Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

bende biliorum bunu cevizi bi bardak suya atıosunuz geceden sabaha bölee cevizin rengi kaçıo tadı değişio syun rengi değişio içiosunuz tadı pek güzel diil ama işe yaradını duymuştum yağları eritio:)

arkadaşlar sonuçta hiç bir şey tek başına kilo verdirmez! Ne haplar ne mucize karışımlar ama şunuda unutmamalı bunların tamamı destek! Faydası var ama homini gırtlak tumba yatak sonra gelsin haplar ceviz sarımsak suları yok öyle birşey!!! 16 kiloda çok abartılı ama olmayacak birşey değil o arkadaşımız kim bilir yanında neler neler yapmıştır belki 300 kg idi 16 kg verdi!

Sonuçta sarımsak ve ceviz ABDli araştırmacıların açıkladığı dünyanın en faydalı 10 yiyeceği arasında DESTEK olarak faydalanmakta hiç bir zarar olmayacağını tahmin ediyorum yarın ceviz alıp bende deneyeceğim... Öneren arkadaşa teşekkürler.

Mucuk

kızlarr bende bugün dendim, dün akşam koymuştum bir çay bardağı içine bir diş sarımsak ve birkaç parça cevizi, sabah içtim suyu, sonu biras acımtıraktı, cevizleri yedim onlar harika olmuşlardı, sanki yaş yeni ceviz gibiydi. sarımsağı ise 4 e bölüp bardağa atmıştım, onları tek tek yuttum ve sonuç mu... bütün gün mide bulantısı yaşadım:KK43: zrn midem biras hassatır, herşeyi yiyip içemem. ayrıca yoğun kokusu olun şeyler hemen midemi bulandırır onun etkisimi bilemiyorum ama çokk midem bulandı çok özellikler sıvı bişeyler içerken. yemek yerken mide bulantısı yok.belkide zayıflatması böyle oluyordur. mide bulnatısı sonucunda yemek yemek istemiyorsunuz...

1 hafta yapyım hiç etkisi olmadı 1 ayda 16 kilo biraz hayal gibi geldi bana sengözlerimebaksanab hiç gerçekçi ve saglıklı degil bence CADIARZU

doğru söylüyorsun faydası olmamış olabilir ama günde 1 tane ceviz ve 1 diş sarımsağın nesi sağlıksız olabilir ki??

şu konuyu açan arkadaş yapıyomuş bunu galiba. en başından en sonuna kadar okudum herkesin yorumunu
bi konuyu açan yok ortada.bünyeden bünyeye göre değişiyor sanırım bu olay .yarından itibaren başlıyoruz(annemle) kızlar .şimdilik 7 kilo vermek lazım sonra bi10 kilo daha var önümde yavaş yavaş verdirtsin .ama tuvalete çıkarsın beni başka bişiy istemiyorum. 1 ayda 16 kilo insanı yorar ki ben öss öğrencisiyim.şu başlayan arkadaşlarda 2-3 kilo verdik falan dediler sesleri kesildi yahu.bende yarın başlıyorum burayada hep yazcam ne oldu ne bitti kaç verdim kaç aldım azimliyim kararlıyım başaracagım :) herkese sevgiler

bugün annem başladı dünden hazırlamıştı çok şükür mide bulantısı falanda yaşamadı zaten sarımsak ve ceviz zararlı olacağını sanmıyorum inşallah olmazda sürekli takip ediyorum yorumları sonuçları yazarım ii günlera.s.cokacimcoook

ya canım ben anlamadım şimdi bu ceviz içiyle sarımsağı ezmeden olduğu gibimi atıyoruz? yoksa eziptemi atıcaz? :uhm:
hmm denemekte fayda var gibi geldi bana, kolestrol düşürücü etkiye sahipse annemle, babamada içirtsem fena olmaz..

arkadaşlar ben beş temmuzdan beri bu tarifi uyguluyorum ve tam on kilo verdim tabi yalnızca bununla değil spor diyet vs ama kesinlikle kilo vermeyi hızlandırıyor çok umutsuz başlamıştım ama çok faydasını gördüm duyrulur

ayni bu sekilde annemin dayisi kolestrolünü inanilmaz bir sekilde düsürdü.. ve üstelik kilo da verdi. size yemin ederim kendi gözlerimle görmeseydim yazmazdim.

arkadaşlar ben beş temmuzdan beri bu tarifi uyguluyorum ve tam on kilo verdim tabi yalnızca bununla değil spor diyet vs ama kesinlikle kilo vermeyi hızlandırıyor çok umutsuz başlamıştım ama çok faydasını gördüm duyrulur

Sarımsakla cevizi atıp sadece suyunumu içtin yoksa içine attıklarını da yedinmi?
Benimde 4 kilo fazlam var vermeye çalışıyorum da onun için sordum.
:eek:

anlaymadim valla arkadas yazmis sonra sorulara cevap vermemis konuyda iyi acikayamamis..
bunlari icicez mi yiyecezmi ne edecez hicbisy yok sarimsak sogam karismis zaten,,,

arkadaşlar sarımsak ve cevizi bir bardak suya atıp bi gün bekleyeceğiz sonra suyunu içip cevizle sarımsağı yiyeceğiz yani ben öyle yaptım

aman birde bu çıktı ya gerçekten işe yarar mı ya
sarımsağı yiyeyem tüm yutsam küçük bir diş olur mu ki
neyse ceviz falan alıp başlamalı koku olmaz ım ki ya

MERHABA
bende 3 gün oldu başlayalı.tadı kötü değil ve sarmısağı çiğnemeden yutunca kokuda olmuyor

heeeyoooo bende geldim benimde tam 20 kilo fazlam var boncuk kızımın hedayyesi yaww şimdi bu sarımsakla ceviz gerçekten kilo verdiriyomu baştan sona kadar okudum ama elle tutulur bişey göremedim ben yaww ben oğlumda diyetle tam 35 kilo verdim ama bu sefer başaramıyacağım galiba 4 kilo verdim ama sirke ve bal karışımıyla şimdi bunu deneyeyim diyorum kısslar biri doğru dürüt yazsınada görek yawww:teytey::teytey:

ben sabah aç karna bunu içiyim diyorum.yemeklerden sonrada sirke bal karışımı.bi anormallik olmaz herhalde dimi.sonuçta ikisi de doğal şeyler.

bugün başladım.midem bulanıyo ya.ama bırakmayı düşünmüyorum.ne kaybedicem ki.tıka basa yerken bunları hesaba katmamıştım hiç ben .:) pes etmicem herşeye rağmen. yanında diyet ve spora da başladım.1 hafta sonra sonucu yazarım.

X