dedi... bir bak istersen... oyle bi sıkıstırıp topluyo ki saka gibi... ama dedigim gibi ben almadim hic... bir bak istersen canım... a.s.

canım ben hic almadim ama arkadaslarim var, komda bir sutyen varmis, inanilmaz buyuk gosteriyor, benim bir arkadasimin hic yoktur, bi dugunde cekilen fotolari gordum... aman Allahim... sanirsin 90... hemen sordum tabii, Komdan bi sutyen aldim dedi... bir bak istersen... oyle bi sıkıstırıp topluyo ki saka gibi... ama dedigim gibi ben almadim hic... bir bak istersen canım... a.s.

ayyy tatlım cok saolla.s.

banane banane bende isterim o sutyendennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kıyafeti daha güzl taşıyabilmek için sütyene ok ama sütyeni çıkardgmz da yine aynı küçücük göğüs görcez senağlama
çok bşe de istemiyoruz ki yaaa azcık daha büyük olsa oooof of
inş çabalarmz boşa çıkmaz arkadşlar

su hap allbres guzel de acaba bı yan etkısı warmı insan cekınıo en basta bı kullanmaya ben de ıstıorum buyuk olsunlar kucukler benımkılerde offff off :KK43: su sutyenı cok merak ettım dogrusu

Göğüs Büyütücü Senosi Köpük Sprey : Senosi Köpük Sprey bayanların sıkı ve güzel bir göğüs hayalini tamamen doğal formülü ile gerçeğe dönüştürüyor. Göğüs herhangi bir desteğe sahip olmayan bir organdır. Ağırlıklı olarak yağ ve salgı bezlerinden oluşan bir dokudur. Bu salgı bezleri menopozdan sonra kaybolurlar.

Bu nedenle memenin küçük ve büyük göğüs kasları haricinde desteği yoktur. Bu kasların etkinliğini arttıracak egzersizler yapılması yararlı olacaktır. Senosi Köpük Spey ile cilde nüfuz eden aktif moleküller göğüslerde sıkılık ve toplanma sağlanmaktadır.
Cilde sıkılık ve topluluk veren yapısının yanı sıra cildi besleyici bitkisel yağlar ve proteinler içeren Senosi cild üzerinde ayrıca olumlu etkilere sahiptir. Keçi sedefi, Şerbetçiotu, Buenos Aires Giacinto su, Impatiens, Yıldız Anason, Rezene, Mürver Ağacı, Su Teresi, Çemen, Ebe Gümeci ve Isırgan Otu özleri içerir.
Kullanım şekli:Sprey püskürtülerek Kullanılır. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Yaklaşık 10 cm. mesafeden uygulamak istediğiniz bölgeye püskürtün. Ürünü günde 2 kez uygulamanız önerilir.

. Göğüs büyütücü vakum
KOD : Göğüs Büyütücü Vakum 01 FİYAT : 70 YTL
Bayiiler için Toptan Fiyatımız : 55,17 YTL

Göğüs Büyütücü Pompa : Tüm kadınların ortak sorunu göğüs sarkmalarıdır bu ürünle her yaştan kadının günde 5 dakika masajla göğüslerini dikleştirir büyütür ve sarkmaları önler.

Şu an internetten satın aldım..Faydasını görürsem yazarım size bayanlar gamyoncuiremsu

CC GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ

CC Göğüs Büyütücüsü, göğüslerinizin gelişimini, haricî-dışardan uygulamayla hızlandırır!

Kadınlar için göğüsler, kadın olmanın en önemli yanlarından birisidir. Bununla birlikte, bazen, bayanlar göğüslerini boyutları veya şekli konusunda memnuniyetsiz olabiliyorlar. CC Göğüs Büyütücü, birkaç dakika içinde göğüslerinizde çabuk bir etki göstererek, onları daha diri, daha sıkı ve dolgun bir hâle getirir.

google girip CC GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ yazarsaniz cikiyo...

ama turkiyede tek yer satiomus... ne olaki acaba?? :icecream:

özgecim internette baktım artık bi cok yerde satılıyor. fiyatı 110-130 arası. herkes satabildiğine. en ucuz 110 bulabildim. eger kullandıgım seyler işe yaramazsa nisanda arkadasımın düğünü ve kendi nisanım için alacam. en azından o an güzel görünür

aman kalıcı ıstıyorum ben yaaa gercı ozel gunlerde ıyı olur tabıkı dugun nısan vs.. ama kalıcı ve zarar vermeyen bısıler olsa keske herkes bısı dıo ama net kesın bısey yok:1no2:

yaaa hiç kullanan yok mu en azından yaz aylarında sütyensiz askılı badylerle dolaşırız evde ...eşim için gayet hoş bi süpiz olur gibime geldi =)

gerçi bi kaç saat ama olsun o bile yeterli bence sonra dolgulu sütyene devama.s

yaa oyle canım ama yınede gecıcı olacagı ıcın ınsan heveslenır oyle kalsın ıster sonunce de canım sıkılır gıbı gelıyo yaa ne bılıyım moralı bozulur ınsanınbenneyaptımki

X