hangi bebek bezi

bennys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
83
0
günaydın kızlar..
sabahın köründe kafama takıldı siz bebek bezlerini araştırmaya başladınız mı? hangisini önerirsiniz? huggiesi iyi die duydum ama 2 numaradan başlıo 3-6 kg. bu primanın falan var ya 0-3 kg si ondan almak zorunda mıyız acaba? herkes prima kullanıo farklı olsun dşe düşündüm bi de molfix nasıl var mı bilen? offf kafam karıştı yahuuu kafamçokkarıştı

günaydın kızlar..
sabahın köründe kafama takıldı siz bebek bezlerini araştırmaya başladınız mı? hangisini önerirsiniz? huggiesi iyi die duydum ama 2 numaradan başlıo 3-6 kg. bu primanın falan var ya 0-3 kg si ondan almak zorunda mıyız acaba? herkes prima kullanıo farklı olsun dşe düşündüm bi de molfix nasıl var mı bilen? offf kafam karıştı yahuuu kafamçokkarıştı

Günaydın canım ,ben ultra primanın yeni doğanını aldım. 2-5 kg.kafan karışmasın her bebişin cildi farklı birazda deneyerek göreceğiz hangisinin iyi geldiğini.

10ve 4,5 yaşalrında çocuklarım var onlara prima kullandım taki büyük apdestlerini yapana kadar değiştirmiyordum altları ıslak oldukları halde kuru gibi oluyorlardı o zaman
pişikte olmuyorlardı
sonra molfix de kullandım onuda 1 yaşlarında her ikiside iyi kanımça öneririm yani

BENDE PRİMA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA,
BENCE BEBEK BEZİ ve BAKIM ÜRÜNLERİ KULLANDIKÇA MEMNUNİYETİNE KARAR VERİLECEK ÜRÜNLER.
BEBEKLERİMİZİN CİLT YAPILARI AYNI DEĞİL, ÇOK TAVSİYE EDİLENLERDEN BİRİNİ ALIP, KULLANMAKTA FAYDA VAR.
BENCE BU KONUDA BİRAZ DA DENEME - YANILMA YAPACAĞIZ.

HEPİNİZE SAĞLIKLI DOĞUMLAR DiLİYORUM.

günaydın kızlar..

canım sakın prima alma bebeğin erkekse beline kadar çişi çıkıyor ben hep molfix kullandım çok memnun kaldım tavsiye ederim:emir_bebek:

bende geçen hafta prima yenidogan paketini aldım.evy baby ve canbebede yenidogan vardı ama eşim prima diye tutturdu:)bakalım kulllanıp göcez az kaldı..

canım ben de yenidoğan için molfix in göbek oyuntulu bezlerinden 1 paket aldım sanırım 1 tane daha almam gerekecek kordonu düşene kadar.sonrasında kullanarak karar vericez hangisinin bebişimizin popoşuna uygun olduğuna:)

ben de prima yenidoğan 2-5 kg aldım 1 paket.3 paket de bir büyüğünü aldım yani 3-6 kg.(2 numara) arkadaşım 1 numara olanından 1 paket yeter dedi.çabuk büyüyorlar yaa ondan.

canım benım bebış 14 gunluk prımanın yenı doganı kullanıyorum memnumum
ama sureklı degıştırıyorum..

o yuzden pısık olmadı sukur

bız henuz almadık ıkı paket prıma geldı
onerı konusuna gelınce her bebegın cıldı farklı oladugu ıcın deışebılıyor belkı sen promadan memnun kalmayacaksın dımı ??
pışık kremlerı konusunda da aynı duşuncedeyım ben bazen pışık kremıne ıhtıyac bıle duyulmuyormuş mesela.. deneyıp gorecegız kızlar :)

kizlar bir bebek bezinde ne kadar uzun süre kuru kalirsa okadar iyidir görüsü varya,aslinda kuru bile tutsa uzun süre alti acilmayan cocuklarda enfeksiyonlar olusuyor,ben bebegimin altini kisa araliklarla degismeyi tercih ederim,hem pisik olmaz hemde bakteri vs üremesi icin ortam olusmaz..uzun süre kuru kalacak diye cok para vermeninde anlami yok, ama yinede dolgu maddesi cisini yapinca toplanmayacak öyle hemen islaklik hissi vermeyecek,ve kisa araliklarala degistigim zaman maddi olarakta cok yük olmayacak bir bez aradim ve buldum.arkadaslarim saolsun bir cok secenek sürdüler önüme,onlarda benimle ayni fikirde ama sanirim benim aldigim marka türkiyede yoktur..

kızlar her bezden memnun olan var olmayan var benim komşum molfix kullandı çok memnundu diğer komşum skaın dedi en iyi bez prima diyorruz ama memnun olmayan da var ve açıkcası düşünmeden edemiyorum ama bizde prime ve evb baaby aldık deneyip görücez bence çocukların pişik olmaması içinde açıkcası elimizden geleni yapmalıyız sitedeki arkadaşlaar sürekli pişik kremini kulanıyor bende en iyi marka hangisi diye araştırdım sebamed in setini alacagım kızlar allah nasip kısmet ederse hatta bir bebek dergisindede okudum sebamed kullanın diyordu hepsi içinde 100 ytl civarında tutyormuş sordum allahım bebekleirmize saglıkla kavuşmayı nasip etsin inşaallah amin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X